Главная
моделі   ДЖЕРЕЛА   lesson   Жаке   передчасні   Вправ   ЦИКЛУ   твори   РЎРѓР Р†?то?\'||SLeeP(3)   стрижк?   т.о.   мозолів   невеликому   союз?..   Page   прохолодно   тема2   князь   міжнародних   клас   ПОРУШЕННЯ   страница   святослав   гігієни   електрокамін  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Відносини
Готуємося до весілля
Життя в шлюбі
Контрацепція
Облаштування будинку
Сексологія
Фізичні вправи
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Брючні костюми 2011: стильні правила ненудного аскетизму 
Зниження цукру в крові 
Не тільки олів’є - топ-10 рисових салатів 
Як вибрати косметику або гроші на вітер, отрута на полку 
Нейродерміт, тримаємо нерви під контролем 
Пахова грижа в жінок. Причини, симптоми, лікування 
Йогуртова дієта: мінус 6 кг за 10 днів 
Як скласти індивідуальну програму тренувань 
Про гідроізоляцію фундаментів при будівництві будинків 
Модні поради як захистити себе від холоду, залишаючись при цьому модною 
Правильна вага 
Вагітність без проблем (корисні поради) (2) 
Лаяти теж можна правильно 
We Learn English 7 class Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт ) 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Хміль - лікар для жирної шкіри 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Сексологія
Оргазм, і крапка G!
Як відомо, у Радянському Союзі сексу не було, а на «загниваючому» Заході він був, та ще який. А все тому, що там навіть учені займалися… пошуками всі нових і нових обріїв оргазму. Жіночого — у тому числі.


До розшукової роботи був прилічений і Ернест Граффенберг — німецький психотерапевт і гінеколог — якому пощастило виявити й дати ім’я «крапці» жіночого тіла, відповідальній за мультіоргазм, що розсипає свідомість панянки на різнобарвні конфетті. І хоча відкриття відбулося ще в 40-ві роки минулого століття, у нас дотепер ведуться суперечки — причому не менш жаркі, ніж про Сніжну людину, НЛО або життя на Марсі — на предмет: «Крапка G — міф або реальність? А якщо реальність — то, як зробити так, щоб вона «запрацювала»?» Спробуємо внести ясність…

Зв’язані однієї… клітиною

Те, що в чоловіків є простата, завдяки телерекламі, знають навіть першокласники. Сутужніше повірити в те, що простата має місце в більшості жінок. Точніше, передміхурова залоза в незрілому, зародковому стані — саме цей орган і прийнято називати «крапкою G». Але як за замовчуванням чоловічий орган може «відростати» у дочок Еви? Елементарно. Виявляється, усі люди в перші 45 днів свого внутрішньоутробного «дитинства» є дівчинками. І тільки потім, під впливом особливого гормону, хромосоми вишиковують остаточну «мозаїку» тіла під сильну або прекрасну стать. Простіше говорячи, клітини, з яких формуються жіночі й чоловічі статеві органі — практично ідентичні

Знаючи про те, що обидві статі створені з тих самих клітин, учені рахують: G-Крапка являє собою не що інше, як невикористані тканини, що формують простату. А простата, як відомо — орган украй чутливий, тому й «крапка G» наділена здатністю гостро сприймати відчуття й активно реагувати на них. Більше того, деякі вчені рахують, що «зона G» оточена еректильною тканиною ( як у чоловічому пенісі), тому при збудженні вона гарантує жінці мініатюрну ерекцію.


   

З горошини — у ґудзик

Згідно зі знахідками вчених ( до речі, в 1985 році Мілан Зв’ячіч, директор Братиславського Інституту експериментальної патології, захистив дисертацію на тему «Жіноча простата як орган зі складними функціями») «крапка G», на жаль, є не у всіх жінок. А якщо вона є, то перебуває на передній шорсткуватій стінці піхви. В 3-5 см від входу в неї спостерігається невеликий виступ, що нагадує м’яку шкірку волоського горіха й досить чутливий до натискання, — знайомтеся, це і є чарівна «зона G». Розміром з горошину, у збудженому стані вона розбухає до габаритів досить великого ґудзика. Саме цей «ґудзик» вважається сполучною ланкою між двома типами жіночого оргазму: кліторним і вагінальним. Тобто його «активація» дозволяє жінкам одночасно відчувати два види оргазму, що найчастіше недоступно. А все тому, що ділянка піхви, у якій розташований «центр задоволення», малочутлива, і для виявлення й стимуляції «зони G» потрібний досить потужний вплив. На жаль і ах! — при звичайному статевому акті такої «участі», як правило, не відбувається, тому «крапка G» найчастіше не виходить із «образа» горошини…


   

Бути або не бути?

У деяких жінок «крапка G» так слабко виражена й «мовчазна», що не реагує ні на який вплив. Ця ситуація, на щастя, поправна. Правда, за допомогою операції. Поруч із «крапкою G», у простір між стінкою піхви й уретрою, вколюють спеціальний біогель. Як результат, зменшується обсяг піхви й відбувається активація крапки. А все тому, що вона наближається до просвіту піхви, стає опуклою й при найлегшому торканні викликає сильне збудження. Ціна питання — 10-15-хвилинна операція під місцевим наркозом. Що ж до біогеля, те він складається з гіалуронової кислоти, яка, у свою чергу, є в сполучних тканинах людини. Через півтора року гель розсмоктується, не заподіявши організму найменшої шкоди. Причому, повторної ін’єкції, як правило, не потрібно — «крапка G» вже справно виконує свою місію.


   

У пошуках прекрасного

Ви запитаєте, що зміниться, якщо ваша персональна «крапка G» буде виявлена? Мов, на ККД оргазму під час сеансу кохання з партнером ця знахідка чи навряд вплине… Помиляєтеся! Насправді, чоловіки дуже зацікавлені в пошуку й використанні чутливих крапок, що підвищують градус сексуальних переживань улюбленої жінки. Нехай навіть із метою підживлення свого самолюбства або з міркувань убезпечити відносини, які дуже цінують. Нам, жінкам, залишається делікатно запропонувати своїм улюбленим вивчити «матчастину». Далі в партнера напевно буде бажання перевірити теорію на практиці. Для цього йому потрібно акуратно ввести в піхву партнерки 1-2 пальця й виявити тверду грудочку ( до речі, у жінки може виникнути короткочасне бажання сечовипускання через близькість крапки G до сечового міхура). На цей горбок можна надавлювати, ритмічно стискати й розтискати подушечками пальців або просто погладжувати. Правда, не зайва річ попередити улюбленого чоловіка, що всі його дії повинні бути відчутними, але при цьому ніжними й акуратними («крапка G» — не джойстик комп’ютерної миші, а частина слизової тканини).


   

Через тернії до зірок

Звичайно, не забороняється перевести ніжне «рукоприкладство» у сеанс кохання із проникненням. Щоб при цьому задіяти «крапку G», важливо вибрати правильні позиції (важливо, щоб статевий член тиснув на передню стінку піхви). Вважаються оптимальними — колінно-ліктьова, поза «вершниці» і «чоловік зверху» плюс невелика подушка під стегнами партнерки. Так, насправді — усе так просто.

И все-таки, засвоївши на «відмінно» усі технічні премудрості, не забудьте, що самі яскраві відчуття від любовних ігор даруют саме ніжні почуття.Автор: ukrix | Відгуки: 0 | Перегляди: 3005 | 19/09/2011 Відносини чоловіка та жінки - Сексологія

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Еректильна дісфункція - чоловічі кошмари
Повноцінне сексуальне життя є найважливішою складової здоров’я людини. Порушення ерекції в чоловіка нерідко приводять до зниження його самооцінки, гінекологічним проблемам у партнерки, конфліктам у родині...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3740 | 11/04/2011 Відносини чоловіка та жінки - Сексологія
Як освоїти Камасутру
Камасутра видається вам фантастичним романом? Секс дуже часто пропонують у якості заміни спорту. Півгодинний акт кохання по кількості загублених калорій і обсягу навантаження на м’язи приблизно рівний півторагодинному заняттю на одному з існуючих тренажерів.

Автор: ukrix |Відгуки:4 | Перегляди:2950 | 31/10/2011 Відносини чоловіка та жінки - Сексологія
Як продовжити чоловічий оргазм
Скільки слів, припущень і наукових досліджень було присвячено жіночому оргазму! Складний, невловимий, що не піддається прогнозам жіночий оргазм був і залишається об’єктом суперечок і обговорень.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:10690 | 11/04/2011 Відносини чоловіка та жінки - Сексологія
Я та він, хто відповідає за оргазм
Уявляєте, з погляду природи, жіночий оргазм — це не головне. Виявляється, на здатність до зачаття він не впливає. Із природою, звичайно, не посперечаєшся, і все-таки, зізнаємося, хотілося б сполучити приємне з корисним.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3086 | 24/06/2011 Відносини чоловіка та жінки - Сексологія
Постільне питання. Хто ваш чоловік?
Наше життя — не крамниця із сувенірами й не бюро по виконанню еротичних мрій, тому наш улюблений чоловік часом радикально відрізняється від… образа ідеального.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3237 | 24/06/2011 Відносини чоловіка та жінки - Сексологія