Главная
«неоліт»   юркевич   мультіоргазм   кори?   pairs.   Nesvit.   философи   оцінюван   ворон   «історичні   острозький   материальное   замш   осмомисл   реолекс   візажист   kids   посуд   Диета   «кочовий   лондон   мама   Прищ?   виділенн?   скні  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Будівельні конструкції
Будівельні роботи
Внутрішній ремонт
Дизайн інтер’єру
Елетріка, світло
Меблі, обладнання приміщень
Облаштування будинку
Підлога та стеля
Планування квартири
Проектування, дизайн
Ремонтні роботи
Устаткування та комплектуючі для ремонту
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Леді віддають перевагу ранковій вівсянці 
Йога, Стретчинг 
Який вид спорту вибрати 
Вибираємо сонцезахисні окуляри 
Біль 
Дієта, що омолоджує,  
Організм до зими треба готовити восени 
Перелом таза 
Учет обязательств на предприятиях малого бизнеса 
Кухня економ класу й меблі для неї  
Постільне питання. Хто ваш чоловік? 
Еволюція чоловіка в розлученні 
Оцет необхідний для омолодження 
Перманентний макіяж, секрети й особливості 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Меблі, обладнання приміщень
Меблювання невеликої прямокутної кухні
Найчастіше, коли кухня маленького розміру й побудована у формі прямокутника, її ширина становить не більш двох метрів і обов’язково є присутнім вікно.   Правильним рішенням в цьому випадку, буде поставити комунікації й меблі уздовж стіни. Ширина меблів на кухні невеликих розмірів може бути близько п’ятдесяти сантиметрів і не більше.
   Якщо ж Ваша кухня досить вузька, то поставити уздовж стіни плиту, мийку, холодильник, обробний стіл, шафу навряд вийде. Тут буде дуже актуально максимально задіяти кутовий простір. Таке розміщення меблів не дуже зручне на вузьких кухнях, тому що значно зменшується територія. Усе залежить від того, чому Ви віддасте перевагу, їсти зі зручностями або зі зручностями готувати їжу, якщо найбільш прийнятний другий варіант, тоді меблі можна розміщати в кутовій зоні.
   
   При кутовому розміщенні меблів, у першу чергу потрібно вибрати робочу стіну. Як варіант, плиту й мийку можна поставити уздовж стіни, а в кут поставити кутову шафу. У випадку якщо стандартні кухонні столи не можливо розташувати, то вузькі тумби й шафи будуть якраз доречні.
   Одним зі складних моментів меблювання такого типу кімнати, поставити холодильник у саме відповідне місце, і особливо якщо він високий. Дуже гарне для нього місце, біля вікна. Як варіант, якщо між суміжною стіною й вікном є потрібна відстань, то туди теж можна поставити холодильник.
   
   Меблювання кухонь квадратної форми. Планування Г – образної форми дуже підходить, для кухонь квадратної форми, де на суміжних стінах розташовується дверний проріз і вікно. Дуже часто кути в таких кімнатах роблять скошеними.
   
   Якщо Ваша кухня квадратної форми, і в ній присутні дві суміжні, а також глухі стіни, тоді розміщення меблів Г – образної форми, можна розмістити також як і у випадку, який описувався вище. Варіант із квадратною кухнею, набагато краще прямокутної, тому що тут залишається набагато більше вільного місця для зони прийому їжи.
   
   Якщо говорити про планування Г – образної форми й скошених кутах, поруч із якими розташований водопровід, тоді обов’язкова умова, наявність мийки зі спеціальним столом, і головне що б його торці також були скошені. Правильним рішенням, тут, буде розташувати над мийкою, яка перебуває в скошеному куті, декілька відкритих полиць, які у свою чергу не передбачають наявність додаткових пристосувань. Такі начіпні полички дають можливість максимально ефективно використовувати простір.
   


Автор: ukrix | Відгуки: 3 | Перегляди: 3116 | 17/02/2013 Будівництво та ремонт - Меблі, обладнання приміщень

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Вибираємо кондиціонер для квартири
Для чого властиво потрібний кондиціонер, чому він нам так необхідний? Відповідь банально проста: для підтримки комфортних умов усередині приміщення незалежно від умов поза ним.

Автор: ukrix |Відгуки:4 | Перегляди:3444 | 11/11/2011 Будівництво та ремонт - Меблі, обладнання приміщень
ДСП – кращий матеріал для виробництва корпусних меблів середнього класу
Древесно-стружечная плита ДСП – композиційний матеріал, який одержують шляхом просочування деревних стружок і ошурок (в основному використовується береза, тополя, осика й деревина хвойних порід) синтетичною єднальною речовиною (формальдегідними смолами), з наступним пресуванням при високій температурі

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3232 | 05/10/2011 Будівництво та ремонт - Меблі, обладнання приміщень
Міжкімнатні двері. Дверні ручки
Двері створені для того, щоб їх відкривати й закривати, рухати або піднімати (правда це вже люк). Без ручки робити це вкрай складно, тому підхід до вибору ручки повинен бути не менш ретельним, ніж до вибору дверей. За ручки можна тягти – так звані ‘тягучки, натискати – фалеві засувки, крутити – кульки, рухати – ручки для розсувних дверей (ручки - купе).

Автор: ukrix |Відгуки:3 | Перегляди:3344 | 20/02/2012 Будівництво та ремонт - Меблі, обладнання приміщень
Міжкімнатні двері, МДФ і Масив. Порівняння параметрів
Сучасний будівельний ринок пропонує величезний асортимент дверей від простих до елітних, але все так заплутано, що часом навіть самим продавцям складно розібратися. Не завжди варто прислухатися до порад друзів або фахівців –це ваше житло й воно має право на те, що б придбати індивідуальність, і це ваш гаманець і тільки вам вирішувати скільки витратити

Автор: ukrix |Відгуки:3 | Перегляди:3253 | 20/02/2012 Будівництво та ремонт - Меблі, обладнання приміщень
ДСП, МДФ і інше, або із чого роблять меблі
При погляді на життя, ми, жінки, бачимо навколо себе красу. Красу природи, красу людей, красу одягу й красу меблів. І це прекрасно. Однак, за всім цим прекрасним зовнішнім виглядом завжди потрібно пам’ятати, що що існує сторона, від якої залежить, як довго краса буде нас радувати, тобто із чого вона зроблена.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:4242 | 09/11/2011 Будівництво та ремонт - Меблі, обладнання приміщень