Главная
рілейшнз   діалог   найбільш   мінеральні   оповідання   числівники   Рідн?   Алгебра   Тематичне   договор   показання   простатит   вступ   спориш   коронки   Жаке?   речовини   клас,   сполучник   Карієс   замш   класс   маски   спосіб   страница  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Безпека дитини
Вагітність
Виховання
Діти та навчання
Дитяча стоматологія
Догляд за немовлям
Догляд за речами
Домашні тварини
Здоров’я дитини
Планування вагітності
Пологи
Психологія дитини
Різне про дитину
Статевий розвиток
Фізичний розвиток дитини
Харчування дитини
Хвороби дітей
Шлюб та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Правильне харчування застава краси й здоров’я 
Фітнес у мегаполісі 
Экзаменационные билеты с ответами по философии. Часть 3 
Стрижка 
Зоряний фітнес (2) 
Візуально збільшуємо простір маленької кімнати 
Фітнес по типу фігури Перевернений трикутник 
Феномен дві жінки краще однієї. Фізіологічні причини 
Сумнівна дебіторська заборгованість 
Як правильно зберігати одяг 
Усе про яблучний оцет 
Харчування при вагітності 
Вітамін B6 самий жіночий вітамін 
Лаяти теж можна правильно 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Русско английский разговорник, тема В банке 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Вагітність
Небажана вагітність
Вагітність і народження дитини - це завжди прекрасно. Але бувають ситуації, коли дитина ніяк не вписується в життя своїх майбутніх батьків. Така вагітність може з’явитися в результаті недбалості, незнання осно...


Вагітність і народження дитину - це завжди прекрасно. Але бувають ситуації, коли дитина ніяк не вписується в життя своїх майбутніх батьків. Така вагітність може з’явитися в результаті недбалості, незнання основ сексуального життя, «не спрацьовування» протизаплідних засобів і по безлічі інших причин.

Будь-яка жінка прагне стати матір’ю, але дуже часто жінки зустрічаються з тим, що дана конкретна вагітність для них небажана, це буває:

якщо вік жінки не дозволяє їй народити здорову дитину й потім ростити її; якщо жінка не є фінансово самостійною, а родичі проти дитини; якщо проти дитини її майбутній батько; якщо вагітність є результатом зґвалтування; якщо жінка не вміє охоронятися від небажаної вагітності.

Це тільки основні найпоширеніші причини, насправді їх може бути дуже багато, і вони будуть різноманітними, як саме життя.

Як попередити небажану вагітність

Дуже часто молоді дівчата тільки з_чуток знають про можливості запобігання від небажаної вагітності й зовсім не вміють користуватися цими засобами, що завдає непоправної шкоди їх здоров’ю.

Найбільше часто використовуваним і перевіреним протизаплідним засобом є презерватив. Це так званий бар’єрний метод запобігання від небажаної вагітності. Якщо в жінки кілька статевих партнерів, то презерватив убереже її ще й від захворювань, що передаються статевим шляхом.

Жінки, що живуть сімейним життям, можуть використовувати внутріматкову спіраль або гормональні контрацептиви. Гормональні контрацептиви на сьогоднішній день є прекрасним способом запобігання від небажаної вагітності. Їхнім недоліком є те, що вони не захищають від статевих інфекцій.

Як можна перервати небажану вагітність

Перервати небажану вагітність можна тільки за допомогою аборту. Аборт, особливо, якщо він перший, украй негативно позначається на здоров’я жінки, дуже часто після нього в жінок взагалі не буває дітей.

На ранніх строках вагітності ( до 12 тижнів) можна провести медикаментозний аборт, міні-аборт або інструментальний аборт. Усі вони мають свої обмеження по строкові вагітності. Кожний із цих видів абортів має свої показання й протипоказання й може проводитися тільки акушером-гінекологом в умовах лікувальної установи. Якщо ж аборт проводиться неспеціалістом або самою жінкою, то він називається кримінальним ( тобто це кримінальна справа). Такі строгості дотримуються не даремно: смертність при кримінальних абортах перевищує всі можливі уяви про цей предмет.

Медикаментозний аборт - це переривання вагітності за допомогою лікарських препаратів, які застосовуються на ранніх строках вагітності й перешкоджають утвору прогестерона, необхідного для виношування вагітності. Міні-аборт - переривання вагітності за допомогою негативного тиску, проводиться також на ранніх строках вагітності. Інструментальний аборт - самий травматичний метод, його можна проводити навіть при 3-місячній вагітності. Проводиться вискоблювання слизуватої оболонки порожнини матки разом із плодовим яйцем.

На пізніх строках вагітність також можна перервати, але тільки за медичними показниками, при наявності важких захворювань у вагітної жінки. Переривання вагітності роблять у гінекологічнім відділенні або шляхом видалення плода після розтину порожнини матки, або за допомогою введення в матку лікарських розчинів.

Ви вирішили все-таки залишити небажану вагітність

Її плин, безумовно, позначиться, як на матері, так і на маляті. Справа в тому, що виношування небажаної вагітності завжди супроводжується стресами й важкими емоційними переживаннями, які поступово переходять у стан хронічного стресу. А під час стресу в організмі виробляються речовини, які сприяють активізації всього організму: підвищенню артеріального тиску, посиленому серцебиттю й подиху, спазму кровоносних судин і т.д. Представте, що такий стан у вагітної жінки постійно, хіба воно не позначиться на плині вагітності?

Дитина теж страждає, адже спазмовані кровоносні судини не доставляють їй необхідної кількості живильних речовин і кисню. Крім того, установлене, що переживання матері обов’язково передаються й дитині. Усе це негативно позначається на розвитку дитини, особливо на стані її головного мозку, формуванні імунітету і т.д.

Який вихід із ситуації, що створився?

Виходом, безумовно, є ознайомлення із засобами попередження вагітності. А якщо небажана вагітність все-таки трапилася, то рішення про її продовження або переривання потрібно приймати негайно: тягти нема рації, це тільки збільшить ситуацію. Якщо все-таки є хоч найменша можливість, то дитину краще зберегти, так буде значно краще для фізичного й психічного здоров’я матері.

Коли ви остаточно зробите вибір на користь дитини, то яка б ситуація не передувала небажаній вагітності, вона стане не такою актуальною, на перший план, звичайно ж, вийде ваше майбутнє маля.Автор: ukrix | Відгуки: 5 | Перегляди: 5962 | 24/12/2011 Діти та родина - Вагітність

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Шовкова кішка для мами
Вагітність— один з найважливіших періодів у житті кожної жінки, що вимагає від неї колосальних духовних і фізичних витрат, що найчастіше значно вичерпують ресурси організму. Не випадково післяпологове відновлення...

Автор: ukrix |Відгуки:3 | Перегляди:2649 | 25/02/2012 Діти та родина - Вагітність
Як підвищити ймовірність вагітності
Більшість жінок вагітніє без усяких проблем і навіть всупереч своєму бажанню. Інші намагаються завагітніти довгі роки й додають для цього величезні зусилля. Багато жінок відчувають провину, якщо не можуть швидко завагітніти...

Автор: ukrix |Відгуки:4 | Перегляди:3043 | 24/12/2011 Діти та родина - Вагітність
Третій тиждень вагітності
Після настання вагітності в організмі жінки наступають кардинальні зміни. На третьому тижні вагітності гормональне тло змінюється настільки, що вже цілком можливо виявити вагітність за допомогою тесту...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3888 | 14/08/2011 Діти та родина - Вагітність
Проблема цікавого положення
Скільки вже пиcано - переписане на цю тему, але ситуація якщо й міняється, то лише в гіршу сторону. У нашій країні лікареві-гінекологові безробіття, мабуть, загрожувати ніколи не буде. Уже хто-хто, а вони при нашій безтурботності без...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2492 | 02/03/2012 Діти та родина - Вагітність
Як зменшити нудоту при вагітності
Проблеми із системою травлення можуть виникнути вже на перших тижнях вагітності, а приблизно на 4-му місяці вони зникають.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:4332 | 08/08/2011 Діти та родина - Вагітність