Главная
358.   kitchen   2.-3   alla   food   lesson   ярослав   exercise   мастера   First   correct   17.3   1999   клас   o.i.   кори   Виділення   центр   342.   115.   гіпоплазія   class   несвіт   Фолікуліт   healthy  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Безпека дитини
Вагітність
Виховання
Діти та навчання
Дитяча стоматологія
Догляд за немовлям
Догляд за речами
Домашні тварини
Здоров’я дитини
Планування вагітності
Пологи
Психологія дитини
Різне про дитину
Статевий розвиток
Фізичний розвиток дитини
Харчування дитини
Хвороби дітей
Шлюб та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Етикет під час занять фітнесом 
Співбесіда мова жестів 
Загальні розлади 
Лекции по информационной безопасности. ЛЕКЦИЯ 10 
Самі шкідливі звички в догляді за шкірою 
Батьківські маніпуляції 
Питання до вступного іспиту з предмету “Історія” 
Чи можна поліпшити колір обличчя за допомогою дієти 
Чарівний мед 
Утро в Донецке 
Жовті листи 
Мігрень під час вагітності - ознака інсульту 
Різнобарвна східна дієта 
Начинки 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
ПРОГРАМА зовнішнього незалежного оцінювання з математики  
Должностная инструкция эстетиста в массажном салоне 
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Здоров’я дитини
Безмолочні каші містять молоко!
Харчування дитини дуже важливо для її життя й розвитку, а в ранньому віці, коли йде формування кісток, зубів, розвиток усіх внутрішніх органів, дитяче харчування, каші, пюре, навіть дитяча вода має величезне значення. ...


Харчування дитини дуже важливо для її життя й розвитку, а в ранньому віці, коли йде формування кісток, зубів, розвиток усіх внутрішніх органів, дитяче харчування, каші, пюре, навіть дитяча вода має величезне значення.

Але є малята, які не переносять молоко. Деякі батьки вважають, що дитяча без молочна каша відмінний вибір для дітей з нестерпністю молочних білків і для дітей по старших, тільки не все так просто.

Ми купили дві без молочні каші й виявили в них… молоко!!! Наприклад, на впакуванні низько алергенної гречаної кашки Heinz було написано: « Без додавання молока*» і « Без додавання глютен утримуючих інгредієнтів*».

Але примітка під зірочкою, надруковане дрібним шрифтом, отут же спростовувала цю голосну заяву: «*Продукт може містити сліди глютена й молока». А на впакуванні без молочної вівсяної каші Nestle навіть пояснювалося походження цих слідів:

«Продукт може містити сліди молока, тому що молочні й без молочні каші проводяться на одному промисловім устаткуванні».

Можна або не можна? Можна або не можна все-таки давати таку кашу дитині? І як з’явилася ця суперечлива інформація на етикетці?

От як це пояснила Катерина Єлізарова, менеджер відділу дитячого харчування компанії «Нестле Росія»:

— Наша компанія як відповідальний виробник продуктів харчування прагне надати споживачам максимально докладну інформацію про продукт, навіть якщо цього не вимагає законодавство. Керуючись таким підходом, ми вказуємо на впакуванні, що продукт може містити сліди молока. Напис допоможе споживачам ураховувати цей факт при виборі продукту.

Адже деякі діти до 1 року схильні до алергії, у тому числі на білок коров’ячого молока. Після виробництва молочних дитячих каш технологічна лінія ретельно промивається й очищається, але однаково наявність мікрочастинок молока можливо.

Навіть 3 мг молочного білка в 1 кг готового продукту (це так звані сліди молока) можуть викликати алергійну реакцію в дитини. Ми вважаємо потрібним попередити наших споживачів про це й тому наносимо такий напис на впакування.

Так що батькам варто усвідомити, що без молочні каші малятам з алергією на молоко протипоказані. Це підтвердив і Володимир Таточенко, професор Наукового центру здоров’я дітей РАМН:

— Алергія на молоко в малят зустрічається часто, і серед них є діти, дуже чутливі до білка молока, що реагують на саму мінімальну його кількість. Тому годувати такими кашами їх не варто.

Я б порадив батькам робити каші старим бабусиним способом — брати звичайні крупи й готовити їх на воді. Крім алергії, є ще одна форма нестерпності молока, що зустрічається в дітей, — недолік ферменту, що переварює молочний цукор (лактозу). Таким дітям подібні каші їсти можна, їм сліди молока не небезпечні.

Закон не писаний? У продажі ми виявили ще ряд без молочних каш від різних виробників, на яких попередження про зміст слідів молока відсутні. Значить чи це, що такі каші роблять на окремих лініях і в них абсолютно немає молока? Швидше за все, у них воно теж присутнє.

— Оскільки новий регламент по молочній продукції не вимагає вказувати інформацію про сліди молока на впакуванні, більшість виробників її не вказують, — розповідає Ігор Кінь, професор, керівник відділу дитячого харчування НДІ харчування РАМН. — Деякі компанії приводять її в добровільному порядку. Думаю, ця проблема вимагає більш детального вивчення. І при необхідності потім можуть бути введені додаткові вимоги до маркування.

На Заході на багатьох продуктах є спеціальні примітки для алергіків. На багатьох кондитерських продуктах пишуть, що вони іноді містять сліди горіхів.

Заяви про сліди горіхів і молока там з’явилися не випадково, а після ряду інцидентів, коли в алергіків розвивалася реакція на такі продукти. Хотілося б більшої визначеності.

Наприклад, щоб на них писали не тільки про сліди молока, але й попередження для алергіків, що не переносять цей продукт. Або ясно позиціонували їх як каші для дітей з нестерпністю лактози, а не як низько алергенні (так називає свою кашу компанія Heinz).

А ще краще — робили б без молочні каші на окремих виробничих лініях.

Ну а поки батькам варто запам’ятати, що дітям - алергікам не можна давати алерген ні в яких кількостях, навіть у слід них.Автор: ukrix | Відгуки: 0 | Перегляди: 2793 | 25/02/2012 Діти та родина - Здоров’я дитини

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Сухі сніданки непридатні для дитини
Сьогоднішнє поширення різних видів їжі дуже часто не відповідає дитячому раціону. Дуже вабливі, але в тій же ступені - шкідливі варіанти фастфуда — як чіпси, газовані напої, сирні палички й подушечки...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3294 | 25/02/2012 Діти та родина - Здоров’я дитини
Молочні зуби лікувати чи ні
Помилкова думка батьків про те, що молочні зуби дитини однаково випадуть, а на їх місці виростуть постійні, нерідко приводить до серйозних проблем із зубами в подальшому житті маляти.

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:2896 | 08/08/2011 Діти та родина - Здоров’я дитини
Логопед. Коли варто вдатися до допомоги лікаря.
У період дорослішання маляти, необхідне спостереження багатьох лікарів, у тому числі й логопеда. Професійний контроль над розвитком мовного апарату допоможе дитині легше освоїти вимову, але в якому віці слід звернутися до логопеда?

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:2842 | 20/02/2012 Діти та родина - Здоров’я дитини
ГРВІ у малят
Маля в будинку… Ця мила грудочка, із сонною глибиною очей, з маленькими ніжками й крихітними ручками. Скільки радості він приносить у будинок – він зосередження всесвіту, сонечко, яке притягає до себе всіх: бабусь, дідусів, тіток, племінників і звичайно, маму з татом.

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:2871 | 09/11/2011 Діти та родина - Здоров’я дитини
Кефір може захистити дитину від алергії
Уживання кефіру знижує ймовірність розвитку харчової алергії в дітей, зазначають тайванські вчені. По їхнім даним, деякі компоненти цього ферментованого молочного напою здатні знизити рівень імуноглобулінів...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2350 | 02/03/2012 Діти та родина - Здоров’я дитини