Главная
Подагра   т.о.   проблем   мультіоргазм   флористика   дитини   тварин?   керамогранит   однієї   силові   Англійська   ревизор   мінеральні   Алгебра   Ангіна   роботи   зліпила   Художня   Кузнецов.   презентації   Розкладання   профілактика   козинаки   реферат   племінний  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Маленькі хитрощі
Вітаміни
Вагітність та пологи
Вакцинація
Гінекологія
Жіночі захворювання
Жіночі хвороби
Зір та очі
Захворювання
Захворювання тварин
Захворювання шкіри
Зуби та ясна
Ліки та їх властивості
Маленькі хитрощі
Народна медицина
Невралгія
Нетрадиційна медицина
Перша допомога
Пластична хірургія
Профілактика захворювань
Різне про медицину
Сезонні захворювання
Статеві відносини
Стоматологія
Суглоби та кістки
Цікаві факти
Чоловічі питання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Як заощадити на опаленні? Сучасні котли на тирсі і їх переваги 
Загальні розлади 
Вагітність і вітаміни 
Зимові чоботи правила вибору 
Анемія вагітних 
Корисні трави 
Чим цікавий аква-пілатес 
Профілактика свинячого грипу "Каліфорнія" 
Рідна мова 7 клас Олександра Глазова, Юрій Кузнецов 
Alla Nesvit English 8 class (Алла Несвіт, Англійська мова, 8 клас) 
Ці продукти корисні - однозначно 
Ізюминка вашого інтер’єру 
Ремонт у ванній кімнаті 
Плодове дерево й щеплення  
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Статеві відносини
Як продумати зачаття дитини
Небажана вагітність – проблема, яка веде до вибору із двох зол. Менше зло – залишити дитину й жити із провиною, за те, що в глибині душі був опір її народженню. Це, у свою...


Небажана вагітність – проблема, яка веде до вибору із двох зол. Менше зло – залишити дитину й жити із провиною, за те, що в глибині душі був опір її народженню. Це, у свою чергу, може сформувати в дитини вроджений комплекс непотрібності. Інший варіант – тверде рішення залишатися бездітною доти, поки не будуть вирішені всі матеріальні та інші проблеми

Коли всі життєві цілі досягнуті й сімейна пара вже готова завести дитину, може з’ясуватися, що зробити це дуже складно, а найчастіше дорого й небезпечно. Для того щоб діти в родині не заводилися, зовсім не обов’язково мати серйозні порушення репродуктивного або загального здоров’я. Досить, якщо в пари просто невисока фертильність. У нього невисока, у неї невисока, а в сумі на зачаття не набирається. У чоловіків сьогодні цей процес можна вірогідно простежити й обрахувати: як і наскільки погіршується якість сперми із часом. А погіршуватися він може від самих різних причин, починаючи від захворювань, що передаються статевим шляхом (ЗСШ) і закінчуючи поганою екологією, шкідливою роботою, алкоголем, нікотином, спортивними травмами, тісними джинсами, прийнятими не вчасно й без приводу таблетками. У кожному разі із часом показники сперми мають тенденцію погіршуватися, а не поліпшуватися, чим чоловік старше, тим нижче в нього шанси на природне зачаття. Додайте сюди неповноцінне харчування – скоріше надлишкове, чим недостатнє, кому як повезе – і стреси, немов гранати руйнуючі сперматогенез.
   Жінки Увесь список факторів, що негативно впливають на репродуктивну систему з таким же успіхом можна прикласти й до жінок, додавши до нього аборти, гормональні контрацептиви, внутрішньо маткові спіралі, руйнівні наслідки боротьби із власною вагою, а також гормональні зрушення на ґрунті занадто «чоловічого» способу життя. З жінками, щоправда, усе складніше. Зниження жіночої фертильності саме на даному етапі активно вивчається, але результатів прийдеться почекати. Колишнє, спрощене відношення вже не актуально, а нове остаточно ще не оформилося. Для простоти вважають, що жінка або фертильна – або ялова. Тобто цикл або є, або немає. Або яйцеклітина дозріває – або не дозріває. Труби або прохідні, або не прохідні. А різні там проміжні стани в неї, на відміну від чоловіка, сутужніше відслідковувати. Була, наприклад, така мода – при трубній патології «прокачувати» ці самі труби в точності так само, як водопровідні при засміченнях. Аналогія більш ніж сумнівна. У водопроводі, як відомо, вода тече внаслідок різниці тиску. А в жінки різниці тиску в трубах немає. Виявилося, що тиск створюють ворсинки на стінках труб, які тихенько ворушаться й женуть рідину разом з яйцеклітиною убік матки. Ці самі ніжні ворсинки при «прокачуванні » ушкоджувалися непоправно. Механічні перешкоди, може, і усунулися, а може, і ні, але це вже не мало значення, оскільки нічого нікуди не рухалося й не плило. В останні роки питаннями репродукції зайнялися всерйоз і довідалися досить багато, щоб зрозуміти, як усе непросто і як мало ми знаємо.
   Один з найважливіших факторів фертильності вік. Давно адже замічене, що молоді закохані дівчиська хронічно «залітають», незважаючи на всі обережності, а може бути й через недосвідченість. А цілком благополучне й практично здорове подружжя з десятилітнім стажем не можуть зачати дитину, незважаючи на найточніші розрахунки й регулярні спроби. Оскільки з кожним прожитим роком фертильність, як у жінок, так і чоловіків знижується. Однак, іноді, досить пройти обстеження в лікаря. По статистиці кожна десята жінка вагітніє просто після звертання до гінеколога.
   Порушення
   Гормональні порушення можна зобразити як спектр або навіть шкалу, але неможливо вказати ту крапку на ній, де фертильність переміняється безплідністю. Простому смертному досить знати, що гормональні порушення піддаються корекції. У крайніх випадках, жінці можуть «виправити» гормональний цикл на період зачаття й вагітності. Що стосується хромосомних дефектів, то їх, швидше за все можна розглядати як перешкоду народженню дитини, чим як погрозу для її здоров’я. Оскільки до народження в більшості випадків справа не доходить.
   Хромосомні дефекти відбраковуються на ранніх стадіях. Останній рубіж – це ранні строки вагітності, що коли розвивається «дефектний» ембріон відторгається організмом жінки. (Пізні викидні, як правило, пов’язані зі станом здоров’я матері, із проблемами її власного організму). Після виходу яйцеклітини у вільне плавання – у гру вступають труби – саме вузьке з «вузьких місць» у жінки. Саме вони звичайно страждають від усіляких запальних захворювань, причому проблеми залишаються й після того, як захворювання вилікуване. У нормі процес так тонко відрегульований, що час плавання яйцеклітини збігається згодом, необхідним для підготовки матки до прийняття «постояльця». Якщо труби в порядку, то вони просувають яйцеклітину із правильною швидкістю в правильному напрямку. А якщо повезе, то по дорозі вона зустріне нареченого.
   Перешкоди Самі несподівані перешкоди для сперматозоїдів можуть виникнути в самому несподіванім місці. Видалося б, чим простіше – пройти піхву, а далі все піде по второваній колії. Проте, можуть виникнути проблеми.
   Недавно виявлений новий фактор безплідності – кефірна дієта. Деякі дами так захоплюються цією дієтою, що PH їх слизуватих оболонок помітно зрушується в кислу сторону. Цього зрушення хвилі досить, щоб створити несприятливе середовище для виживання сперматозоїдів безпосередньо в піхві. До речі кажучи, усілякі
   дієти – істотний фактор, що впливає на фертильність обох статей. Так, недолік цинку в харчуванні чоловіка знижує якість сперми, а додаткове його приймання – один зі способів подолання порушеної фертильності. Те ж стосується й деяких вітамінів, дефіцит яких і особливо вітаміну «Е» у харчуванні приводить до ушкодження дозрівання сперматозоїдів. Спалювання жиру, голодні дієти, препарати, здатні впливати на обмін речовин відіграють велику роль у розвитку фертильності. З погляду природи це все - аналог голодного не врожайного року. Включаються авральні гормональні механізми, що знижують здатність до дітородіння до кращих, більш рясних часів. Але ж у деяких жінок такі не «урожайні роки» випливають один за іншим протягом чи не всього репродуктивного терміну, відміреного природою. З іншої сторони надлишок жирової маси тіла також таїть у собі не менші проблеми в дітородінні.
   Несумісність Є ще така проблема, як несумісність. Не та, яка по резус-фактору, – це окрема пісня. Буває, виявляється, і так, що в жінки в організмі виробляються антитіла на сперматозоїди, які з найкращими намірами до неї прагнуть. Причому сама вона проти цього чоловіка, може бути, нічого не має, а от організм її проти його сперматозоїдів бореться. Усе вирішується дуже швидко: як правило, у цих випадках, через шийку матки ніхто живцем не проходить. Для визначення несумісності саме й використовують зразок слизу із шийки матки. Буває й таке, що сам організм чоловіка виробляє антитіла на власні сперматозоїди. Існує несумісність і іншого роду, іноді по видимості зовсім не серйозна. Наприклад, він – сова, вона – жайворонок. У таких випадках, якщо темперамент в обох не занадто бурхливий, існує дуже мало шансів завести дітей.
   Забіг Навіть при відсутності антитіл і взагалі якої-небудь несумісності більша частина передового загону сперматозоїдів, швидше за все, загине, штурмуючи слизувату пробку. Пробиваються тільки найдужчі й витривалі. До того ж властивості слизуватої пробки в шийці матки можуть бути різними в різних жінок. До речі, одним з популярних народних засобів лікування безплідності є приймання препаратів, що розріджують слиз. Скажемо. Мікстури від кашлю. Просто, безпечно й ефективно: зберігає сили армії сперматозоїдів для подальшого запливу. Для чоловіків існує еталон фертильності. Згідно із прийнятими стандартами чоловік повинен викидати за раз не менш 2 мол насіння із загальним вмістом статевих клітин не менш 40 млн. З них не менш половини повинні бути активно-рухливими, з гарною швидкістю прямолінійного руху й високою частотою биття хвоста. І це ще не все. Вони повинні мати правильну будову, тобто, бути морфологічно правильними й зрілими. Наявність погано складених спермів ще не проблема, оскільки такі хлопці, звичайно, не виграють забіги. Швидше за все, вони не пройдуть навіть слизувату пробку матки. Але якщо їх відсоток високий – це являє загрозу для дієздатності армії в цілому: фертильність такої сперми різко знижується. Дослідження сперми сьогодні беруться зробити в будь-якій лабораторії, а от якісний морфологічний аналіз, одиниці. У найкращому разі Вам можуть порадити звернутися в таку лабораторію. Запліднення сильно залежить від загального стану здоров’я організму. Повсякденна драма жіночого репродуктивного циклу в тому, що часто він кінчається нічим. Дивно, як, після всіх розчарувань, людське тіло щораз починає все спочатку, з маніакальною завзятістю: а раптом цього разу повезе.


Автор: ukrix | Відгуки: 1 | Перегляди: 2377 | 09/03/2014 Здоров'я, медицина, захворювання - Статеві відносини

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Екстрена профілактика при незахищеному статевому акті
Що робити у випадку, якщо відбувся незахищений статевий контакт (порвав презерватив, контакт у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, зґвалтування і т.д.) з випадковим партнером?Про екстрені заходи про...

Автор: ukrix |Відгуки:2 | Перегляди:5125 | 09/06/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Статеві відносини
Сифіліс. Ознаки, лікування, симптоми сифілісу
Сифіліс ставиться до захворювань, що передаються статевим шляхом. Це захворювання може протікати в схованій формі (схований сифіліс), без яких-небудь ознак і проявів, що в цей час буває досить часто. Особливо...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3537 | 28/04/2012 Здоров'я, медицина, захворювання - Статеві відносини
Планування вагітності й гармонія в сексуальнім житті
Жінка дає початок нового життя - у цьому її призначення. Але не у всіх жінок цикл відповідає фізіологічній нормі....

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3260 | 16/09/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Статеві відносини
Комплекс ранкових вправ
Давно подумуєте зайнятися своєю фігурою, але ніяк не виходить? Сучасній жінці важко буває приділити собі зайву годину для того, щоб залишатися гарною й стрункою. Родина, робота, діти...

Автор: ukrix |Відгуки:5 | Перегляди:3538 | 02/12/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
Дзеркало в інтер’єрі вашої квартири, як вибрати, де розмістити
Вдизайні приміщень дзеркало вже давно не просто предмет, відповідальний за відбиття наших персон, це ще й один з найважливіших декоративних елементів з широкими можливостями. За допомогою дзеркала можна навіть, якоюсь мірою...

Автор: ukrix |Відгуки:3 | Перегляди:3072 | 25/03/2012 Будівництво та ремонт - Дизайн інтер’єру