Главная
повільна   школа   Українська   мова   клас   А.А.   Ворон,   Солопенко.   Вправа   219.   Introduction   остеохондроз   производственная   ПОРУШЕННЯ   «колонізація»,«племінний   вправа   т.о.   Ангіна   способів   ПОРУШЕНН   kids   Алла   овочевий   тенденції   Unit   язык   візитн   клас   чоботи   джерела»,  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Будівельні конструкції
Будівельні роботи
Внутрішній ремонт
Дизайн інтер’єру
Елетріка, світло
Меблі, обладнання приміщень
Облаштування будинку
Підлога та стеля
Планування квартири
Проектування, дизайн
Ремонтні роботи
Устаткування та комплектуючі для ремонту
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Як позбутися лупи 
8 вправ від гуру фітнесу Джейн Фонди 
Гарбузовий пиріг це смачно! 
Хімічна завивка волосся 
Тривала менструація 
ЛІПОЄВА КИСЛОТА 
Нав’язлива пристрасть до фізкультури 
Классификация и функции складов в логистике 
Должностная инструкция главного специалиста по внешнеэкономической деятельности 
Учені не радять вмикать світло вночі 
Методичні рекомендації зі складання бізнес-плану 
Правильне харчування проти целюліта 
Прекрасний новий світ - аромати весни. 
Зовнішнє незалежне оцінювання 2011 року  
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Зачіски, які роблять вас молодше 
ПРОГРАМА зовнішнього незалежного оцінювання з математики  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Будівельні конструкції
Етапи будівництва
Під час проведення будівельних робіт і ремонту слід ураховувати кілька основних моментів з ремонту, порядок і час виконання етапів цього процесу   
   
   Основа будинку - фундамент, але тому що ми проводимо ремонт у квартирі, то всього лише розчистимо територію для будівництва. Це означає, що слід повністю відчистити приміщення, стелю і стіни до самого бетону, а з підлоги видаляється все покриття, включаючи цемент, що служив стяжкою. Коротше все, що можна демонтувати.
   Гадана легкість цього етапу роботи - тільки видимість. Знос треба робити так, що б не порушити ніяких комунікацій - сантехнічні труби або ж електропроводку, що б з однієї сторони не влаштувати повінь, а з іншого - пожежу.
   
   Позбуватися від будівельного сміття так само не найпростіше заняття. Швидше за все ви будете вивозити його в ліфті, і при цьому треба бути дуже акуратним, що б не зламати його.
   Отже... Ви закінчили з розчищенням вашого фундаменту й позбулися сміття. Не полінуєтеся й приберіть за собою ліфт і під’їзд, що б зайвий раз не злити сусідів.
   
   Коли територія готова, ви підвозите безпосередньо будматеріали. Не завалюйте все приміщення - вам необхідна свобода маневру. Матеріали, які займають багато місця, переважніше завести з невеликим надлишком. Краще потім позбутися його, ніж кілька разів завозити матеріал. Логістика не повинна обходитися дорожче самої вартості будматеріалів.
   Отже, ви провели всі необхідні приготування й тепер займетеся безпосередньо будівництвом.
   Необхідно попередньо провести розмітку майбутніх перегородок. Коли вони намічені, можна приступати безпосередньо до їхнього зведення. У той же час і буде прокладатися електрика по вашій квартирі, і сантехніка.
   Після закінчення цих робіт починається процес штукатурки. Далі робиться бетонна стяжка. Можна одночасно із заливанням стяжки проводити роботи з монтажу дверних і віконних прорізів, а так само по установці опалювальних секцій і сантехники в цілому. У той же момент встановлюється електрофурнитура - розетки й вимикачі. Далі сантехніка й електрика підключається до джерел подачі води й струму відповідно.
   Потім йдуть отделочні роботи. Перекривається стеля, якщо сантехніка встановлена - у необхідних місцях лягає кахельна плитка.
   Після всього перерахованого вище вам необхідно зайнятися покриттям підлоги. На той період, коли проходять ці роботи більше ніяких будівельних процесів не відбувається. Усі будівельники залишають об’єкт, коли йде укладання паркету. Це досить кропіткий і довгий процес. Паркет довго укладається, шліфується, обробляється. Потім покривається декількома шарами спеціального лаку, та й після цього його ще потрібно покривати й обробляти спеціальними плівками й матеріалами.
   
   Коли й цей процес закінчений, то починаються остаточні опоряджувальні роботи. На стіни клеяться шпалери й при необхідності наносять остаточні шари фарби. Кріплять останню фурнітуру й вішаються на стелю люстри й інші джерела світла, монтуються сантехнічні вироби. Встановлюються міжкімнатні двері й укладаються на підлогу плінтуса.
   От ви й закінчили ремонт. Тепер вам залишилося тільки лише позбутися всієї тієї техніки, яка використовувалася при будівництві.
   
   


Автор: ukrix | Відгуки: 0 | Перегляди: 2691 | 05/10/2011 Будівництво та ремонт - Будівельні конструкції

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Будуємо будинок самі
Багато задають собі питання: " Як своїми руками побудувати будинок і яка ціна будівництва?". Спочатку цілком може здатися, що відповідь на особу: досить мати потрібну суму грошей. Але ми підемо іншим шляхом і подивимося на це питання з іншої сторони. Отже, які головні етапи будівництва частки будинку?

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3434 | 05/10/2011 Будівництво та ремонт - Будівельні конструкції
Ринок світлопрозорих конструкцій в Україні
У сфері світлопрозорих конструкцій можна виділити три основні групи компаній. До першої групи ставляться компанії, які займаються поставкою й виробництвом профілю для світлопрозорих конструкцій. До другої - компанії, які пропонують склопакети імпортного й вітчизняного виробництва. До третьої – компанії, які займаються тільки монтажем

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2657 | 05/10/2011 Будівництво та ремонт - Будівельні конструкції
Будинки й лазні із бруса
Заміське будівництво дерев’яних будинків і бань. Будівництво будинків і бань із бруса. Чи будувати будинок із профільованого бруса або заощадити гроші на простому непрофільованому брусі

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2518 | 20/02/2012 Будівництво та ремонт - Будівельні конструкції
Будинки каркасної конструкції
Сучасні будинки канадської технологічної лінії виділяються дивно доступною ціною й гарними темпами зведення

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2712 | 14/10/2011 Будівництво та ремонт - Будівельні конструкції
Будівництво будинку - основні етапи
Проживати у своєму власному будинку напевно мріє кожна людина. Саме в будинку найпростіше створити атмосферу в якій приємно буде прожити все життя. Однак багато хто вважає, що ця мрія для них не досяжна

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:4153 | 30/10/2011 Будівництво та ремонт - Будівельні конструкції