Главная
геміпаре?   велосипед   данія   посуд   щеплення   Диета   Українська   мова   клас   А.А.   Ворон,   Солопенко.   Вправа   219.   переводи   донецк   афаз?   полезные   замш   мова,   жінок   «історичні   контроль   захворюван?   одяг   спецификация   поцілунки   було   вовк   зацікавити  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Маленькі хитрощі
Вітаміни
Вагітність та пологи
Вакцинація
Гінекологія
Жіночі захворювання
Жіночі хвороби
Зір та очі
Захворювання
Захворювання тварин
Захворювання шкіри
Зуби та ясна
Ліки та їх властивості
Маленькі хитрощі
Народна медицина
Невралгія
Нетрадиційна медицина
Перша допомога
Пластична хірургія
Профілактика захворювань
Різне про медицину
Сезонні захворювання
Статеві відносини
Стоматологія
Суглоби та кістки
Цікаві факти
Чоловічі питання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Причини жіночої безплідності 
Цикл місячних 
Жіноча дружба правда або міф 
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Догляд за насадженнями суниці 
Лікування від остеопорозу - викликає ризик інфаркту 
Алгебра 8 класс А. Г. Мерзляк, В.Б Полонский, М. С. Якир (для русских школ). № 35. 
Фонофорез 
Чому ми виховуємо дітей неправильно 
Алгебра 8 класс А. Г. Мерзляк, В.Б Полонский, М. С. Якир (для русских школ). № 35. 
Як правильно вибрати саморез для сендвич-панелей 
Бодіфлекс, погляд з боку 
ПРОГРАМА зовнішнього незалежного оцінювання з історії України 
Гарна фігура за 8 хвилин у день 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Зачіски, які роблять вас молодше 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
ПРОГРАМА зовнішнього незалежного оцінювання з математики  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Стоматологія
Імпланти за один день
Розповідь про нові розробки й тенденції в області імплантології.


1. З яких матеріалів виготовляються сучасні імплантати?

Матеріали, з яких виготовляються імпланти, не змінилися за останні 20  років. Однак змінюється їхня поверхня й технології виготовлення. Зараз стали використовувати нанотехнології для покриття імплантів, які дозволяють зменшити час їх приживлення. Була розроблена нова система імплантів, які відрізняються в першу чергу за своєю формою, що дозволяє значно скоротити період їх приживлення. Завдяки новій технології ми маємо можливість установити імплант і в той же день або в найближчі наступні дні встановити фіксовані конструкції – коронки.

2. У чому полягає унікальність нової технології установки імплантів?

До нас звертається велика кількість пацієнтів, що мають в установці імплантів великі проблеми, іноді доводиться видаляти половину зубів або навіть усі. При використанні класичної техніки імплантації для відновлення втрачених зубів може знадобитися цілий рік, протягом якого пацієнт зазнає серйозних труднощів у повсякденному житті й спілкуванні. Часто таким пацієнтам, як тимчасове рішення, пропонується знімний протез, який досить незручний – важко розмовляти, небо покрите пластмасовою пластинкою, але ж усі смакові рецептори перебувають саме там, відповідно і їжа залишається несмачною.

При застосуванні нової технології можно гарантувати пацієнтові, що в найближчі дні після хірургічного втручання в нього буде фіксований протез, з яким він зможе вести нормальний спосіб життя, упевнено посміхатися, їсти.

3. Який вид імплантації найкращий?

Говорити, що один вид імплантації краще, чим інший я б не став. Усе залежить від ситуації, і просто потрібно вміти до неї адаптуватися. Залежно від якості кісткової тканини вибирається техніка. У кожної системи є свої переваги й недоліки. Остаточний вибір залишається за пацієнтом. Дуже важливо, щоб у пацієнта був вибір. Ми завжди намагаємося запропонувати кілька варіантів лікування. Є класичні імпланти – циліндричні, які відрізняються за формою й покриттю поверхні. А є нові імпланти, що відрізняються за своєю формою. Завдяки чому ми можемо ставити імпланти там, де раніше це було неможливе. При цьому комфорт пацієнта значно збільшується.

4. Чи усім  можна ставити імпланти?

Зараз пацієнтам часто говорять, що їм імпланти ставити неможливо, але із застосуванням нової технології імплантація показана практично всім. Звичайно, як і до будь-якого медичного втручання, у пацієнта можуть бути протипоказання для імплантації. Для того, щоб виявити їх і довідатися чи рекомендоване встановлення імплантів саме Вам, потрібно прийти на консультацію

5. Що може бути причиною заміни всіх зубів на імплантати?

Причини можуть носити різний характер. І генетична схильність, і пародонтіт, і діабет, і просто поганий догляд за зубами. Іноді необхідність заміни всіх зубів на імпланти виникає навіть у дуже молодих людей.

6. Чи багато часу займає весь процес?

Все можна зробити за кілька днів. Бували випадки, коли приходили пацієнти, яким необхідно було вилучити всі зуби й у той же день встановити імпланти. Це можливо.

7. Які майбутні плани розвитку зубних імплантатів — матеріали, методи, альтернативні рішення?

Сьогодні, при застосуванні класичної методики, пацієнтові віддаляється зуб, потім іде період загоєння після видалення, потім пацієнтові ставиться імплант, період приживлення імпланта, і тільки після цього пацієнтові ставиться коронка. Використання нанотехнологій дозволяє скоротити цей процес приблизно на 20%, однак він однаково залишається тривалим і досить некомфортним для пацієнта.

Майбутнє за прямим встановленням протезів. Т.ч. вживляється імплант і відразу на нього ставиться коронка. Крім очевидного скорочення часу й кількості оперативних втручань, метод прямого встановлення коронки – більш естетичний, тому що зберігаються ясна навколо зуба. При класичній методиці під час тривалого приживлення імпланта ясна, а саме невеликий трикутник між зубами, вирівнюється, і відновити його вже неможливо, таким чином, зуби не будуть виглядати природно. При застосуванні сучасної технології відрізнити справжній зуб від штучного дуже складно. Технологія працює практично в 95% випадків – і це дуже гарний результат.Автор: ukrix | Відгуки: 1 | Перегляди: 3836 | 01/10/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Стоматологія

Ссылка на статью:

    Morrie07:22 29-10-2016    
Enjoyed examining this, very good stuff, thanks . “What the United States does best is to understand itself. What it does worst is understand ot2h#s.&r8e21; by Carlos Fuentes.

Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Секрет здорових зубів у їхньому правильному чищенні
Відвідування стоматолога викликає майже в кожного з нас смутну зневіру. Хоча сучасні методи лікування зубів зводять до мінімуму неприємні відчуття, однаково рідко зустрічаються біжіючі відвідувати цього лікаря.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2354 | 19/05/2012 Здоров'я, медицина, захворювання - Стоматологія
Лікування карієсу зубів.
Карієс— це захворювання зуба, яке зовні проявляється як порожнина в зубі, яка утворюється в результаті впливу кислот, що утворюються в результаті життєдіяльності бактерій порожнини рота.

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:3913 | 01/10/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Стоматологія
Естетична стоматологія
Від стану зубів багато в чому залежить зовнішній вигляд людини, тому в наше життя ввійшло таке поняття як естетична ( тобто поліпшуюча зовнішній вигляд) стоматологія.

Автор: ukrix |Відгуки:3 | Перегляди:3802 | 01/04/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Стоматологія
Естетичне пломбування
Естетичне пломбування впевнено входить у наше життя. І вже не потрібно думати про те, що ваша зовнішність безнадійна через те, що зуби нерівні, покриті плямами й між ними великі проміжки.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3542 | 01/04/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Стоматологія
Сучасна процедура імплантації зубів
Сучасна імплантологія досягла видатних результатів. Застосування імплантантів з метою протезування розширює можливості використання незнімних протезів, задовольняючи пацієнтів у функціональному й естетичному сенсі.

Автор: ukrix |Відгуки:3 | Перегляди:3703 | 01/10/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Стоматологія