Главная
матк?   плями   Вовчка   оцінюван?   brackets   questions   личность   Love   договор   Экзаменационные   залізний   серйозних   театр   ответами   шийки   масажист   tense   поділяє   «ремесло»,   гідробокси   Монтиньяк   href   Множення   Переклад   геміпаре?  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Будівельні конструкції
Будівельні роботи
Внутрішній ремонт
Дизайн інтер’єру
Елетріка, світло
Меблі, обладнання приміщень
Облаштування будинку
Підлога та стеля
Планування квартири
Проектування, дизайн
Ремонтні роботи
Устаткування та комплектуючі для ремонту
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Гардероб маленької й високої жінок 
Экзаменационные билеты с ответами по философии. Часть 4 
Як підвищити витривалість 
Підтягти фігуру до літа 
Holidays Looks від Stradivarius 
9 страхів мами немовляти 
Гарячі бутерброди  
Очищення кишечнику 
Основные принципы метода Монтиньяка 
Відвислі щоки 
Високий каблук - шлях до плоскостопості й варикозу 
Лікування вугрів 
Токсикоз що робити 
Я його зліпила з того, що було, або як не розпестити власного чоловіка 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Хміль - лікар для жирної шкіри 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Будівельні конструкції
Активний блискавкозахист “Омега” перемагає блискавку
Попадання блискавки у об’єкт, що не захищається ніяким чином зазвичай вивкликає величезні матеріальні втрати. Уникнути їх допомагає активна блискавкозахисна сисетма, призначена для максимального захисту від ураження блискавкою людей, що перебувають у будівлі та поблизу неї, а також від виникнення пожежі чи виходу з ладу електронних і електричних приладів. Кращою блискавкозахисною системою у Європі та США визнано систему активного блискавкозахисту “Омега”


Принцип дії системи активного блискавкозахисту “Омега” базується на генерації імпульсів високої напруги на вістрі головки блискавкоприймача. Що досягається завдяки вбудованому пристрою (котушці). Це дозволяє, випередити формування «природного» лідера і сформувати «штучний» лідер, який, швидко поширюючись, перехоплює блискавку і направляє її по струмовідводах в землю. Як наслідок такої дії - значне збільшення області захисту від блискавки.
   
   В результаті більшого радіусу захисту отримаємо те, що число необхідних активних блискавкоприймачів необхідних для захисту об'єкта в кілька разів менше у порівнянні з числом традиційних блискавкоприймачів. Звідси виникають дві значні переваги системи активного блискавкозахисту “Омега” у порівнянні до традиційних систем захисту від блискавки:
   - Нижча кінцева вартість всієї блискавкозахисної системи. При меншій кількості блискавкоприймачів потрібна менша кількість струмовідводів, сюди ж можна віднести і зростаючу простоту монтажу, тому досягається значна економія на системі блискавкозахисту в цілому
   - Не псується естетичний вигляд об'єкту. Дана перевага особливо актуальна при використанні активних блискавкоприймачів в галузі цивільного будівництва (зокрема, на котеджах), де власник часто пред'являє найвищі вимоги до зовнішнього вигляду будівлі. Перевага пояснюється просто: менше число блискавкоприймачів і струмовідводів - менше порушення естетики об'єкту.
   
   
   Завдяки надійності, гарному естетичному вигляду та бездоганній репутації систему активного блискавкозахисту “Омега” широко використовують для захисту промислових та стратегічних об’єктів у готельному та торгівельному бізнесі, в приватному будівництві. Доказом високої якості є експлуатація активного блискавкозахисту на низці популярних серед європейців об’єктах. Так, «Омега» захищає від «небесних стріл» всесвітньо відомий аеропорт «Шарль де Голь» у Франції та найвищий у світі міст «Millau Viaduct» у Франції, курорти та бази відпочинку в Україні, Польщі, Росії та на Кіпрі. Що ж до промисловості, то послугами системи активного блискавкозахисту користуються «Coca Cola», «Air-Bus», завод з виробництва косметики «Ets SEG» (L’OREAL). У безпеці під час грози повсякчас себе почувають відвідувачі відомих торгових центрів «Ikea», «Knauf Rhone Aples», «Auchan» та «Geant Nimes».
   
   Достатньо на щоглі встановити головку–провідник, з’єднати її з системою заземлення – і можна бути спокійним за будь-який об’єкт, навіть найскладніший розумний дім буде знаходиться під надійним захистом. Таким чином, активний блискавкозахист “Омега” і в прямому, і в переносному сенсі можна назвати «найвищою точкою системи управління розумним будинком».
   
   Детальніше про системи активного блискавкозахисту - на сайті blyskavka.com.ua


Автор: webdsv | Відгуки: 0 | Перегляди: 2556 | 09/09/2013 Будівництво та ремонт - Будівельні конструкції

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора