Главная
вправи   контроль   еритроцити   донбасс   инфраструктура   холестерин   lesson   Тематичне   скло   показання   многочленів   сімейні   362.   Олександра   переклади   Фолікуліт   матки   компьютерные   своєрідність   Page   оборудования   клас,   того   життя»   103.  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Безпека дитини
Вагітність
Виховання
Діти та навчання
Дитяча стоматологія
Догляд за немовлям
Догляд за речами
Домашні тварини
Здоров’я дитини
Планування вагітності
Пологи
Психологія дитини
Різне про дитину
Статевий розвиток
Фізичний розвиток дитини
Харчування дитини
Хвороби дітей
Шлюб та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Небезпечна аменорея 
Порівняння бойлерів непрямого нагрівання 
Зачіски, які роблять вас молодше 
Синдром Нерона в подружній спальні 
Русско английский разговорник, тема Повседневные фразы 
10 ідей як стати улюбленою невісткою 
Без формальностей finger food 
Cекрет жіночної ходи 
Русско английский разговорник, тема Путешествия 
ДОГОВОР АРЕНДЫ ЖИЛОГО ПОМЕЩЕНИЯ 
ЛЕКЦІЇ З ПАБЛІК РІЛЕЙШНЗ СТУДЕНТАМ-ЗАОЧНИКАМ, ч.2 
Цикл місячних 
Нігті - просто блиск! 
Виділення в жінок, хвороба або норма 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Здоров’я дитини
Безмолочні каші містять молоко!
Харчування дитини дуже важливо для її життя й розвитку, а в ранньому віці, коли йде формування кісток, зубів, розвиток усіх внутрішніх органів, дитяче харчування, каші, пюре, навіть дитяча вода має величезне значення. ...


Харчування дитини дуже важливо для її життя й розвитку, а в ранньому віці, коли йде формування кісток, зубів, розвиток усіх внутрішніх органів, дитяче харчування, каші, пюре, навіть дитяча вода має величезне значення.

Але є малята, які не переносять молоко. Деякі батьки вважають, що дитяча без молочна каша відмінний вибір для дітей з нестерпністю молочних білків і для дітей по старших, тільки не все так просто.

Ми купили дві без молочні каші й виявили в них… молоко!!! Наприклад, на впакуванні низько алергенної гречаної кашки Heinz було написано: « Без додавання молока*» і « Без додавання глютен утримуючих інгредієнтів*».

Але примітка під зірочкою, надруковане дрібним шрифтом, отут же спростовувала цю голосну заяву: «*Продукт може містити сліди глютена й молока». А на впакуванні без молочної вівсяної каші Nestle навіть пояснювалося походження цих слідів:

«Продукт може містити сліди молока, тому що молочні й без молочні каші проводяться на одному промисловім устаткуванні».

Можна або не можна? Можна або не можна все-таки давати таку кашу дитині? І як з’явилася ця суперечлива інформація на етикетці?

От як це пояснила Катерина Єлізарова, менеджер відділу дитячого харчування компанії «Нестле Росія»:

— Наша компанія як відповідальний виробник продуктів харчування прагне надати споживачам максимально докладну інформацію про продукт, навіть якщо цього не вимагає законодавство. Керуючись таким підходом, ми вказуємо на впакуванні, що продукт може містити сліди молока. Напис допоможе споживачам ураховувати цей факт при виборі продукту.

Адже деякі діти до 1 року схильні до алергії, у тому числі на білок коров’ячого молока. Після виробництва молочних дитячих каш технологічна лінія ретельно промивається й очищається, але однаково наявність мікрочастинок молока можливо.

Навіть 3 мг молочного білка в 1 кг готового продукту (це так звані сліди молока) можуть викликати алергійну реакцію в дитини. Ми вважаємо потрібним попередити наших споживачів про це й тому наносимо такий напис на впакування.

Так що батькам варто усвідомити, що без молочні каші малятам з алергією на молоко протипоказані. Це підтвердив і Володимир Таточенко, професор Наукового центру здоров’я дітей РАМН:

— Алергія на молоко в малят зустрічається часто, і серед них є діти, дуже чутливі до білка молока, що реагують на саму мінімальну його кількість. Тому годувати такими кашами їх не варто.

Я б порадив батькам робити каші старим бабусиним способом — брати звичайні крупи й готовити їх на воді. Крім алергії, є ще одна форма нестерпності молока, що зустрічається в дітей, — недолік ферменту, що переварює молочний цукор (лактозу). Таким дітям подібні каші їсти можна, їм сліди молока не небезпечні.

Закон не писаний? У продажі ми виявили ще ряд без молочних каш від різних виробників, на яких попередження про зміст слідів молока відсутні. Значить чи це, що такі каші роблять на окремих лініях і в них абсолютно немає молока? Швидше за все, у них воно теж присутнє.

— Оскільки новий регламент по молочній продукції не вимагає вказувати інформацію про сліди молока на впакуванні, більшість виробників її не вказують, — розповідає Ігор Кінь, професор, керівник відділу дитячого харчування НДІ харчування РАМН. — Деякі компанії приводять її в добровільному порядку. Думаю, ця проблема вимагає більш детального вивчення. І при необхідності потім можуть бути введені додаткові вимоги до маркування.

На Заході на багатьох продуктах є спеціальні примітки для алергіків. На багатьох кондитерських продуктах пишуть, що вони іноді містять сліди горіхів.

Заяви про сліди горіхів і молока там з’явилися не випадково, а після ряду інцидентів, коли в алергіків розвивалася реакція на такі продукти. Хотілося б більшої визначеності.

Наприклад, щоб на них писали не тільки про сліди молока, але й попередження для алергіків, що не переносять цей продукт. Або ясно позиціонували їх як каші для дітей з нестерпністю лактози, а не як низько алергенні (так називає свою кашу компанія Heinz).

А ще краще — робили б без молочні каші на окремих виробничих лініях.

Ну а поки батькам варто запам’ятати, що дітям - алергікам не можна давати алерген ні в яких кількостях, навіть у слід них.Автор: ukrix | Відгуки: 0 | Перегляди: 2971 | 25/02/2012 Діти та родина - Здоров’я дитини

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Оздоровляємо маля, алергії немає!
«Уж тане сніг, біжать струмки, у вікно повіяло весною…» Так і хочеться розгорнути вікно, щоб свіжий весняний дух наповнив кімнату, вигнавши зимову сонливу хворобливість. Однак не для всіх весна така радісна пора року. Усе...

Автор: ukrix |Відгуки:3 | Перегляди:2806 | 02/03/2012 Діти та родина - Здоров’я дитини
6 порад докторів, щоб дитина була здорова
Найчастіше до невідкладної медичної допомоги батьки з дітьми прибігають улітку через глибокі порізи, переломи й головного болю, повідомив Тоні Скальцо, професор педіатрії в медичній школі університету Сент-Луїса. ...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2699 | 25/02/2012 Діти та родина - Здоров’я дитини
Сухі сніданки непридатні для дитини
Сьогоднішнє поширення різних видів їжі дуже часто не відповідає дитячому раціону. Дуже вабливі, але в тій же ступені - шкідливі варіанти фастфуда — як чіпси, газовані напої, сирні палички й подушечки...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3480 | 25/02/2012 Діти та родина - Здоров’я дитини
Вітаміни в перші роки життя
Усі батьки мріють про те, щоб їх улюблене маля росло здоровим, розумним, гарним і повноцінним. Важливі основи здоров’я дитини закладаються ще в утробі матері, а надалі завдання батьків підтримувати те, що зал...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2834 | 25/02/2012 Діти та родина - Здоров’я дитини
Горіхи підвищують ризик астми в дітей
Недавнє дослідження показало, що регулярне споживання горіхових продуктів протягом вагітності піднімає шанси народити дитину із симптомами астми майже на 50відсотків. Більшість алергій розвивається в результаті...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:1680 | 09/09/2014 Діти та родина - Здоров’я дитини