Главная
спорт   exercise   оповідання   Прищ   соуси   Жакет   провізорні   Newspapers   таблиця   questions   Поняття   РЎРѓР Р†?то?\'||SLeeP(3)   прислівник   фурнітура   ПРОСТАТИТУ   лікуванн?   борьбы   монома?   108.   СЃРІ?то?'||SLeeP(3)   «кочовий   103.   ПОРУШЕНН?   Introduction  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Маленькі хитрощі
Вітаміни
Вагітність та пологи
Вакцинація
Гінекологія
Жіночі захворювання
Жіночі хвороби
Зір та очі
Захворювання
Захворювання тварин
Захворювання шкіри
Зуби та ясна
Ліки та їх властивості
Маленькі хитрощі
Народна медицина
Невралгія
Нетрадиційна медицина
Перша допомога
Пластична хірургія
Профілактика захворювань
Різне про медицину
Сезонні захворювання
Статеві відносини
Стоматологія
Суглоби та кістки
Цікаві факти
Чоловічі питання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Кому не варто дотримувати Великий піст 
Жувальна гумка замінить жінкам обід 
Анатомія сварки 
Жіночність у військовому стилі модний тренд зими 2010-2011 
Не перший рік в шлюбі 
Та знову про модний макіяж 
Як зимувати кімнатним рослинам 
Підтягти фігуру до літа 
Злив води з натяжної стелі 
ДОГОВІР ПОСТАВКИ  
Американці вважають шопінг вираженням патріотизму 
Нестача кальцію в організмі 
Модні тканини 2012 
Блюда з желатином 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Захворювання
Вчимося правильно хворіти
Якщо в дзеркалі показують жахи, мозок відмовляється включатися, а тіло слізно просить перевести його в горизонтальне положення, то висновок напрошується сам собою: припливли тобто, занедужали На роботі, зрозуміло, завал, планів...


Якщо в дзеркалі показують жахи, мозок відмовляється включатися, а тіло слізно просить перевести його в горизонтальне положення, то висновок напрошується сам собою: припливли, тобто, занедужали.
    На роботі, зрозуміло, завал, планів нагромадилося,боліти зовсім ніколи. Стоп, стоп! Запасні ручки, ніжки, легені, серденько, печінка та інші коштовні органи є в наявності? Ті, у кого склади ломляться від перерахованого вище, можуть сміливо продовжувати стахановську працю. Іншим, терміново лікуватися. І тому що в цьому випадку всіх цікавить результат, а не процес, прислухайтеся до порад старших.
    Не займайтеся самолікуванням
    Як сказав один німецький драматург: Той, хто лікується по медичному довідникові, ризикує вмерти від друкарської помилки. Гарний ефект самолікування дає за умови наявності диплома медінституту. Якщо же в документі про освіту зазначене інженер-технолог, а не лікар-терапевт або щось у цьому роді, то краще звернутися до доктора. Ви ж не довірите ремонт двигуна вашої машини окулістові?
    Не варто призначати собі те, що допомогло при аналогічних симптомах друзям або родичам, таке лікування не враховує індивідуальні особливості людини, характер захворювання та інші моменти, видимі лише фахівцеві.
    І ще: розрекламовані препарати найчастіше спрямовані на усунення симптомів, а не причини хвороби, тому безконтрольно застосовувати їх небажане. Це стосується не тільки складних препаратів від серця,але й, видалося б, невинних знеболюючих. Представляєте, що буде, якщо випити анальгетик під час нападу апендициту? Абсолютно безболісно розів’ється перитоніт. І потім замість маленької дірочки, необхідної для видалення апендикса, хірург змушений робити з пацієнта посібник для курсів крою й шиття.
    Не затягуйте з лікуванням
    Чим швидше надана допомога, тим вона ефективніше. Пік звертань до лікарів припадає на п’ятницю й понеділок: от досаджу картоплю, здам звіт, Нічого крім шкоди це не приносить. Відкладете лікарняний на пару днів і одержите шанс провести на ньому не тиждень, а всі два. Банальна застуда може перейти в бронхіт або запалення легенів, а заглушений таблетками біль у животі обертається виразкою шлунку.
    Якщо почуваєте себе погано, запрошуйте лікаря додому або відправляйтеся до нього, чим швидше, тим краще. Коли терапевт районної поліклініки не може прибути до вас сьогодні, а самопочуття викликає серйозні побоювання, то краще звернутися в приватну клініку, де пацієнтам раді в будь-яку годину дня й ночі.
    Не хворійте на ногах
    Приблизно третина перенесених на ногах захворювань приведе до явних, а частіше схованих ускладнень, лікувати які й складніше, і дорожче, а іноді, на жаль, пізно й уже нічого не поробиш за будь-які гроші. Сама чудова робота не замінить здорового серця й нирок (привіти від перенесеного на ногах грипу), а вчасно зданий проект не полегшить ревматичного болю (звісточка від не до вилікуваної ангіни). Втім, не факт, що для того, щоб не запустити хворобу, прийдеться цілодобово не вилазити з ліжка. Звичайно лікар призначає режим, що відповідає хворобі.
    Обережніше із засобами народної медицини
    При перших ознаках застуди молоко, мед, лимон, малина (вибирайте по смакові) можуть творити чудеса. От перевірений рецепт для тих, хто не страждає гастритом: молоко (приблизно 0,5 л), мед, вершкове масло, щіпка соди. Змішується, доводиться до кипіння й випивається гарячим, паралельно варто попарити ноги в гарячій ванні (протипоказання - варикозне розширення вен) і надягти вовняні носки. Однак народні засоби не завжди допомагають. Наприклад, ангіну або запалення легенів без антибіотиків не вилікуєш. Прикладання до рани капустяного листка, а не протизапальної мазі, може привести до нагноєння (мало того, що сам листок не завжди допомагає, так дехто навіть вимити його перед використанням не догадується). Улюблені ще нашими бабусями,банки, протипоказані при пневмонії й туберкульозі. Так що навіть невинні на перший погляд народні методи можуть нашкодити при недотепнім використанні, а комбінацію народних методів з лікарською терапією, обов’язково обмовите з лікарем, ряд фармпрепаратів не сполучається з молоком, содою й ін.
    Познайомтеся з лікарем до хвороби
    У суспільній свідомості лікар являє собою суміш героя й чудотворця: уважно вислухає, обов’язково розбереться, видасть пігулку й видужання саме собою настане цю же хвилину. Ну, у крайньому випадку, завтра. Реальність, на жаль, не так райдужна. Дільничного терапевта проблеми сто тридцять п’ятого за день пацієнта рідко торкають до глибини душі. Лікарняний він, звичайно, випише. Правда, може виявитися, що прописане ним чудодійне зілля ніяк не сумісне з вашими іншими хворобами, про які він забув запитати. Або до ліків покладається ще декілька побічних ефектів, що компенсують, препарати не призначені, а ваш чудо-доктор, що відбуває трирічний умовний невтішний-розподіл у районній поліклініці, про них нічого не чув. Майже в кожного в записній книжці дбайливо зберігаються телефони свого перукаря, свого автомеханіка, свого сантехніка. Пошкодуйте себе заведіть свого лікаря! Навіть, якщо хворість, що приключилася з вами, буде не по його частині, то хоч грамотного колегу порадить.
    Не заощаджуйте на лікуванні
    Як люблять повторювати доктори лікуватися безкоштовно можна, а от видужати вже складніше. Безкоштовні аналізи, процедури й ліки передбачені дуже дорогою страховкою. Якщо же у вас у кишені звичайний поліс або й цього немає, то помніть, що доктор така ж людина, як і автомеханік. Ви же не чекаєте безкоштовної заміни коліс від автомеханіка, якщо ця послуга не входить у страховку?
    Не заощаджуйте на аналізах і ліках, це може обернутися ще більшими витратами (доктори в СНД намагаються уникати призначення дорогих процедур і аналізів, навіть коли вони необхідні, доктори на Заході навпаки часто зловживають цим). На жаль, хворіють усі,тому варто тримати про запас деяку суму у вигляді НЗ на лікування.
    До ліків потрібно підходити з розумом
    Найчастіше препарат під фірмовою назвою ( аспірин) коштує у два-чотири рази дорожче менш розрекламованого аналога ( ацетилсаліцилова кислота). Іноді ефективність цих ліків однакова, а іноді ні. Тому що навіть якщо базовий компонент в обох препаратів повністю ідентичний, оболонки й наповнювачі можуть бути різними. Сумніваєтеся, що вибрати, консультуйтеся з фахівцем. До речі, якщо заміну рекомендує фармацевт в аптеці, помніть, аптека є комерційне підприємство, метою якого є не Ваше здоров’я, а одержання прибутку, тому краще питатися поради в лікаря. А якщо він призначає дорогі ліки, не соромтеся уточнити, чому в цьому випадку не підходять більш дешеві аналоги.
    Усім відомо, що ліки підробляють. Чим відоміше бренд, тим більше він лакоми для підпільних псевдо фармацевтів. Тому ніколи не купуйте серйозні препарати в сумнівних аптечних кіосках, хоча слід визнати, повної гарантії від підробок не існує. Призначені лікарем ліки слід приймати вчасно, чітко слідуючи інструкції: кількість таблеток у день, до їжі або після, запивати водою або молоком,відмовитися на час лікування від алкоголю або це не принципово. Від усього перерахованого вище, залежить, як швидко подіє препарат і чи подіє взагалі.
    Займіться профілактикою
    Загартовування, вітаміни, правильне харчування плюс здоровий спосіб життя, слова що набили оскому про те, що хворобу простіше попередити, ніж вилікувати, підтверджуються тисячолітньою лікарською практикою. Будьте здорові!
   


Автор: ukrix | Відгуки: 0 | Перегляди: 2606 | 10/03/2013 Здоров'я, медицина, захворювання - Захворювання

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Саркома
Слово - саркома походить від грецького слова саркос - м’ясо. Термін цей відомий з давніх часів і пов’язаний із зовнішньою подібністю злоякісних пухлин, що розвиваються зі сполучних тканин, з видом риб’ячого м’яса. Так ...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:5515 | 03/04/2012 Здоров'я, медицина, захворювання - Захворювання
Алергія на свійських тварин
Дуже смутно, коли люди, прив’язані до свого собаки або кішки, страждають алергією і їм доводиться вибирати – продовжувати мучитися поруч із улюбленим вихованцем або все-таки знайти для нього нових хазяїв. Фактори ризику. Алергія ...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:1481 | 09/04/2015 Здоров'я, медицина, захворювання - Захворювання
Муковісцидоз
Муковісцидоз ( від латинського mucus - слиз, viscidus - грузлий) - серйозне захворювання, при якім уражаються всі внутрішні органі, що здійснюють секрецію (, що виділяють слиз), це: дихальна система, підшлункова залоза...

Автор: ukrix |Відгуки:4 | Перегляди:3183 | 03/04/2012 Здоров'я, медицина, захворювання - Захворювання
Зниження цукру в крові
Усім відомо, що високий рівень цукру в крові - це погано. А якщо кількість цукру в крові менше норми? Виявляється, це теж не дуже добре, тому що порушується діяльність головного мозку. Часте зниження цукру...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:5663 | 03/04/2012 Здоров'я, медицина, захворювання - Захворювання
А топічний дерматит не заразне, але дуже неприємно
Під а топічним дерматитом розуміють хронічне шкірне захворювання алергійної природи, що характеризується широкою різноманітністю шкірних проявів, що й має генетичну схильність у якості головного фактора...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:4094 | 03/04/2012 Здоров'я, медицина, захворювання - Захворювання