Главная
вибрати   донбасс   лица   новорічне   енергія   вугрі   української   інформаційна   Торговая   Перерва   стор   відносин   українська   мова   клас   А.А.   Ворон   362.   ВПРАВА   гіпоплазія   вік»,   тексти   життя»   грудного   мозолів   кори?   того   еритроцити   візитн  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Безпека дитини
Вагітність
Виховання
Діти та навчання
Дитяча стоматологія
Догляд за немовлям
Догляд за речами
Домашні тварини
Здоров’я дитини
Планування вагітності
Пологи
Психологія дитини
Різне про дитину
Статевий розвиток
Фізичний розвиток дитини
Харчування дитини
Хвороби дітей
Шлюб та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
7 must-have пензликів для макіяжу 
7 самих дивних сакральних місць світу 
Садово-городні роботи наприкінці літа  
Солярії - і користь, і шкода 
Рідна мова 7 клас Олександра Глазова, Юрій Кузнецов. Вправа 362. 
Вітамін А 
Токсикоз 
Апарат Slim up новий гравець на ринку 
Сідничне передлежання плода 
Фізіотерапія 
Барна стійка на замовленя 
Лікування від остеопорозу - викликає ризик інфаркту 
Підлітковий вік - типові помилки батьків 
Історія з життя, як без дієт позбутися 47 кг 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Здоров’я дитини
Безмолочні каші містять молоко!
Харчування дитини дуже важливо для її життя й розвитку, а в ранньому віці, коли йде формування кісток, зубів, розвиток усіх внутрішніх органів, дитяче харчування, каші, пюре, навіть дитяча вода має величезне значення. ...


Харчування дитини дуже важливо для її життя й розвитку, а в ранньому віці, коли йде формування кісток, зубів, розвиток усіх внутрішніх органів, дитяче харчування, каші, пюре, навіть дитяча вода має величезне значення.

Але є малята, які не переносять молоко. Деякі батьки вважають, що дитяча без молочна каша відмінний вибір для дітей з нестерпністю молочних білків і для дітей по старших, тільки не все так просто.

Ми купили дві без молочні каші й виявили в них… молоко!!! Наприклад, на впакуванні низько алергенної гречаної кашки Heinz було написано: « Без додавання молока*» і « Без додавання глютен утримуючих інгредієнтів*».

Але примітка під зірочкою, надруковане дрібним шрифтом, отут же спростовувала цю голосну заяву: «*Продукт може містити сліди глютена й молока». А на впакуванні без молочної вівсяної каші Nestle навіть пояснювалося походження цих слідів:

«Продукт може містити сліди молока, тому що молочні й без молочні каші проводяться на одному промисловім устаткуванні».

Можна або не можна? Можна або не можна все-таки давати таку кашу дитині? І як з’явилася ця суперечлива інформація на етикетці?

От як це пояснила Катерина Єлізарова, менеджер відділу дитячого харчування компанії «Нестле Росія»:

— Наша компанія як відповідальний виробник продуктів харчування прагне надати споживачам максимально докладну інформацію про продукт, навіть якщо цього не вимагає законодавство. Керуючись таким підходом, ми вказуємо на впакуванні, що продукт може містити сліди молока. Напис допоможе споживачам ураховувати цей факт при виборі продукту.

Адже деякі діти до 1 року схильні до алергії, у тому числі на білок коров’ячого молока. Після виробництва молочних дитячих каш технологічна лінія ретельно промивається й очищається, але однаково наявність мікрочастинок молока можливо.

Навіть 3 мг молочного білка в 1 кг готового продукту (це так звані сліди молока) можуть викликати алергійну реакцію в дитини. Ми вважаємо потрібним попередити наших споживачів про це й тому наносимо такий напис на впакування.

Так що батькам варто усвідомити, що без молочні каші малятам з алергією на молоко протипоказані. Це підтвердив і Володимир Таточенко, професор Наукового центру здоров’я дітей РАМН:

— Алергія на молоко в малят зустрічається часто, і серед них є діти, дуже чутливі до білка молока, що реагують на саму мінімальну його кількість. Тому годувати такими кашами їх не варто.

Я б порадив батькам робити каші старим бабусиним способом — брати звичайні крупи й готовити їх на воді. Крім алергії, є ще одна форма нестерпності молока, що зустрічається в дітей, — недолік ферменту, що переварює молочний цукор (лактозу). Таким дітям подібні каші їсти можна, їм сліди молока не небезпечні.

Закон не писаний? У продажі ми виявили ще ряд без молочних каш від різних виробників, на яких попередження про зміст слідів молока відсутні. Значить чи це, що такі каші роблять на окремих лініях і в них абсолютно немає молока? Швидше за все, у них воно теж присутнє.

— Оскільки новий регламент по молочній продукції не вимагає вказувати інформацію про сліди молока на впакуванні, більшість виробників її не вказують, — розповідає Ігор Кінь, професор, керівник відділу дитячого харчування НДІ харчування РАМН. — Деякі компанії приводять її в добровільному порядку. Думаю, ця проблема вимагає більш детального вивчення. І при необхідності потім можуть бути введені додаткові вимоги до маркування.

На Заході на багатьох продуктах є спеціальні примітки для алергіків. На багатьох кондитерських продуктах пишуть, що вони іноді містять сліди горіхів.

Заяви про сліди горіхів і молока там з’явилися не випадково, а після ряду інцидентів, коли в алергіків розвивалася реакція на такі продукти. Хотілося б більшої визначеності.

Наприклад, щоб на них писали не тільки про сліди молока, але й попередження для алергіків, що не переносять цей продукт. Або ясно позиціонували їх як каші для дітей з нестерпністю лактози, а не як низько алергенні (так називає свою кашу компанія Heinz).

А ще краще — робили б без молочні каші на окремих виробничих лініях.

Ну а поки батькам варто запам’ятати, що дітям - алергікам не можна давати алерген ні в яких кількостях, навіть у слід них.Автор: ukrix | Відгуки: 0 | Перегляди: 2886 | 25/02/2012 Діти та родина - Здоров’я дитини

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Кефір може захистити дитину від алергії
Уживання кефіру знижує ймовірність розвитку харчової алергії в дітей, зазначають тайванські вчені. По їхнім даним, деякі компоненти цього ферментованого молочного напою здатні знизити рівень імуноглобулінів...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2459 | 02/03/2012 Діти та родина - Здоров’я дитини
Кишкові кольки в маляти
Дотепер точно не відомо, чому практично всі діти у віці від двох тижнів до трьох місяців страждають від болю у животі. Малята можуть проплакати кілька годин, заснути від утоми й знову почати плакати. Для батьків...

Автор: ukrix |Відгуки:5 | Перегляди:3069 | 30/12/2011 Діти та родина - Здоров’я дитини
Літні діти. Як допомогти немовляті в спеку
Аномальна спека може виснажити влітку усіх — від мала до велика. Дорослі й діти від 3 років адаптуються до неї легше завдяки кондиціонерам, холодним напоям і морозиву, купанню у водоймах.

Автор: ukrix |Відгуки:2 | Перегляди:2839 | 09/11/2011 Діти та родина - Здоров’я дитини
Сухі сніданки непридатні для дитини
Сьогоднішнє поширення різних видів їжі дуже часто не відповідає дитячому раціону. Дуже вабливі, але в тій же ступені - шкідливі варіанти фастфуда — як чіпси, газовані напої, сирні палички й подушечки...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3396 | 25/02/2012 Діти та родина - Здоров’я дитини
Оздоровляємо маля, алергії немає!
«Уж тане сніг, біжать струмки, у вікно повіяло весною…» Так і хочеться розгорнути вікно, щоб свіжий весняний дух наповнив кімнату, вигнавши зимову сонливу хворобливість. Однак не для всіх весна така радісна пора року. Усе...

Автор: ukrix |Відгуки:3 | Перегляди:2705 | 02/03/2012 Діти та родина - Здоров’я дитини