Главная
РЎРѓР   Р†?тР  С•?'||SLeeP(3)   took   .пиріжки.   відносин   Кузнецов.   джерела»,   простатит   answer   мода   ссуды   Глазов?   Множення   мультіоргазм   лица   Множен   питання,   оренд   кориця   кашемір   Диета   правильно   Плейфера   завдання   юркевич   Уроки  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Безпека дитини
Вагітність
Виховання
Діти та навчання
Дитяча стоматологія
Догляд за немовлям
Догляд за речами
Домашні тварини
Здоров’я дитини
Планування вагітності
Пологи
Психологія дитини
Різне про дитину
Статевий розвиток
Фізичний розвиток дитини
Харчування дитини
Хвороби дітей
Шлюб та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Фібробласти 
Перший танець молодих важлива традиція 
Проблеми із хребтом, як їх вирішувати 
Экзаменационные билеты с ответами по философии. Часть 2 
Дитячі суміші, труднощі вибору Частина 1 
ТЕСТОВЫЕ ЗАДАНИЯ по дисциплине «Охрана труда»  
Народні засоби проти пітливості 
Еректильна дісфункція - чоловічі кошмари 
Чи можна схуднути за тиждень на 10 кг 
Рідна мова 7 клас Олександра Глазова, Юрій Кузнецов. Вправа 301. 
Кров пуповини - страховка здоров’я дитини на все життя 
7 порад по догляду за сухою шкірою губ 
Ціннісні виміри людського життя.  
Збільшення губ гіалуроновою кислотою. Природа приходить на допомогу 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Хміль - лікар для жирної шкіри 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Вагітність
Небажана вагітність
Вагітність і народження дитини - це завжди прекрасно. Але бувають ситуації, коли дитина ніяк не вписується в життя своїх майбутніх батьків. Така вагітність може з’явитися в результаті недбалості, незнання осно...


Вагітність і народження дитину - це завжди прекрасно. Але бувають ситуації, коли дитина ніяк не вписується в життя своїх майбутніх батьків. Така вагітність може з’явитися в результаті недбалості, незнання основ сексуального життя, «не спрацьовування» протизаплідних засобів і по безлічі інших причин.

Будь-яка жінка прагне стати матір’ю, але дуже часто жінки зустрічаються з тим, що дана конкретна вагітність для них небажана, це буває:

якщо вік жінки не дозволяє їй народити здорову дитину й потім ростити її; якщо жінка не є фінансово самостійною, а родичі проти дитини; якщо проти дитини її майбутній батько; якщо вагітність є результатом зґвалтування; якщо жінка не вміє охоронятися від небажаної вагітності.

Це тільки основні найпоширеніші причини, насправді їх може бути дуже багато, і вони будуть різноманітними, як саме життя.

Як попередити небажану вагітність

Дуже часто молоді дівчата тільки з_чуток знають про можливості запобігання від небажаної вагітності й зовсім не вміють користуватися цими засобами, що завдає непоправної шкоди їх здоров’ю.

Найбільше часто використовуваним і перевіреним протизаплідним засобом є презерватив. Це так званий бар’єрний метод запобігання від небажаної вагітності. Якщо в жінки кілька статевих партнерів, то презерватив убереже її ще й від захворювань, що передаються статевим шляхом.

Жінки, що живуть сімейним життям, можуть використовувати внутріматкову спіраль або гормональні контрацептиви. Гормональні контрацептиви на сьогоднішній день є прекрасним способом запобігання від небажаної вагітності. Їхнім недоліком є те, що вони не захищають від статевих інфекцій.

Як можна перервати небажану вагітність

Перервати небажану вагітність можна тільки за допомогою аборту. Аборт, особливо, якщо він перший, украй негативно позначається на здоров’я жінки, дуже часто після нього в жінок взагалі не буває дітей.

На ранніх строках вагітності ( до 12 тижнів) можна провести медикаментозний аборт, міні-аборт або інструментальний аборт. Усі вони мають свої обмеження по строкові вагітності. Кожний із цих видів абортів має свої показання й протипоказання й може проводитися тільки акушером-гінекологом в умовах лікувальної установи. Якщо ж аборт проводиться неспеціалістом або самою жінкою, то він називається кримінальним ( тобто це кримінальна справа). Такі строгості дотримуються не даремно: смертність при кримінальних абортах перевищує всі можливі уяви про цей предмет.

Медикаментозний аборт - це переривання вагітності за допомогою лікарських препаратів, які застосовуються на ранніх строках вагітності й перешкоджають утвору прогестерона, необхідного для виношування вагітності. Міні-аборт - переривання вагітності за допомогою негативного тиску, проводиться також на ранніх строках вагітності. Інструментальний аборт - самий травматичний метод, його можна проводити навіть при 3-місячній вагітності. Проводиться вискоблювання слизуватої оболонки порожнини матки разом із плодовим яйцем.

На пізніх строках вагітність також можна перервати, але тільки за медичними показниками, при наявності важких захворювань у вагітної жінки. Переривання вагітності роблять у гінекологічнім відділенні або шляхом видалення плода після розтину порожнини матки, або за допомогою введення в матку лікарських розчинів.

Ви вирішили все-таки залишити небажану вагітність

Її плин, безумовно, позначиться, як на матері, так і на маляті. Справа в тому, що виношування небажаної вагітності завжди супроводжується стресами й важкими емоційними переживаннями, які поступово переходять у стан хронічного стресу. А під час стресу в організмі виробляються речовини, які сприяють активізації всього організму: підвищенню артеріального тиску, посиленому серцебиттю й подиху, спазму кровоносних судин і т.д. Представте, що такий стан у вагітної жінки постійно, хіба воно не позначиться на плині вагітності?

Дитина теж страждає, адже спазмовані кровоносні судини не доставляють їй необхідної кількості живильних речовин і кисню. Крім того, установлене, що переживання матері обов’язково передаються й дитині. Усе це негативно позначається на розвитку дитини, особливо на стані її головного мозку, формуванні імунітету і т.д.

Який вихід із ситуації, що створився?

Виходом, безумовно, є ознайомлення із засобами попередження вагітності. А якщо небажана вагітність все-таки трапилася, то рішення про її продовження або переривання потрібно приймати негайно: тягти нема рації, це тільки збільшить ситуацію. Якщо все-таки є хоч найменша можливість, то дитину краще зберегти, так буде значно краще для фізичного й психічного здоров’я матері.

Коли ви остаточно зробите вибір на користь дитини, то яка б ситуація не передувала небажаній вагітності, вона стане не такою актуальною, на перший план, звичайно ж, вийде ваше майбутнє маля.Автор: ukrix | Відгуки: 5 | Перегляди: 6056 | 24/12/2011 Діти та родина - Вагітність

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Мігрень під час вагітності - ознака інсульту
Для багатьох жінок, що страждають від частих мігреней, вагітність може стати справжньою віддушиною, тому що на цей період, за словами учених, болі припиняються в значної частки пацієнток — від 42% до 98%. У той же час нові...

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:2826 | 25/02/2012 Діти та родина - Вагітність
Токсикоз
Уперше згадування про токсикоз як причині хвороби зустрічається в Парацельса (шістнадцяте століття), який розрізняв хвороби від зовнішніх і внутрішніх отрут. Подальше вивчення токсикозів почалося тільки через триста років, у...

Автор: ukrix |Відгуки:3 | Перегляди:2926 | 24/12/2011 Діти та родина - Вагітність
Пізня вагітність за й проти
Пізня вагітність - це вагітність жінки у віці від 35 років і більше. Зараз багато жінок відкладають народження дитини саме на цей час. Зв’язане це в основному з тим, що до 30 років жінка активно робить кар’єру...

Автор: ukrix |Відгуки:5 | Перегляди:2791 | 02/03/2012 Діти та родина - Вагітність
Вагітність і набряки
Усім відомо, що при вагітності можуть бути набряки й тому деякі жінки ставляться до їхньої появи трохи легковажно. Проте, набряки набрякам вороги. Вони можуть бути одним з варіантів норми (рідко), а мо...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3165 | 24/12/2011 Діти та родина - Вагітність
9 порад тим, хто прагне мати дитину
Правило перше. Найголовніше, що потрібно від чоловіка, щоб його сперматозоїд був рухливим. Справа в тому, що чоловіча статева клітина все своє пальне несе на собі. А енергія їй украй необхідна: є енергія - спермат...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2978 | 14/12/2011 Діти та родина - Вагітність