Главная
донецк   розквіт   стрижк?   Юрій   «археологічна   портрет   клас,   ВПРАВА   лікуванн   философи?.   мама   Емфізема   Лекции   пігментні   яблоки   туберкульоз   into   речовини   ярослав   342.   св?то   Збірник   корисн?   князь   кашемір  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Безпека дитини
Вагітність
Виховання
Діти та навчання
Дитяча стоматологія
Догляд за немовлям
Догляд за речами
Домашні тварини
Здоров’я дитини
Планування вагітності
Пологи
Психологія дитини
Різне про дитину
Статевий розвиток
Фізичний розвиток дитини
Харчування дитини
Хвороби дітей
Шлюб та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Меблювання й зонування кухні  
Лікування глистів 
Підготовка до обстеження, що потрібно знати 
В усі 32! 
Жіночність у військовому стилі модний тренд зими 2010-2011 
Корисні поради під час оформлення спальної кімнати  
Поради косметолога. Професійний погляд на проблему догляду за шкірою 
Анальгін - друг або ворог 
Описание обязанностей Мастера по маникюру/педикюру 
7 порад по догляду за сухою шкірою губ 
Убивці інтер’єру (2) 
Безсольова дієта 
Чому добре раннє заміжжя 
Описание обязанностей СТИЛИСТА 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Планування вагітності
Як народження дитини вплине на ваші відносини
Поява дитини, навіть бажаної, пред’являє до батьків серйозні вимоги. Дитина повністю міняє колишній ритм життя батьків і віднімає той час, який вони раніше присвячували один одному. Те подружжя, яке...


Поява дитини, навіть бажаної, пред’являє до батьків серйозні вимоги. Дитина повністю міняє колишній ритм життя батьків і віднімає той час, який вони раніше присвячували один одному. Те подружжя, яке ще до народження маляти змогли встановити спокійні, здорові відносини, легше справляються із цими вимогами. А батьків, які ще не зуміли цього зробити, такі зміни приводять у повну розгубленість, і дитина стає причиною їх стресу.

Молодим батькам, які перебувають у замішанні через зміни, що наскочили, можна дати кілька порад.

Постарайтеся ненадовго довірити ваше маля кому-небудь із близьких і знайдіть спокійне місце поза будинком, де ви могли б прямо й відверто поговорити один з одним.

Поділитеся тим, що почуває кожний з вас, розповідайте про всі свої образи й розчарування, почуття безпорадності й страху. Цей час може виявитися особливо важким для батьків, що не мають такого зв’язку з дитиною, як мати.

Батькові теж хочеться почувати, що він потрібний і корисний. І жінка, що грає головну роль у цій ситуації, повинна надати йому місце поруч.

Висловіть, чого чекаєте від іншого. Це може змусити вас переглянути відношення до себе й до чоловіка й дасть вам сили для подальшого спільного життя.

Після такої відвертої бесіди постарайтеся якщо не щодня, те регулярно виділяти час для обговорення своїх проблем і на щотижня намічайте який-небудь цікавий захід для вас двох. Це буде сприяти налагодженню більш гармонічних відносин.

Інші труднощі, які можуть виникнути в цей період, це страх втратити власну незалежність і самостійність: - Коли же в мене буде хоч небагато часу для себе?

Таке питання часто задають собі молоді батьки щоб не почувати себе в повній залежності від дитини, варто задуматися: чи можна раціональніше організувати час? А для цього висловіть свої побажання й попросите допомоги у свого чоловіка (а пізніше й в інших членів родини).

Напевно положення зміниться, як тільки ви обговорите це питання й зможете разом спланувати свій час.

Подумайте, чи не суперечите ч ви самі собі або один одному у своїх почуттях і вчинках. Якщо так, то спробуйте зрозуміти причини цього.

Багато сприймають кризову ситуацію, пов’язану з народженням дитини, як тест на витривалість. Однак краще розглядати її як завдання, що вимагає рішення: як двом люблячим людям направити свою енергію на співробітництво, на благо кожного, в інтересах один одного й своїх дітей?

Не забувайте, що, коли ми спокійні й уважні, ми можемо багато чого розв’язати.

Нерідко батьківські обов’язки стають настільки тяжкими й віднімають так багато сил, що подружнє життя відходить на другий план. Якщо батьки цього не усвідомлюють, дитині приходиться туго.

Вона стає єдиною причиною того, що батьки не розводяться. Дитину прямо або побічно можуть обвинувачувати у всіх сімейних труднощах: Якби не ти, у нас усе склалося б вдаліше.

З народженням дитини в одного з подружжя може з’явитися емоційна прихильність поза родиною. Звичайно це відбувається з батьком, який почуває, що дитина повністю відняла в нього любов і увагу дружини.

Незважаючи на вашу зайнятість, зупинитеся й подумайте, що відбувається з вами, вашим чоловіком, як ваші відносини впливають на інших членів родини. Що б ви прагли зараз зробити або змінити? Все-таки одруження й народження дитини повинні приносити радість.

У нас нерідко опускаються руки, коли ми почуваємо, що більшість спроб щось змінити ні до чого не приводить. Якщо ви готові чесно визнати марність ваших дій, у майбутньому вам буде легше.

Ви повинні навчитися багато чого робити по іншому, незалежно від того, що раніше ви підходили неправильно. Можливість змін залежить тільки від змін у вашій свідомості й вашій готовності шукати нові шляхи.

Для початку потрібно розібратися, що же відбувається, і усвідомити, чому треба навчитися. І як це можна зробити. Життя це ваш сьогоднішній погляд на речі: варто змінити точку зору, як зміниться ваше життя.

Є притча про одну людині, яка постійно скаржилася на темряву. Але одного разу, ідучи по дорозі, вона оступилася й упала. Під час падіння з неї злетіли темні окуляри, які й заважали їй бачити світ у фарбах.

Щоб усвідомити, що в нас на носі темні окуляри, часом потрібен сильний струс. Чесне визнання нашого неуцтва, велика перемога над собою.

Якщо ви почуваєте, що у вашій родині щось не ладиться, постарайтеся виправити ситуацію, адже ви відразу беретеся за ремонт, якщо ваш автомобіль барахлить.

Поділитеся своїми спостереженнями із чоловіком, друзями й розв’яжете, що можна зробити. Якщо ви не можете змінити ситуацію самостійно, звернетеся по допомогу до людини, якій ви довіряєте.

За що б ви не бралися, ніколи не витрачайте час на скарги: Пожалійте мене, - Він такий поганий.

Постарайтеся перетворити родину з суспільства обвинувачуваних в дослідницьку групу. І ви побачите, як багато можна змінити, якщо почати ставитися до негативних, неприємних подій у житті родини як до сигналів небезпеки.

Не треба у всьому винити себе. Радійте, що нарешті сигнал, яким би він не був, зрозумілий і прийнятий вами. Він може виявитися не із приємних, зате буде відбивати дійсність. І на цей сигнал потрібно відразу прореагувати.Автор: ukrix | Відгуки: 0 | Перегляди: 1944 | 09/09/2014 Діти та родина - Планування вагітності

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Учені виявили нові наслідки абортів
Штучне переривання вагітності негативно позначається на здоров’я жінки - це відомо всім. Останнє дослідження ще раз підтвердило це й уточнило, які саме наслідки чекають жінку, яка зробила аборт...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:1948 | 09/09/2014 Діти та родина - Планування вагітності
Недоношених дітей рятувати не будуть
Доповідь, опублікована британською Радою по біоетиці, не рекомендує медикам штучно підтримувати життя недоношених дітей, що з’явилися на світ до закінчення 22 тижня вагітності. 23-тижневих дітей лікарі буд...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2785 | 02/03/2012 Діти та родина - Планування вагітності
Друга дитина
Первістка завжди чекають із нетерпінням і приємним хвилюванням, а на друге маля вирішуються не всі. Страхи, що терзають, що вже має деякий досвід маму, змушують відкладати чудесну подію на невизначений строк....

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:2792 | 30/12/2011 Діти та родина - Планування вагітності
Причини жіночої безплідності
Обстеження жінки звичайно проводять у три етапи. Але попередньо її оглядають і опитують. Уже при першому візиті пацієнтки лікар може зробити попередні висновки про причини безплідності. По-перше, первинна ця...

Автор: ukrix |Відгуки:4 | Перегляди:3000 | 02/03/2012 Діти та родина - Планування вагітності
Бабусині рецепти профілактика пародонтозу
Чимало сказане про те, як це чудово — рівні гарні зуби й білосніжна посмішка. Підтримувати зуби в порядку допоможе регулярний догляд і профілактика. Для цього зовсім не обов’язково купувати в аптеці дорогі засоби...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2895 | 28/04/2012 Здоров'я, медицина, захворювання - Зуби та ясна