Главная
философи?.   бізнесу   английский   центр   бурштиновий   С•?'||SLeeP(3)   ПОРУШЕНН?   редька   простатит   «ремесло?   Суглоб   Newspapers   прохолодно   exercise   questions   пігментні   нови   сукні   І?С‚?   стор   билеты   Ворон,   флористика   «історичні   остеохондроз  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Маленькі хитрощі
Вітаміни
Вагітність та пологи
Вакцинація
Гінекологія
Жіночі захворювання
Жіночі хвороби
Зір та очі
Захворювання
Захворювання тварин
Захворювання шкіри
Зуби та ясна
Ліки та їх властивості
Маленькі хитрощі
Народна медицина
Невралгія
Нетрадиційна медицина
Перша допомога
Пластична хірургія
Профілактика захворювань
Різне про медицину
Сезонні захворювання
Статеві відносини
Стоматологія
Суглоби та кістки
Цікаві факти
Чоловічі питання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Лазерне омолодження 
Камінь Pierra - частка середньовічної Франції 
РАСЧЕТНО-ГРАФИЧЕСКАЯ РАБОТА "Расчет канатного подъемного устройства" 
Як підібрати рослини для кімнати 
Учені за обрізання всіх хлопчиків 
Безмолочні каші містять молоко! 
Причини кашлю 
Детокс –Дієта  
Договор аренды жилья (жилого помещения) 
Міжкімнатні двері, МДФ і Масив. Порівняння параметрів 
Молодий дизайнер Syuzanna Slastion весна-літо 2010! 
Дієта при виразці дванадцятипалої кишки, щадний режим  
Йога проти безсоння 
Теорія грудничкового плавання 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Маленькі хитрощі
Вино терапія
Саме це затверджує сама, мабуть, цікава й найвищою мірою приємна область медицини й косметології — вино терапія. Займається вона лікувальними властивостями винограду і його похідних, не тільки вина. Але його,улюбленого...


Саме це затверджує сама, мабуть, цікава й найвищою мірою приємна область медицини й косметології — вино терапія. Займається вона лікувальними властивостями винограду і його похідних, не тільки вина. Але його, улюбленого, у першу чергу.

Що можна робити з вином? По-перше, пити, скажете ви, не дуже замислюючись. По святах, буднях, від радості, з горя, для полегшення розуміння... Багато на цьому й зупиняться. Більш допитливі помітять, що вино часте використовується в кулінарії, а також є предметом колекціонування.

Хтось десь чув, що вино, здається, ще корисно для здоров’я...

Дійсно виноград, що перебродив, можна не тільки активно споживати усередину, по приводах і без приводів, але й застосовувати в лікувальних цілях. У сучасній медицині вино використовується в такий спосіб:1. Пероральне, як говорять лікарі, тобто безпосереднє споживання як напою — саме звичайне вживання вина.2. Ін’єкції — підшкірні, внутрішньовенні (хто б міг подумати!).3. Зовнішньо.

Наприкінці минулого століття було доведено, що полі феноли, що входять до складу різних вин, здатні знешкоджувати вільні радикали, які накопичуються в нашому організмі. Треба сказати, що саме ці радикали і є основною причиною людського старіння. Додайте до цього й те, що в вині перебуває велика кількість корисних речовин — цинку, калію, кальцію, вітамінів, мінеральних, екстрактивних, дубильних речовин і фруктових цукрів. Таким чином, цей напій, крім відомого оп’яняючої дії, має ще й лікувальні властивості.

А в виноградних кісточках утримується велика кількість активних речовин, які мають унікальну здатність зв’язувати вільні радикали, що утворюються в організмі під дією сонячного світла, сигаретного диму, стресу, забрудненого повітря. Вільні радикали є причиною старіння організму й виникнення злоякісних і серцево-судинних захворювань

На базі цих наукових відкриттів і виникла вино терапія. Вона ж енотерапія ( від грецького oinos — вино), дітище прадавньої науки енології.


   
    Лікнеп по енології
   
   

Виноградні вина можуть приготовляться з якого-небудь одного сорту винограду (сортові) або із суміші сортів (купажні). Сортові вина звичайно називаються по сорту винограду, з якого вони отримані, наприклад Рислінг, Аліготе, Ркацителі, Каберне, Сапераві і так далі. Купажні називаються по місці походження, наприклад молдавські, кахетинські, або по імені винного заводу, наприклад Геджук, Абрау-Дюрсо. Але не слід думати, що купажні вина якісно уступають сортовим. Вони можуть бути навіть краще, тому що недоліки одного сорту ( при несприятливих для його дозрівання умовах) можуть компенсуватися високою якістю іншого сорту винограду. До речі, відомі французькі бордоські й сотернські вина майже завжди купажні.

По строках витримки вина діляться на ординарні (з витримкою не більш одного року) і марочні, витримані не менш 2-3 років. Нарешті є високоякісні вина з більш тривалою витримкою, називані колекційними.


   
    Звідки пішла вино терапія
   
   

Про лікувальні властивості виноградного соку й вина було відоме людині ще з найдавніших часів. Вино застосовували як знеболюючий засіб, для промивання ран і поліпшення травлення. Так, в Іліаді Гомера згадуються імена двох лікарів-воїнів (Махаон і Падалірій), які давали вино пораненим і користувалися ним при перев’язці ран.

Чітко розрізнив вина по їхніх властивостях і, отже, призначенню й Гіппократ. Він знаходив, що виноградне вино дивним чином відповідає природі людини як здорової, так і хворої.

Указуючи на різні випадки застосування вина, він надавав особливого значення вину при відновленні сил, наприклад, у старих, одночасно вказував і на випадки, коли вино протипоказане. Знаменитий ритор Асклепіад, що влаштувався в Римі в часи Помпея, й висував на передній план дієтичні засоби в лікуванні хворих, знаходив, що вино майже не уступає могутності богів.

Римські патриції мали звичай приймати винні ванни для поліпшення свого самопочуття. Гален визначав вино як живильний продукт, відзначав його біоенергетичну дію й диференціював вина по їхніх властивостях.

Цельсій, це Цицерон у медицині, у своєму творі про лікування дає вже докладні дані про різні вина й рецепти для ароматизації їх. Особливо він виділяє знаменитий рід медово-виноградного вина.

Позитивна лікувальна дія вина доводилася й у середні століття, і в наступний час. Особливо цікаві - Рецепти дієтичні - медичної школи в Солерно (колективна праця), призначені для пораненого герцога нормандського Роберта, сина Вільгельма Завойовника.

У цей час виноградне вино в Західній Європі стало об’єктом численних фізіологічних і клінічних досліджень. Створена навіть Асоціація медиків — Друзів французьких вин, і влаштовуються міжнародні конгреси по науковім вивченню винограду й вина.

Власне вино терапія в її сучаснім розумінні копіює принципи таласотерапії або бальнеотерапії, але заснована на використанні продуктів, отриманих з виноградної лози. У неї включена безліч різних лікувальних процедур з додаванням усіляких похідних виноградної лози.

Крім вина в лікуванні використовують свіжий виноград, масло виноградних кісточок, винні дріжджі, виноградні вичавки й екстракти ( у тому числі й О.Р.С. — екстракт із виноградних кісточок, що одержав назва гормону молодості).


   
    Нове - це добре забуте старе
   
   

Першими поставили справу вино терапії на комерційну основу, звичайно ж, французи. Тому розмова про сучасну енотерапію (вино терапії) без розповіді про чіт Катьяр — Томас і їх дітище, Інституті Вино терапії, просто неможлива.

В 1994 році Матільда Катьяр — Томас, дочка Флоранс і Даніеля Катьяр (власників замка Сміт О’лаффіт) і її чоловік Бертран Томас випустили першу партію продуктів серії Кодалі: креми по догляду за шкірою обличчя й тіла, маски що омолоджують , додаткові живильні елементи, здатні боротися з вільними радикалами, які відповідають за процеси старіння шкіри. Навіть у розпещеної всілякими косметичними вишуканнями Франції ці препарати стали користуватися скаженою популярністю. Знайшла поширення виноградна продукція й у Німеччині, Італії й інших країнах Західної Європи.

Надихнувшись успіхом, який приніс їм випуск фармакологічних препаратів, родина Катьяр кинулися з головою в божевільний проект: будівля величезного комплексу, що поєднує в собі медичний і туристичний аспекти. Вони втілили в життя свою заповітну мрію — створили у Франції унікальний у своєму роді Інститут вино терапії.

Та тут до людей прийшла удача. Зараз їх дітище, розташоване в знаменитій провінції Бордоіль, має величезний успіх. Сюди з’їжджається безліч пацієнтів із усіх куточків земної кулі.

Джерела Кодалі (Caudalie) — Інститут краси й вино терапії — розташувалися на території 2000 квадратних метрів замка Сміт О’лаффіт. Кодалі вже протягом останніх 400 років славиться своїм мінеральним джерелом, багатим фтором і залізом. Воду добувають із глибини 540 метрів і використовують при проведенні лікувальних процедур. На сьогоднішній день це єдине місце у світі, де розроблені повні програми з використанням лікувальних властивостей винограду.


   
    Один день із життя відпочиваючого
   
   

Звичайно свій день клієнт починає з відвідування сауни, щоб відкрилися пори шкіри, або з масажного душу, щоб поліпшити кровообіг. Потім йому пропонується прийняти Ванну-Бочку: вона складається з підігрітої до температури 34°С термальної води із джерела, збагаченої винним екстрактом.

Екстракт складається з наступних компонентів: вичавки з виноградного листя, дубильних речовин, полі фенолів і масел, які дуже часто використовуються в парфумерії. Цей набір робить шкіру ніжною, поліпшує кровопостачання. Через 20 хвилин тіло обмазують спеціальною маззю на основі винних дріжджів, жирондського (Gironde) меду й термальної води (обгортання з вином і медом).

Клієнта залишають маринуватися під теплою ковдрою на 15 хвилин. Після душу його чекає відпочинок на терасі в компанії з винною настойкою або, якщо це сезон, з тільки що віджатим виноградним соком. З тераси відкривається прекрасний вид на виноградники й на зовнішній басейн шириною 25 метрів.

Ранок закінчується масажем ( одним з...) із застосуванням масла з кісточок винограду. Потім клієнта залишають на якийсь час у лежачім положенні під розпилювачем, звідки регулярно капає вода, яка робить атмосферу приміщення вологою й теплою. Після всіх цих зусиль — за стіл!


   
    Та все-таки nunc est bibendum!
   
    (давайте вип’ємо — панцира.)

Що стосується гастрономії, то свій вибір можна зупинити або на ресторані Grand’ Vigne на березі озера прямо посередині виноградників, або на ресторані La Table Du Lavoir, виконаному в стилі сільської таверни. Джерела Кодалі — це також знаменитий бар French Paradox, у підвалі якого захована найбагатша колекція вин (10000 пляшок), як місцевого виробництва (Bordeau), так і кращі зразки італійських і іспанських вин. Якщо піднятися на вежу, то можна викурити сигару, звичайно пропонують сигари Гавана, попиваючи при цьому витриманий коньяк (цікаво, а в інших місцях курити не можна? — М.К.).

Крім того, існує спеціальна програма для схуднення — 500 кілокалорій, якщо це передбачене відповідним пакетом послуг (Slimming and fitness package). Неважко догадатися, що основою меню є виноград.

p>

Автор: ukrix | Відгуки: 0 | Перегляди: 1625 | 09/04/2015 Здоров'я, медицина, захворювання - Маленькі хитрощі

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Чорні крапки перед очами
Останнім часом ви стали звертати увагу, що, гладячи на світло, ви бачите перед очами чорні крапки, якісь ниточки, а то й спалаху світла. Якщо ви переводите погляд в іншу сторону, вони відразу ж...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:4733 | 14/10/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Маленькі хитрощі
Як розпізнати й вилікувати втому
Синдром хронічної втоми - останнім часом цей термін усе частіше згадується в нашому індустріально розвиненім суспільстві. Утома - недуга, що вражає людський організм точно так само, як грип або всілякі вірусні...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:1481 | 09/04/2015 Здоров'я, медицина, захворювання - Маленькі хитрощі
Потертості, мозолі й маленькі хитрощі
Влітку хочеться ходити босоніж, але, на жаль, не завжди це можливо. У жару наші ніжки швидко утомлюються, потіють, і на ногах з’являються потертості й мозолі. Із хворими ж ногами ні до походів, піших прогулянок і романтичних побачень...

Автор: ukrix |Відгуки:2 | Перегляди:3602 | 09/06/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Маленькі хитрощі
Як правильно хворіти
Якщо в дзеркалі показують жахи, мозок відмовляється включатися, а тіло слізно просить перевести його в горизонтальне положення, то висновок напрошується сам собою: приплили... тобто, занедужали...Той, хто лікується по медичному...

Автор: ukrix |Відгуки:2 | Перегляди:1620 | 09/04/2015 Здоров'я, медицина, захворювання - Маленькі хитрощі
Підтягти фігуру до літа
Багато в чому настрій жінки залежить від того, що вона побачила ранком у дзеркалі. Напевно, у кожної з нас знайдеться привід для невдоволення. Хтось мріє схуднути, а хтось, навпаки, придбати жіночні форми. Жінки...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:1597 | 03/11/2014 Здоров'я, медицина, захворювання - Маленькі хитрощі