Главная
took   мова   121.   мінеральні   103.   коклюш   219.   342.   soup   життя»   тема   services   клас   molly   «мезоліт»   Емфізема   спорт   центр   nesvit   грудного   оцінюван   1931   Урок?   запальний   багатоводдя  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Безпека дитини
Вагітність
Виховання
Діти та навчання
Дитяча стоматологія
Догляд за немовлям
Догляд за речами
Домашні тварини
Здоров’я дитини
Планування вагітності
Пологи
Психологія дитини
Різне про дитину
Статевий розвиток
Фізичний розвиток дитини
Харчування дитини
Хвороби дітей
Шлюб та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
ДОГОВОР ПОСТАВКИ  
Дизайн будинку та стильові напрями при розробці дизайну будинку. 
Чого не потрібно робити з волоссями. 8 головних помилок 
Диетическое питание при аллергических заболеваниях 
Русско английский разговорник, тема Средства связи 
ПРОГРАМА зовнішнього незалежного оцінювання з історії України 
Як скласти індивідуальну програму тренувань 
У родині не без кризи 
Шкода комп’ютера на здоров’я людини 
Каланхое - Домашній доктор 
Позбутися чорних крапок. Триступінчаста система від косметолога Рене Руло 
Захист дитини від домагань 
Ускладнення після аборту 
Вчимося правильно хворіти 
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
ПРОГРАМА зовнішнього незалежного оцінювання з математики  
Должностная инструкция эстетиста в массажном салоне 
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Вагітність
Нудота при вагітності корисна для розвитку дитини
Нудота та інші нездужання — досить розповсюджене явище в перший триместр вагітності. Через це проходять майже всі майбутні мами, хоча деякі жінки особливо страждають від цих проявів. Дослідження, про...


Нудота та інші нездужання — досить розповсюджене явище в перший триместр вагітності.

Через це проходять майже всі майбутні мами, хоча деякі жінки особливо страждають від цих проявів.

Дослідження, проведене канадськими вченими, показало, що в дітей, матері яких страждали від нудоти й блювоти на ранніх строках вагітності, результати при проходженні IqсТесту вище середніх. Крім цього, діти відрізнялися високими показниками пам’яті і язикових навичок.

Отримані результати показують, що подібне нездужання не тільки не виявляє шкоди для плода, навпаки, нудота й блювота поліпшують психічний розвиток дітей.

Доповідь за підсумками дослідження озвучила доктор Дитячого госпіталю в Торонто Ірена Нулман. Пізніше матеріал про дослідження доктора Нулман і її колег був опублікований у журналі Journal of Pediatrics.

Свої висновки лікарі пояснюють просто. Нудота й блювота при вагітності — дуже часті стани. Оскільки нездужання є наслідком певних гормональних змін, пов’язаних з розвитком плаценти, лікарі затверджують, що нудота свідчить про здорову вагітність.

Наприклад, у страждаючих від гестозу менше ризик мимовільного переривання вагітності, народження мертвого плода й передчасних пологів.

Однак варто відзначити, що ранкова нудота корисна тільки на ранніх етапах. Потім вона здатна переходити в гіпермезис або надмірну блювоту вагітних — важкий стан, який може вести до великої втрати рідини, втраті ваги й порушенню харчування.

Чому з’являється токсикоз? От відповіді на, що цікавлять вас питання й кілька корисних рад!

Незабаром після зачаття в жіночім тілі відбуваються основні зміни — організм пристосовується для підтримки зростаючого плода. Матка розширюється, збільшується вироблення гормонів. Звичайна більшість майбутніх мам страждають від нудоти й блювоти приблизно вже на шостому тижні вагітності.

Хоча цю проблему називають « ранковою нудотою», такі симптоми виникають у будь-яку годину дня. У більшості випадків вагітні випробовують нудоту майже відразу же після ранкового підйому.

Токсикоз звичайно супроводжується загостренням нюху й сприйнятливості до запахів. Також не виключене загострення апетиту й тяга до незвичайної їжі. Майбутні мами часто випробовують запаморочення.

Це пояснюється розширенням кровоносних судин, які не заповнюються достатньою кількістю крові. У більшості випадків ранкова нудота зникає на четвертому місяці вагітності.

Однак деякі жінки випробовують токсикоз протягом усієї вагітності.

Гіпермезис (надмірна блювота) вагітних — розповсюджений стан, коли жінка страждає від надмірної блювоти й не засвоює будь-яку їжу й питво. Часто це може привести до небезпечної ситуації, чреватої зневоднюванням організму й порушенням електролітного балансу. Жінкам, що зіштовхнулися із цією проблемою, радимо звернутися в лікарню, де лікарі забезпечать ретельне спостереження за майбутньою мамою й зростаючим плодом.

До речі, жінки, схильні до мігреней і заколисуванню в транспорті, переживають ранкову нудоту гостріше, чим інші. Емоційний стрес і певна їжа також збільшують відчуття дискомфорту при ранковій нудоті.

Майбутні мами часто турбуються, не ушкодить чи ранкова нудота дитині. Однак причин для занепокоєння немає, якщо майбутня мама щодня випиває багато рідини й засвоює хоча б невелику кількість їжі. Деяким навіть вдається зберегти свою вагу протягом цього періоду, однак після зникнення симптомів ранкової вагітності апетит вертається.

Якщо ви випробовуєте нудоту ранками, радимо вставати повільно й робити регулярні короткочасні перепочинки. Також допомагають упоратися з нудотою крекери або сухий тост до сніданку. Щоб у шлунку увесь час була їжа, радимо робити невеликі перекуси через регулярний інтервал часу. Уникайте сонця або теплих приміщень — вони загострюють нудоту.

Вітамін B6 полегшує симптоми протікання ранкової нудоти у вагітних. Пийте побільше рідини. Імбир — ефективний засіб полегшення ранкової нудоти. Його слід додавати в чай або газовану воду. Не вживайте гостру їжу. Щодня займайтеся легкою фізкультурою — ходьбою або йогою. Це стимулює кровообіг. Включіть в раціон продукти, багаті клітковиною, протеїнами й складними вуглеводами. Не налягайте на солону й жирну їжу. Забудьте про паління й уникайте пасивного паління.


Автор: ukrix | Відгуки: 6 | Перегляди: 2837 | 25/02/2012 Діти та родина - Вагітність

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Маловоддя
Під час вагітності в організмі жінки можуть виникати ті або інші порушення. Але, як правило, якщо жінка правильно й вчасно спостерігається акушером-гінекологом жіночої консультації, це дозволяє вчасно в...

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:5070 | 02/03/2012 Діти та родина - Вагітність
Як розмовляти зі своєю майбутньою дитиною
Багато батьків, педагоги й психологи сперечаються: у якому ж все-таки віці потрібно починати виховання дитини. Хтось уважає, що виховувати маля потрібно із самого його народження, інші говорять, що до дворічного ...

Автор: ukrix |Відгуки:3 | Перегляди:2635 | 02/03/2012 Діти та родина - Вагітність
Резус-конфлікт
Резус-фактор - поняття, яке було введено в науковий побут в 1940 році. Воно має на увазі наявність або відсутність антигенів (еритроцитів) на поверхні червоних кров’яних клітин. Саме знак - плюс або - мінус відіграють вирішальну...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2800 | 24/12/2011 Діти та родина - Вагітність
Сурогатне материнство
Сурогатне материнство пропонує можливість народження дитини, виношування якої здійснюється поза організмом генетичної матері. Цей метод - справжній порятунок для тих, хто в силу різних причин не здатний до...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2935 | 24/12/2011 Діти та родина - Вагітність
Третій тиждень вагітності
Після настання вагітності в організмі жінки наступають кардинальні зміни. На третьому тижні вагітності гормональне тло змінюється настільки, що вже цілком можливо виявити вагітність за допомогою тесту...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3842 | 14/08/2011 Діти та родина - Вагітність