Главная
юркевич   статевих   функці?   плазма   напівпериферію   Селера   монома?   підібрати   Демодеко?   English,   замш   осмомисл   Page   олів   Вовчка   щитовидної   пародонтоз   роботи   геометрія   моделі   Множен?   философии.   «кочовий   юшка   href=  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Дієти
Дієти при захворюваннях
Косметологія
Обладнання для фітнесу
Правильне харчування
Психологія схуднення
Різне про схуднення та харчування
Фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Санитарно – противоэпидемический режим. 
Виразка рятує дітей від астми й алергії 
Пологи без болю шкодять і матері й дитині 
Свадебный танец 
ЛЕКЦИЯ 11. ПРОВЕДЕНИЕ ПРОВЕРОК ПРЕДПРИЯТИЙ КОТРОЛИРУЮЩИМИ ОРГАНАМИ 
Вагітність і аквааеробіка 
15 ознак небезпечних жінок 
Рідна мова 7 клас Олександра Глазова, Юрій Кузнецов. Вправа 359. 
Сколіоз, нездорово й некрасиво 
Небезпечна аменорея 
Вибираємо теплу куртку з хутра 
Проблема сенсу життя людини 
Дитяча гіпер активність це не хвороба 
Чоловіча краватка 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Фітнес
Вправи для стегон
Як несправедливо влаштоване життя! Ну чому кожний новий кілограм осідає саме на стегнах, додаючи їм усе більше зайвих сантиметрів?! А отут ще шкіра на них стала в’ялою й пухкою - з’явився целюлит. Не зневіряйтеся...


Як несправедливо влаштоване життя! Ну чому кожний новий кілограм осідає саме на стегнах, додаючи їм усе більше зайвих сантиметрів?! А отут ще шкіра на них стала в’ялою й пухкою - з’явився целюлит. Не зневіряйтеся, а приймайся за справу. Щоденне виконання комплексу вправ для стегон дозволить вам розв’язати всі ці проблеми й повернути вашим стегнам колишню стрункість і добірність.

1. Вихідне положення - лежачи на спині, руки під сідницями. Підніміть нагору прямі ноги. Повільно, з напругою розводьте їх і зводьте, виконаєте від 8 до 10 раз.

2. Для цієї вправи вам знадобиться будь-який ціпок, наприклад, від щітки для підлоги. Устаньте прямо, ноги на ширині плечей, ціпок на рівні грудей - для рівноваги. Зігнувши ліву ногу в коліні й відвівши її назад, устаньте на пальці правої ноги, порахуйте до п’яти й поверніться у вихідне положення. Повторите 10 раз кожною ногою.

3. Устаньте на коліна, випрямивши стопи, руки опущені. Повільно сядьте на підлогу праворуч близько своїх стоп, одночасно сильно нахилите тулуб уліво, прямі руки підніміть перед собою. Ривком поверніться у вихідне положення. Виконаєте вправу в іншу сторону. Повторите 8-10 раз у кожну сторону.

4. Ляжте на лівий бік, голова опирається на зігнуту в лікті ліву руку, ноги прямі, права рука обпирається об підлогу перед животом. Повільно підніміть праву ногу нагору (не завалюючись уперед або назад), потім прийміть вихідне положення. Виконаєте 2 серії по 8 підйомів, потім повторите на іншому боці.

5. Вихідне положення те ж. Перенесіть праву (верхню) ногу вперед, зігнувши її в коліні. Підніміть ліву (нижню) ногу якнайвище від підлоги, потім опустите. Виконаєте 2 серії по 8 підйомів, потім повторите на іншому боці.

6. Поставте ноги ширше плечей, носки - назовні, руки впираються в стегна. Поступово присідайте, руки сковзають уздовж стегон до колін. Затримаєтеся на кілька секунд, напружте із зусиллям м’язи стегон і сідниць і повільно встаньте. Виконаєте 3 серії по 8-10 присідань.

7. Устаньте обличчям до стіни, на відстані витягнутої руки. Обіпріться об стіну долонями. Зігнуту в коліні праву ногу підніміть убік (коліно повинне бути на рівні пояса). Представте, що перед вами високий бар’єр, який ви повинні перестрибнути. Потім відведіть коліно назад, випрямите ногу й зробіть ластівку. Нога при цьому повинна бути паралельно підлоги. Опустіть ногу. Виконаєте по 8-10 раз спочатку правою ногою, потім лівою.

8. Стоячи обличчям до спинки стільця, візьміться за неї руками, ноги широко розставлені. Повільно протягом 5 секунд присідайте, зупинитеся в самій нижній крапці й зробіть 5 пружних рухів, потім повільно випрямляйте ноги. Виконаєте 10 таких присідань. Після виконання обов’язково по черзі струсніть ногами, щоб розслабити м’язи.

9. Поставте ноги на ширині плечей, злегка зігніть їх у колінах, руки відведіть назад. Зігніть із зусиллям руки в ліктях, підніміться на носки й прогніть таз уперед, напружуючи м’язи стегон, сідниць, рук. Затримаєтеся в цьому положенні 2-3 секунди, потім поверніться у вихідне положення. Виконаєте 8 раз.

10. Ляжте на правий бік, верхня частина корпуса при цьому розслаблена, ліву ногу зігніть і покладете на праву. Пряму праву ногу повільно підніміть якнайвище, опустіть, не торкнувшись підлоги, знову й знову повторите рух. Зробіть те ж, повернувшись на інший бік. Щоб при виконанні вправи таз не завалювався назад, коліно лівої ноги пригорніть до підлоги. Можете підкласти під ступню м’який валик або згорнутий рушник.

11. Стоячи на лівім коліні, опираючись на прямі руки, праву ногу випрямите, і відведіть назад вправо, витягнутий носок торкається підлоги. Піднявши пряму праву ногу, виконаєте нею круговий рух нагору й уліво в опорній нозі, униз і вправо без перерви, 10 раз. Те ж, помінявши положення ніг. При виконанні, не згинайте коліно махової ноги, не прогинайтеся в попереку.

12. Лежачи на боці, згинайте й розгинайте коліно із зусиллям. Ви повинні почувати дуже сильну напруга в м’язах. Виконаєте по 10 раз кожною ногою.

13. Лежачи на підлозі, ноги зігнуті, стопи на підлозі. Піднімаючи таз, зводите коліна друг до друга, потім опускайтеся на підлогу. Виконаєте 10-15 раз.

14. Лежачи на спині, ноги, зігнуті в колінному й стегновому суглобах, підняті нагору (стежите, щоб між гомілкою й стегном утворювався кут приблизно рівний 120 градусам), коліна з’єднані, п’яти відтягнуті. На рахунок раз, два, розведіть ноги в сторони як можна ширше, не міняючи кута між гомілкою й стегном. На рахунок три, чотири поверніться у вихідне положення. Повторите 8-10 раз. Темп виконання вправи - повільний.Автор: ukrix | Відгуки: 2 | Перегляди: 2682 | 30/01/2013 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Пілатес вправи для проблемних зон
Як ви знаєте, пілатес - це вид фітнесу. Унікальна система тренування була розроблена Джозефом Пілатесом і згодом названа його іменем. Зараз пілатес дуже популярний серед зірок, і невипадково! У нього маса переваг...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2629 | 26/03/2013 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
Пілатес розкриває секрети
Основним засобом підтримки фігури в ідеальному стані багато зірок називають пілатес: Шерон Стоун, Мадонна, Гвінет Пелтроу, Шарліз Терон і Ілзе Лієпа - от далеко не повний список зірок...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2544 | 19/05/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
Дихальна гімнастика для схуднення
Для того щоб схуднути обов’язково потрібно дотримувати дієти, займатися фітнесом і пити багато води. Це прописні істини. Зі сторінок журналів, з екранів телевізорів нас тільки й роблять, що переконують у необхідності схуднути...

Автор: ukrix |Відгуки:2 | Перегляди:3515 | 14/04/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
Післяпологова гімнастика. Швидке відновлення жіночого організму
Вагітність і пологи є серйозним випробуванням для організму жінки. Відбудовний період може займати від декількох тижнів до декількох місяців, залежно від індивідуальних особливостей жіночого організм...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3842 | 05/10/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
Як скласти індивідуальну програму тренувань
Становимо індивідуальну програму тренувань етап 1. Визначите проблемні зони , добре б попрацювати над усім тілом відразу, але коли часу в обріз, варто зосередитися на найбільш важливих місцях фігури – проблемних...

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:3560 | 11/04/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес