Главная
Алгебра   зефир   історичний   Розрахунок   зацікавити   ограждения   напівпериферію   компомери   вугрі   обличчя   Емфізема   матк   Модні   выражение   масажист   риба   вирусы   розквіт   центр   тканина   теоретична   питання,   храп   донецк   т.о.  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Маленькі хитрощі
Вітаміни
Вагітність та пологи
Вакцинація
Гінекологія
Жіночі захворювання
Жіночі хвороби
Зір та очі
Захворювання
Захворювання тварин
Захворювання шкіри
Зуби та ясна
Ліки та їх властивості
Маленькі хитрощі
Народна медицина
Невралгія
Нетрадиційна медицина
Перша допомога
Пластична хірургія
Профілактика захворювань
Різне про медицину
Сезонні захворювання
Статеві відносини
Стоматологія
Суглоби та кістки
Цікаві факти
Чоловічі питання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Як зустріти свято в чистій квартирі й з гарним настроєм 
We Learn English 7 class Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт ) 
Для чого потрібні сифони й вентиляційні труби? 
6 секретів ефективного прибирання 
Як знову почати тренуватися після довгих свят 
Должностная инструкция менеджера отдела маркетинга 
Зимові диєти. Фінська дієта 
Що може відбутися з кульовим краном у процесі експлуатації ? 
Діагностика й швидка допомога при отруєнні дітей 
Контагіозний молюск 
Усе, що робить тебе старіше 
6 секретів ефективного прибирання 
Лекции по информационной безопасности. ЛЕКЦИЯ 12-13 
Гайморит. Що робити? 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Народна медицина
Як знизити рівень холестерину без ліків
Свій рівень холестерину в крові знають не більш 5% з нас. Для порівняння, у США і Європі ця цифра становить майже 80%. Таке халатне відношення до холестеринового фактора ризику інфарктів і ...


Свій рівень холестерину в крові знають не більш 5% з нас. Для порівняння, у США і Європі ця цифра становить майже 80%. Таке халатне відношення до холестеринового фактора ризику інфарктів і інсультів цілком погоджується з високим рівнем смертності від серцево-судинних захворювань у країні. Чому ж ми не віримо у зв’язок високого рівня холестерину із хворобами серця?

Взагалі-то
   холестерин для нашого організму необхідний. Саме він будує клітинні оболонки й бере участь у синтезі деяких гормонів. Більше половини організм виробляє сам, решта приходить із їжею. Але, якщо його стає занадто багато, то надлишки починають відкладатися на стінках судин, звужують їхній просвіт, утворюються бляшки, які чреваті інфарктами й інсультами. Щоб точно зрозуміти потрапили ви в групу «холестеринового» ризику або ще ні, недостатньо визначити його загальна кількість у крові. Справа в тому, що
   холестерин неоднорідний і складається з декількох фракцій, у тому числі ліпопротеїнів високої й низької щільності.
   Ліпопротеїни низької щільності - це і є той самий холестерин, з якого утворюються судинні бляшки. Пацієнти називають його «поганий холестерин».
   Ліпопротеїни високої щільності («гарний») - це транспорт, який виводить із клітин «поганий» холестерин. Навіть якщо загальний рівень холестерину вище норми, але частка «гарного» у ньому більше, чим «поганого», небезпеки поки немає. Особливо, якщо врахувати, що оптимальна концентрація холестерину індивідуальна для кожної людини. Є середні значення 180-220 мг/дл. Але якщо кількість «гарного» холестерину нижче 39 мг/дл у чоловіків і 43 мг/дл у жінок, настав час бити тривогу. Якщо ви не випробовуєте проблем із самопочуттям, то в ідеалі вам досить перевіряти свій рівень холестерину не частіше одного разу в п’ять років, починаючи із двадцятилітнього віку. Для цього з ранку, натще потрібно здати кров з вени.
   Що вам «загрожує», якщо рівень «поганого» холестерину виявився вище норми? Зовсім не обов’язково, що лікар відразу призначить вам купу таблеток. Для початку прийдеться сісти на дієту. А після того, як ви два тижні обмежите себе в частині продуктів, аналізи прийдеться повторити. Якщо вони покажуть, що холестерин знизився, то це значить, що його рівень можна контролювати, не прибігаючи до ліків, тільки за допомогою дотримання режиму харчування. Правда, прийде зайнятися арифметикою, щоб кількість споживаного з їжею холестерину не перевищувало 200 мг на добу.
   А для цього вивчити наступний список продуктів Склянка молока або кефіру 3% жирності містить 29 мг холестерину, сир 18%- ий - 57 мг; сир 9%- ий - 32 мг; 25 г бринзи - 17 мг; 100 г морозива - 14 мг; чайна ложка вершкового масла - 12 мг; 100 г вареної баранини - 98 мг; 100 г вареної яловичини - 94 мг; 100 г пісної вареної свинини - 88 мг; 100 г вареної курки (ніжка, шийка, спинка) - 89 мг; 100 г вареної курки (крило, грудинка) - 79 мг; 100 г вареного язика - 90 мг; 100 г тріски, наваги, хека або судака - 65 мг; 100 г окуня, скумбрії, ставриди або оселедця - 88 мг; 100 г консервів рибних у власному соку - 95 мг; 100 г рибних консервів у томаті - 51 мг; 100 г крабів, кальмарів, мідій - 95 мг; Один яєчний жовток - 200 мг. - Коли на пляшці із соняшниковим маслом ви читаєте напис « без холестерину» - ви читаєте дурість. Справа в тому, що в продуктах рослинного походження холестерину взагалі не буває. Але якщо такий ж напис ви побачите на пачці вершкового масла, знайте, що усередині - маргарин. - Перед тим, як жарити або варити курку, знімайте з неї шкіру - там дуже багато холестерину. Після готування знімати даремно, увесь холестерин уже в м’ясі. - 20 г спирту щодня - знижують холестерин. А 100 г приводить до протилежного ефекту. - Знижують
   рівень холестерину яблука, часник, боби, кольорова капуста й грейпфрути. - Добре б полюбити рибу. У ній є не тільки холестерин, але й складна речовина за назвою ейкозапентаєнова кислота, що володіє проти холестериновою дією. Сьогодні існує чимало харчових добавок, які обіцяють зниження рівня холестерину. Але вживати їх, тонізуючи судини, уже на 50-75% закриті бляшками, справа безперспективна й навіть небезпечна. Тому харчові добавки рекомендуються тільки людям з незначним підвищенням холестерину. З погляду повноцінного лікування – це дурниця. На жаль,
   рівень холестерину не завжди можна регулювати за допомогою дієти. У цих випадках без ліків не обійтися, втім як і без дієти на їх приймання.
   Існує чотири групи ліків, що по-різному впливають на холестерин. - Нікотинова кислота й фібрати знижують рівень «поганого» холестерину. - Смоли гальмують усмоктування холестерину в кишечнику й працюють на посилене виведення всього холестерину з організму. - Статіни зменшують виробництво холестерину в печінці й сприяють перетворенню «поганого» холестерину в «гарний». Найнижча ефективність у смол, та й на кишечнику вони позначаються не кращим чином - обдимає. Погано переносять хворі й препарати нікотинової кислоти, дуже часто після приймання починається жар. Що стосується статинів, то в них два недоліки – вони дорогі, і приймати їх прийдеться довічно, хоча ефект одержите гарний.Автор: ukrix | Відгуки: 0 | Перегляди: 2239 | 09/03/2014 Здоров'я, медицина, захворювання - Народна медицина

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Каланхое - Домашній доктор
Батьківщина каланхое пір’ястого - екзотичні райони тропічної Африки, острів Мадагаскар, острови Зеленого Мису й Коморські. У нашій країні цю рослина кілька років назад можна було зустріти лише в оранжереях бота...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2605 | 10/03/2013 Здоров'я, медицина, захворювання - Народна медицина
Як впоратися з втомою
Як часто багато з нас, приходячи додому з роботи, почувають втому. У такі хвилини, як правило, не хочеться абсолютно нічого, тому як настрій змушує бажати кращого.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2761 | 07/05/2012 Здоров'я, медицина, захворювання - Народна медицина
Як позбутися мозолів на ногах
Щоб вивести докучливі мозолі необхідно вдатися до приймання гарячих ванночок, для готування яких нам знадобиться лише столова сода й мило (одна ложка соди на два літри води).

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:5658 | 07/05/2012 Здоров'я, медицина, захворювання - Народна медицина
Корисні трави
Літо, крім сонячного тепла й коричневої засмаги приносить велику різноманітність квітучих трав і рослин. Вибираючись на дачу або на річку, у ліс або в поле, приємний час відпочинку можна сполучити з корисними заготовками лікувальних трав, які широко використовує народна медицина.

Автор: ukrix |Відгуки:3 | Перегляди:3375 | 19/05/2012 Здоров'я, медицина, захворювання - Народна медицина
Простий і дивний гарбуз
Так вже склалося, що до гарбуза, який росте в затишних куточках будь-якого городу, ми ставимося досить зневажливо. Ну що з ньго взяти? Хіба що кашу.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2585 | 07/05/2012 Здоров'я, медицина, захворювання - Народна медицина