Главная
turns   Англійська   Емфізема   .пиріжки.   простатит   багатоводдя   сімейні   матк   варв   банкротство   приправи   материальное   оборудования   11-12   велосипед   «ремесло»,   1999   аренды   стрижк?   href=   пухлини   лікуванн   кухня   прислівник   св?то?\'||SLeeP(3)  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Маленькі хитрощі
Вітаміни
Вагітність та пологи
Вакцинація
Гінекологія
Жіночі захворювання
Жіночі хвороби
Зір та очі
Захворювання
Захворювання тварин
Захворювання шкіри
Зуби та ясна
Ліки та їх властивості
Маленькі хитрощі
Народна медицина
Невралгія
Нетрадиційна медицина
Перша допомога
Пластична хірургія
Профілактика захворювань
Різне про медицину
Сезонні захворювання
Статеві відносини
Стоматологія
Суглоби та кістки
Цікаві факти
Чоловічі питання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Підтягти фігуру до літа 
Технология разработки финансового плана 
Кислотно-лужна дієта. Підтримуємо баланс, втрачаємо кілограми 
Трудовой договор о работе по совместительству 
Безпека немовляти. Перша допомога немовляті 
Вправи для зменшення талії 
Учет активов на предприятиях малого бизнеса  
Чистотіл. Лікування чистотілом. Настойка із чистотілу 
Гіпоплазія щитовидної залози 
7 проблем, 7 рішень! 
Як зменшити нудоту при вагітності 
Колекція Vera Mont сезон Осінь-Зима 2010 
7 правил гладкого волосся 
Амніоцентез 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Жіночі хвороби
Акушерство й гінекологія - у світі абсурду
Ми намагаємося завагітніти, у нас не виходить - давайте поп’ємо 6 міс. оральні контрацептиви - яєчники відпочинуть і вагітність настане. Тобто ми й так плануємо близько року, давайте ще півроку контрацепції. А там видне буде...


Ми намагаємося завагітніти, у нас не виходить - давайте поп’ємо 6 міс. оральні контрацептиви - яєчники відпочинуть і вагітність настане. Тобто ми й так плануємо близько року, давайте ще півроку контрацепції. А там видне буде. А там жінка скаже - я півтора року планую - і піди розберися, скільки місяців із цих років вона планувала, а скільки пила дюфастон, і щось ще. Звичайно, для зомбірування громадян абсурд повинен бути обґрунтований.

Оскільки логічно обґрунтувати абсурд неможливо, його обґрунтовують псевдо логічно. Яєчники відпочинуть, потім зароблять із подвоєною силою, і ймовірність вагітності збільшиться (хтось ще двійню напророкує). Друзі, це псевдо логіка. Приймання контрацептивів при плануванні вагітності, якщо не потрібна контрацепція з якихось причин, - це абсурд.

Як його побачити? Для цього треба прокинутися й усвідомити ситуацію. Задайте собі питання - вам зараз потрібна контрацепція або планування? Прокинулися? А чим ви зараз займаєтеся - перевірте - плануєте або охороняєтеся? Це був абсурд №1 (приймання оральних контрацептивів при плануванні вагітності).


   
    Абсурд №2. Регулювання циклу при плануванні вагітності
   
   

Я планую вагітність, у мене нерегулярний цикл, я йду його лікувати, моя ціль - стоп! Так, от це найголовніше. Ваша мета? Схоже, що ваша мета - регулярні менструальні або менструальне подобні кровотечі? Це так? Тоді йдіть лікувати, куди йшли. Ви одержите свої протизаплідні або дюфастон за абортивною схемою й - регулярні кровотечі. Тільки якщо ваша мета все-таки була вагітність - то ви перебуваєте прямо в епіцентрі абсурду. Мати на меті регулярні менструації й планувати вагітність - це взаємовиключні речі. Нерегулярність менструацій може бути приводом для занепокоєння й звертання до лікаря для обстеження. Але регулярність менструацій при плануванні не може бути метою! Інакше це абсурд.

Хто прагне регулярного циклу - п’є роками ОК - і має регулярний цикл. А потім прокидається на мить і заявляє, що він кілька років планує - і значить у нього вже безплідність. І далі - стимуляції й ЕКО. І питання - а скільки циклів ви реально планували без ОК і інших препаратів - заганяє в глухий кут. Тому що просипатися й бачити реальність не хочеться. Тому що реальність жахлива - людина сама, своїми руками вгробила кілька кращих років життя на регуляцію циклу, а не на планування. Їй вже поставили діагнозів і полікували й уже поставили хрест як на безнадійному й пропонують ЕКО. Про яку безплідність мова? Хто взагалі пробував планувати? Прокиньтеся - вам потрібні регулярні кровотечі або вагітність? А що ви зараз лікуєте? Або псевдо логіка переконала вас, що спочатку треба відрегулювати цикл, а без цього не можна завагітніти?


   
    Абсурд №3. Лікування безплідності заздалегідь
   
   

Уже 1 (2,3,4,7,9) місяців не виходить. Пішла до лікаря. Одержала діагноз і лікування. Залишимо зараз дії лікаря на його совісті. Ніякий лікар не може обвести навколо пальця бадьорої людини. Тільки людина, що спить у дрейфі, готова до об ведення навколо пальця й розведенню на купу непотрібних аналізів і призначенню непотрібного лікування. Чого чекати від лікарів - це їх робота. Прийшла людина - вона автоматично хвора (здорові люди до лікарів не ходять - включається псевдо логіка).

Прийшов хворий - значить прагне допомоги. На що скаржиться? Немає вагітності. Включаємо алгоритм - лікування безплідності. Ну а як інакше називається немає вагітності? Напевно хвора знає, що говорить, вона же краще знає своє життя. І от спляча хвора скаржиться, а сплячий лікар допомагає. А якщо прокинутися й розштовхати пацієнта й витрусити з нього правду, з’ясується, що вони, наприклад, планували один місяць сто років тому. А всі інші сто років ходять по лікарях, лікують уреаплазму, наприклад, або п’ють гормони. Або роблять інші ритуали. А планування - у проміжках між ритуалами по 1-2 циклу. А всі ритуали сумарно зайняли наприклад 5 років. Безплідність?

А тепер доведіть це жінці, яка за 5 років зібрала про себе всі наявні у світі діагнози, пройшла всі види лікування, перебуває на грані розлучення, думає й займається тільки питанням дітородіння - а дитини в неї немає. І от ви їй заявляєте - мол, дорога, ви взагалі не планували вагітність - ви просто гаяли час. І єдине, що я можу вам запропонувати - відкласти папери, викинути таблетки й спробувати по планувати не зациклюючись, не вираховуючи дні, не ходячи на УЗД - протягом року. Спробуйте передбачити реакцію? Просипатися дуже боляче.

Реальність дуже хвороблива - тому що своїми руками створена. І треба багато сили, щоб це усвідомити, вистояти, не звалитися в обвинувачення навколишніх і нове коло дрейфу. Тому що в дрейфі й неусвідомленості можна й дійсно продовжити планування ще на рік - і більше - і результату однаково не буде. Тому що до сплячих красунь рідко приходять діти - вони чекають стільки, скільки треба, щоб мама прокинулася й стала готовою до материнства. Може бути казка про Сплячу красуню була вашою улюбленою в дитинстві? Це багато чого пояснює, тільки ви небагато переплутали ролі. Дитина - це не принц. Її треба кликати по-іншому.

Отже питання для просинання: Скільки циклів підряд ви планували вагітність, не перериваючись на запобігання з будь-яких причин (операція, ГСГ, антибіотики, здача аналізів,) і не приймаючи гормони (навіть із метою стимуляції)? Та якщо відповідь менше 13 підряд - те що ви лікуєте? Напевно, псевдо логіка підказує вам, що треба вишукувати проблеми заздалегідь і не можна бездарно гаяти час планування, а раптом щось з’ясується, а я рік втрачу? Скільки часу ви в результаті втратили?


   
    Абсурд №4. Треба терміново вагітніти
   
   

Тому що потім хвороби не дадуть або тому, що вагітність послужить ліками й зупинить наявне захворювання. Тому неважливо, прагнете Ви зараз дітей чи ні, готові чи ні, заміжня чи ні - наша справа видати вам рецепт - терміново вагітніти. А ви, наприклад, незаймана, і вам 18 років. Буває таке? Суцільно й поруч. Значить треба тепер швидко шукати - з ким, за кого, - і швидко - за півроку - вагітніти, а то потім не вийде або щось сильно виросте й тим більше не вийде. І якщо за півроку не встигнула, значить - усе, більше намагатися не будемо - сказали адже - вийти може тільки в перші півроку. От воно - чарівне слово програма. І ми слухняно її виконуємо. Сказали - вагітніти - намагаємося всупереч своїм планам.

Так, я зараз ще не планувала, та й ні з ким, особливо, але раз або зараз або ніколи - тоді, звичайно, зараз. А сказали - безплідність, значить безплідність. Неважливо, пробували чи ні. Світ абсурду. Що говорить про цей псевдо логіка? СПКЯ (або інший страшний діагноз) приводить до безплідності. У тебе СПКЯ, значить тебе чекає безплідність. Тягти не можна, швидко вагітній і народжуй, а то пізно буде. До речі, той факт, що здатність самій завагітніти й народити за тобою визнають, а значить визнають, що немає ніякої безплідності, а значить немає СПКЯ - це вже логічні, а не псевдо логічні висновки - залишається без уваги.

Прагнеш прокинутися? Задай собі питання - Я зараз прагну планувати вагітність? Я навіщо пішла до лікаря? Щоб планувати вагітність зараз? Ні? А коли? Пізніше? Тоді навіщо я лікую безплідність, коли мені сьогодні вагітність не потрібна, і коли безплідності немає, тому що я не планувала, тому що мені вагітність зараз не потрібна? Може бути ми все-таки будемо планувати тоді, коли прагли це робити? І якщо на той час щось буде заважати, тоді й будемо це лікувати? А то буває - приходить людина за контрацепцією й одержує рекомендацію терміново народжувати. Не рідше, чим прихожий за плануванням одержує призначення на півроку протизаплідних. Світ абсурду.


   
    Абсурд №5. Механістична оцінка гормональних аналізів і приймання гормональних препаратів по стандартних схемах без обмірковування
   
   

Будь-яке приймання гормональних препаратів на етапі планування вимагає усвідомленості. Перед тим як почати щось приймати, треба прокинутися, задати собі всі питання, одержати відповіді, визначитися з метою - і тоді подумати, до чого приведе приймання препаратів. Наприклад, якщо після того як ви прокинетеся, ви з’ясуєте, що безплідності немає - не треба приймати препарати для стимуляції овуляції.

Не треба їх приймати й у тому випадку, якщо безплідність є, але овуляція теж є - доведена. Не треба приймати
   
    дюфастон з 16 по 25 день циклу
   
   , якщо ви плануєте вагітність, тому що скасування на 25 день може викликати викидень, а початок тупий на 16 день може заблокувати овуляцію, якщо вона раптом відбудеться пізніше. Спочатку доведена овуляція, потім дюфастон до діагностовано вагітності або менструації. А бездумна схема з 16 по 25 або з 5 по 20 або ще якось - блокує можливість зачаття, і цикли, коли він так приймався - можна сміливо віднімати із терміну планування. Не треба приймати парлоділ, якщо пролактин у нормі або підвищений однократно й незначно.


   
    Гіперпролактинемія
   
    - це трикратно певне значне підвищення рівня гормону, і воно вимагає спочатку обстеження в ендокринолога й обов’язкового МРТ турецького сідла.

Не треба приймати
   
    дексаметазон (метипред, преднізолон)
   
    поза вагітністю, якщо у вас немає вираженого адреногенітального синдрому з гальмуванням овуляції, облисінням і ростом бороди, а є тільки небагато підвищені над ниркові андрогени на папірці.

Не треба ухвалювати
   
    Діані-35
   
   , якщо ви плануєте вагітність, і у вас підвищений тестостерон, тому що Діані-35 - протизаплідний препарат, а ви плануєте вагітність, і тому що після його скасування, усі гормони повернуться до вихідного рівня - ви відновлюєте рівень тестостерону або вагітнієте? - це різні речі!

Не треба лікувати
   
    підвищений рівень кортизолу
   
    - це всього лише показник стресу, у т.ч. стресу планування й навіть стресу забору крові (відпроситися з роботи, раннє вставання, натще, поспіх на роботу, хвилювання через можливі результати, страх уколу, вид крові, вид реєстратури, білого халата, обіг персоналу). Його взагалі не треба здавати - кортизол. Те ж стосується високого рівня ЛГ і співвідношення ЛГ/ФСГ. ЛГ - гормон стресу. До речі він же дає слабо позитивні смужки в тесті на овуляцію без самої овуляції. І він же викликає психогенну безплідність.

Не треба приймати
   
    клостілбегіт (кломіфен)
   
    для стимуляції овуляції, якщо низький вихідний рівень естрогенів, тому що він їх блокує ще більше.

Та не треба стимулювати
   
    ріст фолікула
   
   , якщо не буде проведений овуляторний укол ХГ і його підтримуючі дози - інакше сенсу в такій стимуляції майже немає - фолікул виросте й не лопне.

Не треба продовжувати
   
    стимуляцію клостілбегітом
   
    у тій же дозі, якщо в попередньому циклі ефекту не було - треба підвищувати дозу - і робити це можна всього 3 цикли підряд, а потім переходити на інші препарати або міняти тактику. (Відсутність ефекту в цьому випадку - це не ненастання вагітності, а не зростання фолікула до домінантного).

Не треба називати низьким у першу фазу
   
    прогестерон
   
   недостатністю другої фази й лікувати його дюфастоном. У першій фазі циклу він повинен бути на нулі, і здавати його в цей час не треба!

Не треба здавати гормони другої фази тупо на
   
    20-23 день циклу
   
   , у всіх різна довжина циклу, середина другої фази - це значить через тиждень після овуляції або за тиждень до передбачуваних місячних. І якщо у вас цикл 42 дня, те прогестерон вам треба здавати на 35 день, а не на 23, а на 23 у вас ще перша фаза, і прогестерон на нулі - і це не означає ановуляції або НЛФ і не вимагає призначення дюфастона.

Не треба здавати
   
    пролактин і прогестерон і естрадіол
   
    під час вагітності й тим більше їх інтерпретувати й лікувати - вони в нормі підвищуються, це не вимагає лікування. І є безліч інших речей з гормонами, які робити не треба. Усе це окремі випадки Абсурду № 5, який виправдовується вже не стільки псевдо логікою, скільки звичайною не компетенцією.


   
    Абсурд №6. Маленька матка (гіпоплазі) у жінок,які не народжували або на тлі приймання ОК
   
   

Взагалі дивно очікувати у жінки,яка не народжувала, але лікувати маленьку матку у жінки, яка приймає протизаплідні таблетки, що виключають функцію яєчників, - це повний абсурд. Як і взагалі робити УЗД на тлі приймання ОК (якщо немає спеціальних показань). Прокиньтеся - а яка в мене може бути матка, якщо я не народжувала? Або якщо я тільки що пила препарати, що пригнічують мої гормони?


   
    Абсурд №7. Міняти ОК, коли препарат тобі підходить
   
   

Робити перерву в прийманні ОК, коли ще потрібна контрацепція, скасовувати підходящий ОК і охоронятися презервативом, щоб організм відпочив перед вагітністю від гормонів, приймати трифазні ОК, тому що вони краще, чим моно фазні, імітують природній цикл. Отже. Логіка проста. Якщо тобі не потрібна вагітність, ти охороняєшся. Поки не потрібна, доти й охороняєшся. Як тільки стає потрібна й ти готова - перестаєш охоронятися. Не за півроку перше ніж потрібна, а відразу. А поки потрібна, але не сьогодні, - охороняєшся. Це логіка. Усе інше – псевдо логіка.

Таблетки виводяться з організму за 36 годин, тому й небезпечний їхній пропуск. Тому не треба скасовувати препарат за місяці до зачаття й охоронятися презервативом - можна спокійно пити до початку планування. Не треба робити перерви в прийманні, щоб яєчники відпочили, - вони саме відпочивають на тлі приймання, а після скасування ви їх змушуєте працювати, а потім знову відключите - і не факт, що препарат, який підходив до цих пір, після перерви знову буде підходити. Самі собі створите проблеми. Бажання ж замінити препарат, який абсолютно підходить, на якийсь новий, більш сучасний і т.п. - це повний абсурд. Немає більш сучасних і кращих препаратів, інакше гірші б зникали з ринку. Є більш підходящий саме вам. Іноді його буває нелегко знайти. Але якщо він уже знайдений - саме дурне, що можна придумати - шукати йому заміну, спокушати долю й напружувати організм.

Акушерство й гінекологія - у світі абсурду нарешті. Трифазні препарати дійсно більше імітують коливання гормонів у природному циклі, а моно фазні краще його відключають, саме тому в моно фазних більше контрацептивний ефект. Адже вам потрібна контрацепція, а не імітація природного циклу. Це суперечні запити. Природній цикл означає можливість зачаття - навіщо його імітувати, просто не пийте таблетки, і він буде сам собою. Якщо вам потрібна гормональна контрацепція, її механізм полягає у відключенні циклу, імітація тільки заважає контрацептивному ефекту й утриманню ендометрія - більше шансів одержати між менструальні виділення через коливання гормонів у трьох фазах. Так що задайте собі питання - навіщо я п’ю таблетки й не впадайте в перераховані вище абсурд.


   
    Висновок: прокинутися!
   
   

Ви вже самі бачите - щоб не бути обманутою, не треба знати основи медицини. Досить просто жити усвідомлено, прокинутися й вийти із дрейфу. І задавати собі питання для підтримки в бадьорому стані - що ви зараз робите? Навіщо? Яка ваша мета? І безжалісно ставитеся до псевдо логіки. Вона гарна в рубриці - Навмисно не придумаєш і в сімейнім житті (раз ти однаково йдеш на роботу, вже заодно викинь сміття). Вона гарна, коли стосується не тебе - тоді можна весело над нею посміятися. Будьте пильні! У світі абсурду панує псевдо логіка. Вона не витримує жодного усвідомленого прямого запитання.Автор: ukrix | Відгуки: 0 | Перегляди: 1731 | 09/04/2015 Здоров'я, медицина, захворювання - Жіночі хвороби

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Лікування раку матки
Рак матки часто є наслідком родових травм і гормональних порушень. Лікувати це захворювання, як і будь-які інші злоякісні пухлини, легше в початкових стадіях. Саме тому кожна жінка повинна регулярно ...

Автор: ukrix |Відгуки:2 | Перегляди:1854 | 17/09/2014 Здоров'я, медицина, захворювання - Жіночі хвороби
Лікування глистів
Зареєстроване більш двохсот видів глистів, які паразитують у тілі людини, у нашій країні їх більш шістдесяти. Глисти можуть бути причиною недокрів’я, різних захворювань внутрішніх органів, кровотеч і т.п...

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:2303 | 17/09/2014 Здоров'я, медицина, захворювання - Жіночі хвороби
Чарівний мед
В останні роки медична наука стала приділяти усе більше уваги вивченню властивостей і лікувальному застосуванню біологічно активних властивостей продуктів бджільництва. До продуктів бджільництва, застосовуваним у народній медицині...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:1662 | 09/04/2015 Здоров'я, медицина, захворювання - Жіночі хвороби
Ампіцилін
Основними умовами вибору того або іншого антибіотика є чутливість до нього збудника інфекції, тому, перш ніж призначити той або інший антибіотик проводять лабораторні аналізи. Але іноді чекати результатів...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:1784 | 17/09/2014 Здоров'я, медицина, захворювання - Жіночі хвороби
Ущільнення молочної залози
Будь-яке ущільнення, яке виникло в молочній залозі в жінки, повинне бути приводом для відвідування лікаря, тому що тільки лікар може розібратися, наскільки це небезпечно. Захворювання молочної залози дуже поширені: ...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2026 | 17/09/2014 Здоров'я, медицина, захворювання - Жіночі хвороби