Главная
прав?   корисн?   Марка   редька   molly   1.38   плов   зефи   візитн   Часть   афаз   «ранній   «ремесло»,   «неоліт»,   healthy   ЧИСТОТІЛ   речовини   «осілий   аденоміоз   115.   афаз?   його   дитини   Перерва   многочлен.  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Безпека дитини
Вагітність
Виховання
Діти та навчання
Дитяча стоматологія
Догляд за немовлям
Догляд за речами
Домашні тварини
Здоров’я дитини
Планування вагітності
Пологи
Психологія дитини
Різне про дитину
Статевий розвиток
Фізичний розвиток дитини
Харчування дитини
Хвороби дітей
Шлюб та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Як доглядати за сухою шкірою оюличчя взимку. 6 простих порад 
Пологи без болю шкодять і матері й дитині 
Як правильно зберігати одяг 
Системи кондиціювання для будинку – основні нюанси при виборі 
Вибираємо новий колір для стін 
Алгебра 7 клас Збірник задач і завдань для Т. О. А. Г. Мерзляк, В. Б. Полонський, Ю. М. Рабінович, М. С. Якір 
Зайва вага в дітей, вирішуємо проблему! 
We Learn English 7 class Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт) 
Дієта доктора Ласкіна 
Анальгін - друг або ворог 
Ріст волосся 
Елітні сумки аксесуари першого ешелону 
Збереження краси й догляд за шкірою по системі Махариші 
Таблица калорийности продуктов (из расчета на 100 г продукта). П-С 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Планування вагітності
Учені виявили нові наслідки абортів
Штучне переривання вагітності негативно позначається на здоров’я жінки - це відомо всім. Останнє дослідження ще раз підтвердило це й уточнило, які саме наслідки чекають жінку, яка зробила аборт...


Штучне переривання вагітності негативно позначається на здоров’я жінки - це відомо всім.

Останнє дослідження ще раз підтвердило це й уточнило, які саме наслідки чекають жінку, яка зробила аборт.

Британські вчені провели 2масштабних дослідження про вплив абортів на фізичний і щиросердечний стан представниці слабкої статі.

Виявилося, що жінки, яким доводилося переривати вагітність, в 2-3 рази частіше страждають від наркотичної й алкогольної залежності.

А ризик психічних розладів у таких жінок зростає на 30%.

Найчастіше після аборту мами, які не відбулися, шукають втішання в алкоголі, так же не виключена залежність від ліків та поява необґрунтованого почуття втрати.

Інше дослідження в цій області показало, що жінки, які втратили дитину у віці до 21року (не важливо, чи був це аборт,або мимовільний викидень), в 3рази частіше мають проблеми з наркотиками й алкоголем, чим інші жінки.

Як це не сумно, мільйони людей у світі не вважають аборти вбивством, і в їхнє число входять як жінки, так і чоловіки. Ці люди кивають на знак згоди, коли чують початок фрази - убивство людини це погано, але починають цими же головами енергійно качати в знак абсолютної незгоди, почувши закінчення пропозиції - тому й аборти це погано.

Дозвольте, але ж аборт це не вбивство людину, адже не породжена дитина це не людина, це просто плід, який нічого не розуміє, й не вміє розмовляти й голосувати на виборах!!! - так звучить загальнолюдський аргумент на користь абортів.

Та що же говорить наука? А вона заявляє, що у випадку з людиною не працює принцип курка - це одне, а яйце - щось зовсім інше. Людський зародок, що з’являється в організмі матері після зачаття, практично відразу, протягом декількох днів, обзаводиться власними кінцівками й органами почуттів (природно, у зародкових формах).

Тобто це із самого початку не просто біомаса з жовтком і білком, це вже людська істота, що нехай робить тільки перші кроки на шляху до того, щоб стати повноцінним Homo sapiens, але проте.

Більше того, тільки недавно стало можливим за допомогою ультрасучасної медичної комп’ютерної апаратури зафіксувати в плода навіть на ранніх етапах розвитку біохімічну активність мозку. Говорячи простіше, дитина в утробі матері думає.

Згадуємо або довідаємося, у кого як у школі й Виші було з історією й філософією, знамените виречення Декарта я мислю, виходить, я існую, і доходимо висновку, що той, хто мислить, не просто людиноподібна істота, це вже людська Особистість. І при проведенні аборту, таким чином, відбувається саме вбивство особистості, убивство людини.

У переважній більшості випадків жінки, які прийняли рішення на здійснення цієї процедури, у якості винуватців називають чоловіків. Тут може бути різноманітність життєвих сюжетів буквально на будь-який смак, суть яких, зводиться до двох слів - незапланована вагітність.

Результат подружньої зради, коли в силу обставин неможливо буде представити чоловікові через 9місяців дитину зі словами дорогий, ти став батьком, на розлучення йти не хочеться або не можеться, і вибирається найпростіший спосіб зробити так, начебто нічого й не було.

Збіг обставин, коли поява в родині ще однієї потребуючої фінансових витрат істоти не входить у плани й загрожує чоловіку ускладненням матеріального стану. Приклади можна приводити, і приводити, і приводити

Але практично завжди жінки виправдовуються словами - я зробила це з вини чоловіка. Чоловік - потенційний батько в таких ситуаціях, довідавшись про вагітність своєї жінки (або зовсім навіть не своєї),або відмовляє їй і майбутній дитині в допомозі,або прямо наполягає на аборті в силу ймовірності власних ускладнень.

Що такі чоловіки є і їх, на жаль, не так уже й мало, факт, з яким сперечатися безглуздо. Але, дорогі жінки, підбурювання до вбивства й саме вбивство це зовсім різні за своїм характером учинки (хоча й одна стаття Кримінального Кодексу ).

Тільки від самого підбурювання до аборту ще не вбили жодної дитини - діти, що не з’явилися на світ, гинуть від того кроку, який роблять жінки, переступаючи пороги спеціалізованих клінік, від того підпису, що ставлять жінки на документах про згоду на операцію, і від того жесту або слова згоди, яким жінки підтверджують свою рішучість перед тим, як на їх надягнуть маску й занурять у наркоз.

У питанні про те, робити або не робити аборт, останнє слово завжди за жінкою. І головна відповідальність також на ній.

Та потрібно запам’ятати, що вбивство дитини не можна нічим виправдати. Є ситуації, коли за аборт важко дорікнути, але таких ситуації всього дві.

Навряд чи найдеться велика кількість людей, які обвинуватять жінку, що зробила аборт через протікання вагітності, чреватої небезпекою її власному здоров’ю й життю,або після винесення діагнозу про велику ймовірність народження дитини з дуже істотними фізичними, психічними або інтелектуальними відхиленнями.

Усе інше - небажаний батько, матеріальні труднощі, перспектива стати матір’ю-одиначкою, або розвестися довідавшись про зраду чоловіку, крик душі - я же ще так молода, я й погуляти не встигнула! - не виправдовують жінок, що вирішилися на аборт, а напроти, ще більше засуджують їх.

Ніхто при цьому не виправдовує побічно чоловіків, які підштовхують жінок до такого, самого легкого рішення всіх складностей.

Але одна справа безневинні двогодинні запізнення на побачення, півдобові бесіди по телефону з мамою, дикуваті по кількості нулів рахунки за перукарні й спа- салони: тут жінок можна й потрібно вибачати. І зовсім інше - коли жінка приходить до суб’єкта в білому халаті й дає йому дозвіл на вбивство живучої усередині її людини.Автор: ukrix | Відгуки: 0 | Перегляди: 1943 | 09/09/2014 Діти та родина - Планування вагітності

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Друга дитина
Первістка завжди чекають із нетерпінням і приємним хвилюванням, а на друге маля вирішуються не всі. Страхи, що терзають, що вже має деякий досвід маму, змушують відкладати чудесну подію на невизначений строк....

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:2788 | 30/12/2011 Діти та родина - Планування вагітності
Причини жіночої безплідності
Обстеження жінки звичайно проводять у три етапи. Але попередньо її оглядають і опитують. Уже при першому візиті пацієнтки лікар може зробити попередні висновки про причини безплідності. По-перше, первинна ця...

Автор: ukrix |Відгуки:4 | Перегляди:2994 | 02/03/2012 Діти та родина - Планування вагітності
Як народження дитини вплине на ваші відносини
Поява дитини, навіть бажаної, пред’являє до батьків серйозні вимоги. Дитина повністю міняє колишній ритм життя батьків і віднімає той час, який вони раніше присвячували один одному. Те подружжя, яке...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:1936 | 09/09/2014 Діти та родина - Планування вагітності
Недоношених дітей рятувати не будуть
Доповідь, опублікована британською Радою по біоетиці, не рекомендує медикам штучно підтримувати життя недоношених дітей, що з’явилися на світ до закінчення 22 тижня вагітності. 23-тижневих дітей лікарі буд...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2776 | 02/03/2012 Діти та родина - Планування вагітності
Друга вагітність - особливості й відмінності
Більшість жінок виявляють, що їх друга вагітність відрізняється від першої. Як правило, якщо немає ускладнень і особливих проблем зі здоров’ям, друга вагітність протікає легше першої. Проте, краще, якщо ви ...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3431 | 02/03/2012 Діти та родина - Вагітність