Главная
.пиріжки.   тромбоцити   Фінансов   Learn   вовк   kitchen   порядкові   1.38   Фінансов?   дорогою   Кузнецов   новий   юркеви   показання   тканина   І?С‚?   «археологічна   грудей   аденоміоз   міома   клізми   контрольна   ПРОСТАТИТУ   статевих   kids  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Дієти
Дієти при захворюваннях
Косметологія
Обладнання для фітнесу
Правильне харчування
Психологія схуднення
Різне про схуднення та харчування
Фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Гімнастика проти целюліту. Вправи для розминки 
Навіщо потрібно і що дає юридичний супровід бізнесу? 
Пітливість ніг, шляхи вирішення проблеми 
Як схуднути за допомогою рису 
Учет активов на предприятиях малого бизнеса  
Аденоїди лікувати або видаляти 
Як правильно підібрати осінньо-зимове взуття 
Рідна мова 7 клас Олександра Глазова, Юрій Кузнецов. Вправа 342. 
Русско английский разговорник, тема Повседневные фразы 
Гіперандрогенія 
Сабо на холодний сезон! 
Йога - гімнастика для душі й тіла 
Домашні лікарі 
Ряд прикрих змін милого обличчя,і як із цим боротися! 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Фітнес
10 кроків до фітнес-перемоги
Ви настроєні тримати себе у формі, і починаєте прямо з ранку. Але пройшло всього кілька днів, і Ваш заряд енергії начебто станув у повітрі. Усього через місяць радісне нетерпіння змінилося відворотом. У Вас усе ще ...


Ви настроєні тримати себе у формі, і починаєте прямо з ранку. Але пройшло всього кілька днів, і Ваш заряд енергії начебто станув у повітрі. Усього через місяць радісне нетерпіння змінилося відворотом. У Вас усе ще є причини займатися спортом. У чому ж справа? Чому це так важко - зберегти правильний настрой надовго?

Якщо Ви вже колись кидали регулярні тренування, не хвилюйтеся: Ви не одні. Насправді більшість людей не можуть досягти цієї мети доти, поки не знайдуть підходящу програму. Іноді ми заздалегідь не даємо програмам шансу, навіть не спробувавши їх.

Перед Вами нескладний тест. Прийшов час довідатися: чи дійсно Ви приклали потрібні для успіху зусилля? Відповідайте;так або ні на кожне із запропонованих тверджень.

Спорт для мене - це не розвага, а те, що я повинна робити.

Я займаюся тоді, коли вдається викроїти час.

Найчастіше я займаюся одна.

Я зважуюся щодня.

Я скоріше схильна перетренуватися, чим зробити занадто мало.

Я порівнюю себе з іншими й намагаюся бути не гірше.

Якщо я відчую задишку, то припиню те, що роблю.

Пропустивши одне тренування, набагато легше пропустити й наступне.

Перед тим як почати, я запитую себе, чи хочеться мені займатися.

Я не впевнена в тому, що роблю, або не знаю, як досягти поставленої мети.

Якщо Ви відповіли ствердно хоча б на декілька із тверджень вище, Ви самі готовите для себе провал. Спробуйте змінити ці установки, переосмисливши їх. Знайдіть себе в тій ідеальній картинці, до якої прагнете!

Ключ до успіху

Скористайтеся цими нехитрими порадами й складіть свій ідеальний фітнес-план: новий, унікальний, що підходить Вам і тільки Вам. Ваші шанси добитися заповітної мети набагато збільшаться, але не тільки. Адже сенс шляху - у самому шляху. Пізнайте успіх, який Вас чекає!

1. Робіть те, що Вам по душі

По-перше, виберете те, що Ви вважаєте самим цікавим (або хоча б терпимим). Не важливо, чи буде це танець живота, аеробіка або біг.

2. Включите фітнес у свій розклад

Складіть розклад так, щоб у Вас були спеціальні дні для тренувань. Залишаючи час тренування, що легко підбудовуються під обставини, Ви переконаєте себе, що утомилися, і, подібно Скарлетт, вимовите фразу: Я подумаю про це завтра. Завтра може обернутися ще більшою втомою або зовсім ніколи не настати.

3. Скористайтеся допомогою друга

Знайдіть приятельку або приятеля, який зміг би ходити в спортзал разом з Вами. Сьогодні Ви не палко бажаєте займатися - приятель допоможе не скасувати тренування. А завтра Ви виявите таку ж просту, але діючу послугу.

4. Не живіть на вагах!

Звичка щодня зважуватися може сильно розчаровувати. Тим більше, що жир часто йде не після одного тренування, а раз у кілька днів. Відмовтеся від ваг крім тих днів, коли Ви вимірюєте прогрес за тиждень. Ще ефективніше віддати ваги на зберігання подрузі й порівнювати відсоток жиру кожні три місяці.

5. Почніть із малого

Зробивши занадто багато на самому початку, Ви не одержите нічого, крім болю в м’язах і стійкого небажання повторювати ті ж вправи знову. Перенапруга м’язів зробить ті ж рухи складніше наступного разу. Якщо у Вас болять м’язи, Ви робите більше, ніж потрібно. Зменшите відстань, час, або використовувану вагу. Нарощуйте ці показники поступово.

6. Поважайте свою індивідуальність

Усі люди різні, і порівнювати себе з кимсь не завжди правильно. Порівняння не у Вашу користь можуть розчарувати й привести до розставання зі спортом раніше, чим Ви зрозумієте, що успіх насправді є. Немає нічого більш важливого, чим те, на якому етапі особистого росту Ви перебуваєте. Повіривши в себе на самому початку, Ви закладаєте міцний фундамент для майбутніх досягнень.

7. Не мучте себе

Виконуючи будь-яку вправу, що вимагає напруги, важливо усвідомлювати власні можливості. А це значить, що, виконуючи вправу, Ви можете нормально дихати й говорити. Задишка - природній сигнал організму про те, що навантаження занадто велике. Але замість того, щоб припиняти тренування, просто трохи зменште темп. Коли Вам комфортно, Ви можете займатися довше й одержувати від цього задоволення.

8. Відпрацьовуйте пропущені заняття

Одне заняття іде за іншим, але це не повинне бути вірно про пропущені заняття! Життя вносить свої корективи в плани навіть самих завзятих з нас. Але якщо тренування пропущене, знайдіть у своєму розкладі місце для його заповнення. Якщо не вийшло або забули – не переживайте! Наступного разу зробіть ледве більше звичайного й не переживайте про це. Помніть, що рахуються відпрацьовані тренування, а не пропущені!

9. Зробіть спорт звичкою

Не боріться із собою щораз, коли збираєтеся в спортзал. Зробивши заняття лише одним з варіантів - піду або не піду, - ви даєте собі зайве потурання. Ви адже не дозволяєте собі не чистити зуби або не приймати душ. Звичка тренуватися повинна стать такою ж частиною Вашого повсякденного життя. Тим, що Ви робите не замислюючись.

10. Поставте мету

Не важливо, для чого Ви займаєтеся: здоров’я, боротьба із зайвою вагою або стресом, Вам потрібний план. Такий, який працює й змушує працювати Вас. Якщо Ви не впевнені в тому, як досягти мети, у цьому може допомогти персональний тренер. Навіть якщо Ви звернетеся тільки за програмою тренувань, це дійсно варто вкладених грошей. Адже чи навряд ви прагнете вкладати сили й час у тренування, які не приносять користі.Автор: ukrix | Відгуки: 2 | Перегляди: 2579 | 30/01/2013 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Відновлюємо працездатність, йога й концентрація уваги
Робочий день в офісі практично завжди напружений, спілкування з людьми віднімає багато емоційних сил, рідка людина після цілого робочого дня почуває себе бадьорою. Як відновити емоційну...

Автор: ukrix |Відгуки:3 | Перегляди:2994 | 30/11/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
Зарядка в метро
Усі прагнуть бути гарними, сильними, здоровими. Але, на жаль, не в усіх є час для спортзалів, клубів....

Автор: ukrix |Відгуки:2 | Перегляди:3096 | 19/05/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
Каланетика вдосконалюємо тіло, оздоровлюємо організм
Досвідчені тренери радять вибирати для себе види фітнесу, орієнтуючись на мету занять і особисті переваги. Далеко не всі люди люблять швидку музику, динамічні вправи й колективні заняття, тому аеробіка й танці...

Автор: ukrix |Відгуки:5 | Перегляди:4074 | 08/10/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
10 способів спалити 100 калорій усього за 15 хвилин
Ви занадто зайняті, щоб займатися гімнастикою? А як щодо того, щоб скористатися її корисними плодами? Подумайте гарненько. Спалюючи 100 зайвих калорій у день, ви не тільки значно скинете вагу, але й знизите р...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2310 | 26/03/2013 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
Вода, як складова формули фітнесу
Ще задовго до нашої ери у священній індійській книзі « Клунь-Веда» були описані цілющі властивості води....

Автор: ukrix |Відгуки:2 | Перегляди:2715 | 21/11/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес