Главная
таблиця   nesvit   захворювань   ерозія   алгебр?   turns   Кузнецов.   олів   студентське   ними   історичний   рові   2.-3   miss   Монтиньяк   мова   пігментні   юркевич   чоботи   o.i.   геометрія   футбол   геміпарез   задач  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Безпека дитини
Вагітність
Виховання
Діти та навчання
Дитяча стоматологія
Догляд за немовлям
Догляд за речами
Домашні тварини
Здоров’я дитини
Планування вагітності
Пологи
Психологія дитини
Різне про дитину
Статевий розвиток
Фізичний розвиток дитини
Харчування дитини
Хвороби дітей
Шлюб та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Догляд за посудом і кухонним приладдям 
В атаку на кашель 
Таїланд країна посмішок і сонця 
Гарбуз, Корисний властивості гарбуза 
Усі подробиці менструального циклу 
Їжа 19-го століття 
ДОГОВОР ПОСТАВКИ  
Американська дієта 
Профілактика простудних захворювань методами ароматерапії 
Самі шкідливі звички в догляді за шкірою 
Нейтрофіли 
Біл внизу живота, коли бити тривогу 
Як обирати меблі для офісу 
Як купати немовлят 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Психологія дитини
Кілька оман у догляді за дитиною
Дитину треба мити з милом щодня. Навряд чи вона устигає так сильно забруднитися. Крім того, мило сушить шкіру, змиває природне змащення, може викликати роздратування. Корисні щоденні ванни з відварами трав, хвойним...


Дитину треба мити з милом щодня.

Навряд чи вона устигає так сильно забруднитися. Крім того, мило сушить шкіру, змиває природне змащення, може викликати роздратування. Корисні щоденні ванни з відварами трав, хвойним екстрактом, морською сіллю. Дитині до року досить 2-3 мильного миття на тиждень. Якщо же її добре підмивати, то мити з милом можна зовсім рідко.

Присипка або масло обов’язково.

Якщо дитина досить часу проводить голенькою ( кілька годин на день), то можна обійтися без цих засобів. Присипка застосовується, якщо у шкірних складках з’являється мокнуче роздратування. Її треба посипати на свою руку, а потім поплескати по місцю роздратування. Якщо Ви використовуєте присипку, то не забувайте її частіше змивати, інакше, змішуючись із потом, вона може створити середовище, сприятливе для розмноження бактерій.

Масло же бажане наносити лише на ті ділянки, які лупляться й облазять (місця контакту з гумками памперсів, глибокі шкірні складки). Основна частина шкіри повинна залишатися чистою, тому що шкіра повинна дихати. Для дитини шкіра другі легені.

Попрілості в малят звичайне діло

Попрілостей бути не повинне. Вони можуть бути показником того, що дитина недостатньо багато часу проводить роздягненою або що її недостатньо добре підмивають, а так же формою діатезу. Дратівним фактором може бути й неправильно підібраний вид памперсів. Є діти які можуть носити памперси тільки однієї фірми. Підібрати фірму можна тільки методом тику.

Червоні щічки - завжди діатез

Перш, ніж бігти на аналізи із приводу діатезу, спробуйте кілька днів ретельно (але без мила) умивати дитинча після будь-якого приймання їжі. Якщо червоність пройде абсолютно, то візит до лікаря можна відкласти. Це було просте роздратування від контакту з активними речовинами.

М’ясо необхідне дитині кожний день

Їсти м’ясо щодня шкідливо. Дитині особливо. М’ясо переварюється важко й повільно, воно може перенапружити травну систему. Дітям необхідні як мінімум 2 пісних дня на тиждень. Надлишок важкої їжі проявляється алергією на організм. Не слід уводити м’ясо в раціон дитини раніше 8-го місяця життя. Взагалі ж, чим пізніше, тим краще.

Головне, щоб було побільше вітаміну С.

У грудних дітей занадто раннє неконтрольоване введення в раціон соку лимона, кислих яблук і, тим більше, штучного вітаміну С може викликати набряк підшлункової залози, та й багато інші радості. У більш дорослих дітей він осідає в нирках.

Як і всі вітаміни, вітамін С має добову норму, перевищувати яку не варто. Усі знають, що надлишки цього вітаміну виводяться з організму, але, при постійнім перевищенні норми, система може зіпсуватися. Якщо в сечі дитини виявлені оксалати, то порушення в наявності.

Більшість таких порушень оборотне, але іноді вимагає значних зусиль. Виникнення таких проблем можливо в будь-якому віці.

Лікування травами абсолютно безпечно.

Будь-які ліки може бути небезпечно, якщо приймати їх неправильно. Не експериментуйте на дитині, даючи їй суміші трав просто для профілактики. Як мінімум, вивчите анотацію на коробці. Для дітей трави заварюються в меншій концентрації, для немовлят разів в 3слабкіше, чим для дорослих. Трави особливо обережно треба застосовувати для дітей зі схильністю до алергійних реакцій. Не готовити відвари при дитині, трав’яний пил може викликати загострення.

Зовнішній вигляд пупка залежить від того, як його зав’язали.

Якщо прочитати нормальну книгу про пологи, стане зрозуміло, що прямого відношення немає. Шкірна частина буває різної довжини, це індивідуально для кожної дитини. Крім того, часто випнутий на початку пупок поступово втягується за рахунок зменшення внутрішньочеревного тиску й у тому випадку, коли в животі в немовляти він просто не містився.

Грудним дітям необхідна вода

Якщо дитина на природному вигодовуванні і її годують так часто, як вона прагне, то вода їй практично не потрібна ( за винятком найперших днів життя, поки в мами виділяється не молоко, а молозиво). Більше того, є дослідження, що показують, організм немовляти виводить воду набагато повільніше, чим організм дорослої людини.

Тому, по-перше, недоречні аналогії (сама випиваєш по 2літра на день, а дитині не даєш), а по-друге, сильно надлишкове споживання води може шкідливо відбитися на нирках маляти. Визначити,що маля перепило, можна по набрякові нижньої частини живота й внутрішньої поверхні стегон. Шкіру не можна зібрати в складочку.

У такому випадку дитини не треба якийсь час напувати. Треба забезпечити волю руху ніжкам, не сповивати. Через якийсь час набряк повинен пройти.

Не треба змушувати немовля пити. Але треба навчити його пити з ложки, щоб воно могло скористатися цим, коли захоче (і знало про таку можливість). Звичайно дітки п’ють у жарку погоду. Іноді їх доводиться попоїти кроповою водою від газів. Спочатку цього досить, якщо, звичайно, дитина не є шанувальником води від природи. У такому випадку обмежувати не потрібно. Діти, що перебувають на штучному вигодовуванні, повинні, навпаки, одержувати досить багато води.

У віці 1року не ходять тільки хворі діти

Дитина має право не бажати ходити до 16місяців. Ніякого зв’язку між часом перших кроків і подальшим розвитком дитини, за нашими даними, не виявлене.

Дитина повинна спати в окремій кімнаті з перших днів життя

Дитина повинна спати. І Ви повинні спати. Тому місця для сну повинні бути обрані так, щоб усім було комфортне. І якщо усім добре в одній постелі, то це цілком нормально, якщо Ви, звичайно, не маєте звички метатися в сні. Можна ставити у свою постіль короб від коляски. Можна поставити ліжечко впритул до батьківського ліжка.

Можна відправити маля спати в сусідню кімнату, якщо Вам подобається серед ночі бігти в далечінь на тривожний заклик (ностальгія по бурхливій молодості). Аби тільки всім було гарне. Але майте на увазі, що дитині корисно слухати в сні подих матері. Протягом 9місяців ваш подих задавав ритм його подиху. Ваше серцебиття - його серцебиттю. Сон у спільній кімнаті полегшить дитині перехід до незалежного життя.

Дитину треба висаджувати на горщик як тільки вона зробить перші кроки

Ніщо не вказує на те, що раннє приучення до горщика підвищує інтелект дитини. В іншому ж, не важливо, коли Ви почнете це робити, важливо, щоб це не стало проблемою. Тому, якщо Вас дратує, що Ви десять раз пояснили, а він однаково мочиться у штани, то перестаньте пояснювати й відкладете навчання до кращих часів. У різній літературі називаються різні терміни - від першого дня життя (дитина з народження починає турбуватися перед дефекацією), до 4 років ( над ним почнуть посміюватися друзі у дворі й він сам навчиться), тому робити із цього проблему не варто.

Не заколисувати дітей! Вони від цього тупіють, сідають на шию, ростуть занадто зніженими

Заколисувати. У них при цьому тренується вестибулярний апарат, розвиваються структури мозку, відповідальні за рух, поліпшується просторова координація. Крім того, вони засинають, що приємно для всіх. Дітям, які дев’ять місяців провели у хитній материнській утробі, дуже бракує таких відчуттів після народження. Дитина може почати заколисувати сама себе, наприклад, ссучи палець, займаючись онанізмом. Вам це треба?

Бачиш, як добре дитині в садку,він там тихий і спокійний, а вдома ладу немає.

Нічого гарного. Швидше за все, він переживає кризу. Особливо, якщо у саду він дуже тихий, а вдома занадто буйний.

Ви неправильно виховуєте дитину, у нього же істерія!

У розвитку будь-якої дитини, яка навіть перебуває в ідеальних педагогічних умовах, можуть бути періоди, коли її характер різко псується:

прорізування зубів; жахливі дворічки; у дітей, які пізно починають говорити, після прориву, причому в цьому випадку рекомендується давати дитині заспокійливі трави.

Ступінь озвіріння у ці періоди визначається не стільки вихованням, скільки темпераментом і іншими особливостями дитини.

Довга грудна годівля (більше року) ускладнює соціальну адаптацію дитини

Прямого зв’язку очевидно немає. Відомі як грудні дворічки, готові спілкуватися з дітьми день і ніч, так і ті, яких від матері кліщами не відірвеш. Треба брати до уваги й те, що жінки, готові до такої довгої годівлі, відрізняються від тих, хто із труднощами витримує 6місяців. Відрізняється, звичайно, і весь підхід до виховання (довга годівля це нерідко й спільний сон, і прогулянки в кенгуру, і т.п.). Тому неможливо говорити про чистоту статистики. Годуєте поки Вам це видасться здоровим. Джерело - "Очами жінок"Автор: ukrix | Відгуки: 0 | Перегляди: 1973 | 09/09/2014 Діти та родина - Психологія дитини

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Дитячі істерики. Як правильно поводитися
Капризи, відмови від їжі й метання посуду, іграшок, це знайомо кожному батькові. Діти, що ще не навчилися говорити, уже вимагають уваги до своїх потреб і незручностей, і, як правило, роблять це голосно....

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2965 | 13/03/2012 Діти та родина - Психологія дитини
Лаяти теж можна правильно
Уже цьому, здавалось би, нас учити не треба - лаятися ми всі вміємо. А потом довго лаємо себе. Але виявляється, що критика теж може бути як творчою, так і руйнівною. Творча критика це лише вказівка на те, що...

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:1856 | 09/09/2014 Діти та родина - Психологія дитини
Як допомогти дитині впоратися зі стресом
Дитина у жодному разі не повинна залишатися наодинці зі стресом, чим би той не був викликаний. Перша й головна допомога бути якнайбільше з вашою дитиною. Також не раджу плутати стрес із поганим або примхливим настроєм...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:1965 | 09/09/2014 Діти та родина - Психологія дитини
Усиновлення - привід задуматися
Процедура всиновлення досить трудомістка й затягнута за часом. Необхідно зібрати велику кількість документів і чекати, чекати, чекати. Але чи це так погано? Адже в такий спосіб ми проходимо перший етап випробування, і одержуємо...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:1926 | 09/09/2014 Діти та родина - Психологія дитини
Підлітковий вік - типові помилки батьків
Підлітковий вік - вік, якого зі страхом очікують практично всі батьки. Адже саме цей відрізок від 12 до 16 років здавна йменують вибухонебезпечним, ранимим, важким, кризовим, перехідним і навіть доленосним. Період...

Автор: ukrix |Відгуки:2 | Перегляди:1983 | 09/09/2014 Діти та родина - Психологія дитини