Главная
рідна   ДЖЕРЕЛА   ХРОНІЧНОГО   ПРОСТАТИТУ   фіброцити   механизмы   Рідн?   Демодеко   клас   Вправа   brackets   донбасс   вік»,   проблем   вправа   Селера   тварин?   Рідна   мова   клас   Олександра   Глазова,   Юрій   Кузнецов   було   ПОРУШЕННЯ   2011-12   verbs   риба   информатик?   роботи  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Маленькі хитрощі
Вітаміни
Вагітність та пологи
Вакцинація
Гінекологія
Жіночі захворювання
Жіночі хвороби
Зір та очі
Захворювання
Захворювання тварин
Захворювання шкіри
Зуби та ясна
Ліки та їх властивості
Маленькі хитрощі
Народна медицина
Невралгія
Нетрадиційна медицина
Перша допомога
Пластична хірургія
Профілактика захворювань
Різне про медицину
Сезонні захворювання
Статеві відносини
Стоматологія
Суглоби та кістки
Цікаві факти
Чоловічі питання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Ліжечко для немовляти 
Лекции по информационной безопасности. ЛЕКЦИЯ 12-13 
Кращі дієтичні продукти схуднення без голодування 
Очищення кишечнику 
Як зняти нарощені нігті в домашніх умовах 
Кальян дорівнює 60 сигаретам 
Дієта від Олени Малишевої 
Хронічний ентерит 
Як схуднути в ногах 
Відбілювання зубів, шкідливо або корисно 
Maserati і Paco Rabanne провели спільну виставку 
Чоловіча краватка 
Ефірні масла від нежитю. Дихаємо вільно 
Roberto Torretta весна-літо 2011 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Зачіски, які роблять вас молодше 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
ПРОГРАМА зовнішнього незалежного оцінювання з математики  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Гінекологія
Аборт за допомогою пігулки
Аборт після приймання пігулки – це не так просто, як видається. У кожному разі аборт – це процедура, яка може загрожувати здоров’ю й життя жінки.


Навіть, незважаючи на те, що майже всі випадки переривання вагітності в медичних установах закінчуються благополучно, ніхто не ризикне зі стовідсотковою впевненістю сказати, що даний конкретний аборт буде протікати без ускладнень.

Що таке штучний аборт і їх види

Штучний аборт – це штучне переривання вагітності в перші 28 тижнів, коли плід ще нежиттєздатний. Штучні аборти, зроблені в медичній установі, називаються медичними, поза медичною установою – кримінальними. Сама назва говорить, що останній вид абортів протизаконний. Кримінальні аборти – це одна із причин смертності й безплідності серед молодих жінок.

Будь-який аборт не проходить для організму без наслідків, тому що, по-перше, різке переривання вагітності викликає стійке порушення гормонального тла жінки, а по-друге - травмує стінку матки. Тому після абортів (особливо, якщо це була перша вагітність) часто наступає безплідність.

Усі медичні аборти можна розділити на інструментальні (видалення плода за допомогою вискоблювання порожнини матки спеціальним медичним інструментом), вакуум-аборти або міні-аборти (видалення плода з матки за допомогою вакуум-отсоса) і аборти з пігулкою.

Аборти з пігулкою вперше стали робити в 80-х роках минулого століття після випуску у Франції першого препарату для їхнього виробництва – міфепрістона. Сьогодні міфепрістон випускається різними фармацевтичними фірмами під такими назвами, як міфегін, міфепрекс і пенкрофтон.

Механізм дії міфепрістона

Стан вагітності підтримується жіночими статевими гормонами (естрогенами й прогестероном). При цьому прогестерон під час вагітності відіграє основну роль, тому що саме він стримує скорочувальну здатність м’язів матки. Без його впливу м’яза матки починають скорочуватися й виганяють плід. Саме на цій особливості дії прогестерона й побудований механізм дії міфепрістона, тому що він є антагоністом прогестерона, тобто блокує його дію. А тому що скорочення мускулатури матки більше нічим не стримуються, плід виганяється з її порожнини, тобто відбувається штучне переривання вагітності або аборт.

Але це ще не вся дія міфепрістона: він сприяє підвищеному утвору в організмі простагландинів – біологічно активних речовин, які підсилюють скорочувальну здатність матки. При проведенні такого аборту, якщо лікар бачить, що м’яза матки скорочуються недостатньо, він може призначити жінці додаткове введення простагландинов.

Показання й протипоказання для аборту за допомогою пігулок

Проведення аборту дозволяється при строку вагітності до 6 тижнів.

Протипоказанням для проведення аборту є: будь-які запальні процеси в області малого таза, порушення менструального циклу, пухлини й гормональні захворювання жіночих статевих органів, підозра на позаматкову вагітність, присутність фляків на матці (наприклад, після кесарева перетину), підвищена кровоточивість, анемія, порушення функції нирок, печінки й серцево-судинної системи й інші важкі захворювання внутрішніх органів, паління в комбінації з віком, що наближається до 40 рокам, тривале приймання глюкокортикостероідних препаратів і антикоагулянтів (ліків, що знижують здатність крови згортатися).

Процедура аборту за допомогою пігулок

Перед проведенням аборту за допомогою пігулок жінка обов’язково проходить повне обстеження з метою виявлення в неї протипоказань для переривання вагітності (огляд гінеколога, лабораторні дослідження, УЗД). Після цього акушер-гінеколог жіночої консультації пояснює жінці, як буде проходити процедура, її можливі ускладнення, і що жінка повинна буде робити в той або інший період часу.

Процедура аборту починається з того, що акушер-гінеколог дає жінці прийняти пігулку міфепрістона. Після цього жінка якийсь час перебуває в денному стаціонарі під спостереженням медичного персоналу, потім іде додому, де через кілька годин у неї з’являються кров’янисті виділення. Наступний раз (якщо стан нормальний і немає сильної кровотечі) жінка відвідує жіночу консультацію через 48 годин для того, щоб перевірити на УЗД, чи вийшло з матки плодове яйце. Якщо цього не відбулося, то лікар дає їй прийняти  пігулку простагландина й спостерігає за її станом у денному стаціонарі протягом чотирьох годин. При нормальному стані жінки її відпускають додому й наступний огляд проводять через два тижні (проводиться УЗД для уточнення, чи повністю вилучений плід).

Які ускладнення можуть виникнути після аборту за допомогою пігулок

Під час проведення аборту за допомогою пігулок можуть виникнути наступні ускладнення:

поява слабості, запаморочення, головного болю, нудоти, блювоти, поносу, іноді – лихоманки; такий стан звичайний проходить самостійно;
    поява після приймання міфепрістону сильних болів і кровотечі (у цьому випадку потрібно викликати швидку допомогу);
    неповне видалення плодового яйця - потрібно додаткове інструментальне вискоблювання порожнини матки.

Аборт за допомогою пігулок – це полегшений вид аборту, проте, він також може викликати ряд ускладнень.Автор: ukrix | Відгуки: 0 | Перегляди: 3770 | 01/04/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Гінекологія

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Лікування травами жіночих хвороб
Жінкою бути нелегко. Незважаючи на нашу крихкість і вразливість нам треба бути сильними. І це не прагнення бути феміністками до мозку костей - такими нас створила природа. Ми повинні виношувати й ростити дітей - а це не просто...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:5178 | 09/06/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Гінекологія
Ускладнення після аборту
У цей час на російському ринку представлена величезна кількість засобів контрацепції. Але, незважаючи на це, проблема аборту, і, звичайно, його ускладнень актуальна й понині. Жоден, навіть самий удалий, аборт не проходить...

Автор: ukrix |Відгуки:3 | Перегляди:3502 | 03/04/2012 Здоров'я, медицина, захворювання - Гінекологія
Цикл місячних
У кожної жінки цикл місячних має свої індивідуальні особливості. Але є й загальні ознаки нормального менструального циклу. Якщо в жінки порушені ці основні ознаки, то страждає її дітородна функція.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:6526 | 01/04/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Гінекологія
Тривала менструація
Менструальний цикл кожної жінки індивідуальний. У середньому менструація починається кожні 28 днів і триває 4 дня, однак у деяких жінок ці періоди становлять від 21 до 35 днів. Уважається, що менструація повинна ...

Автор: ukrix |Відгуки:3 | Перегляди:4111 | 03/04/2012 Здоров'я, медицина, захворювання - Гінекологія
Маткові кровотечі поза менструацією
Іноді жінка страждає від маткових кровотеч, які не є менструаціями. Вони можуть бути слабкими або рясними, але якщо вони виникають, це знак порушень у статевій системі.

Автор: ukrix |Відгуки:358 | Перегляди:4615 | 01/04/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Гінекологія