Главная
Nesvit.   керамогранит   вугрі   несвіт   class   into   Виділення   vegetable   English   nesvit   2.-3   alla   «мезоліт»   1931   мастера   115.   гіпоплазія   358.   WRITE   alison   Фолікуліт   301.   11-12   Франко   food  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Дієти
Дієти при захворюваннях
Косметологія
Обладнання для фітнесу
Правильне харчування
Психологія схуднення
Різне про схуднення та харчування
Фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
We Learn English 7 class Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт ) 
Сексуальна активність - зльоти й падіння 
Дієта, що омолоджує,  
Гострий зубний біль: причини і невідкладна допомога 
Анемія вагітних 
Невинесення вагітності 
Футболки основні тенденції 
Як народження дитини вплине на ваші відносини 
Темні кола під очима в дітей. Втома або хвороба 
Ущільнення в грудях 
Домашні тренажери фрісбі 
Підготовка ділянки й ґрунту для суниці  
Як зробити ЙОГО ніжним і ласкавим 
Безсоння й боротьба з ним 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Чоловічі зачіски для довгого волосся 
ПРОГРАМА зовнішнього незалежного оцінювання з математики  
Должностная инструкция эстетиста в массажном салоне 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Правильне харчування
Дієта й харчування по групі крові
Кожна жінка, хоча б раз у житті, сиділа на якій-небудь із відомих дієт. Але чи замислюємося ми про принципи дії дієти й про те, як відреагує на неї наш організм. Не секрет, що основа більшості дієт - обмеження...


Кожна жінка, хоча б раз у житті, сиділа на якій-небудь із відомих дієт. Але чи замислюємося ми про принципи дії дієти й про те, як відреагує на неї наш організм. Не секрет, що основа більшості дієт - обмеження кількості калорій. Чи так це корисно для кожного з нас? Адже правильно підібрана дієта - це та, яка максимально враховує індивідуальні потреби людського організму. По такому принципу будується дієта по групі крові.

Вчення про харчування по групах крові є галуззю натуропатії - науки про лікування природними засобами. Харчування по групі крові є найбільш природнім способом оздоровлення й лікування організму людини. Згідно з кожною групою крові складається індивідуальна модель харчування, слідуючи якій, людина звичайно досить швидко помічає, що її вага приходить у норму, наслідки стресу стають менш руйнівними, імунітет зміцнюється, хронічні захворювання виліковуються, або їхні загострення стають більш рідкими й менш небезпечними. Якщо до такого харчування додати правильно підібране фізичне навантаження, то отримані результати можна буде закріпити на довгі роки.

Головний теоретик даної дієти - американський лікар - натуропат Джеймс Д’адамо. У своїй роботі він розділив усі продукти харчування на корисні, нейтральні й шкідливі для організму, залежно від групи крові. Теорія харчування по групі крові нерозривно пов’язана із клітинною будовою конкретного організму. Тому, при вживанні тих або інших продуктів, потрібно враховувати, що деякі з них забезпечать вам втрату ваги, інші ж навпаки - її набір. Враховуючи рекомендації дієти по групі крові й крім шкідливих для кожної групи продуктів, ми усуваємо порушення обмінних процесів в організмі. Це, у свою чергу, приводить до очищення від токсинів, які накопичуються в основному в жирових тканинах. Організм починає нормально працювати і йде процес схуднення.

Вибір тих або інших продуктів для кожної групи крові, доктор Д’адамо, обумовлює різними умовами харчування, при яких формувалися самі групи. Перша група крові - сама прадавня й одночасно найпоширеніша в усьому світі. Основа харчування наших предків із цією групою крові - м’ясо.

Друга група крові з’явилася в період, коли людина перейшла від полювання й збирання до організованого землеробства. Таким чином, раціон людини різноманітився рослинною їжею що, у свою чергу, і спричинив розвиток другої групи крові.

У ході еволюції харчування людини знову перетерплює зміни, у нього додаються молочні продукти й це спричиняє появі третьої групи крові.

Сама молода група крові - четверта. Вона виникла в результаті змішання носіїв другої і третьої груп і з’явилася близько півтора тисяч років тому.

Для того, щоб додержуватися дієти по групі крові, вам необхідно вибирати з таблиці своєї групи в основному ті продукти, які віднесені до корисних. Іноді можна вживати більщ нейтральні продукти, а от шкідливі продукти краще зовсім виключити зі свого раціону.

Дієта 1 групи крові

Корисні продукти: м’ясо ( крім свинини), море продукти, риба, городина, фрукти ( крім кислих), ананаси, хліб житній (в обмеженій кількості). Можна бобові й гречку.

Шкідливі продукти: капуста ( крім броколі), пшениця й усі вироби з неї (пшеничний хліб), кукурудза й усі вироби з неї, кетчуп, маринади.

Дієта 2 групи крові

Корисні продукти: городина, фрукти.

Крупи, бобові й молочні продукти - в обмеженій кількості.

Шкідливі продукти: м’ясо, більшість молочних продуктів (у якості заміни - соєві продукти), вироби із пшениці, перець, морозиво, цукор, кукурудзяне й арахісове масло.

Дієта 3 групи крові

Корисні продукти: м’ясо ( крім курячого й качиного), риба, яйця, крупи ( крім гречаної й пшеничної), молочні продукти (краще кисломолочні), городина ( крім кукурудзи, помідорів, гарбуза, оливок), фрукти ( крім кокосів, ревеню).

Шкідливі продукти: море продукти (молюски, краби, креветки), свинина й виробу з неї, курятина, качатина.

Дієта 4 групи крові

Корисні продукти: кролик, баранина, індичка, риба, молочні продукти (кисломолочні, нежирні сири), тофу - соєвий сир, маслинове масло, крупи, городина, фрукти ( крім різких і кислих), жир печінки тріски, горіхи.

Шкідливі продукти: гречка, кукурудза, перець, чорні оливки, свинина.

Необхідно враховувати, що харчування по групі крові, по суті, не є дієтою, і тимчасове проходження пропонованим правилам, швидше за все, дасть лише короткочасний результат. Цієї моделі харчування потрібно дотримуватися все життя.Автор: ukrix | Відгуки: 0 | Перегляди: 2713 | 30/01/2013 Дієтологія, косметологія, фітнес - Правильне харчування

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Веселі дієти каш
Багато твердих дієт не допускають уживання каш, пояснюючи це тим, що в них дуже багато вуглеводів. І адже, дійсно, більшість жінок уважає, що під час дієти потрібно знижувати кількість споживаних вуглеводів...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2756 | 19/04/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Правильне харчування
Дієти для швидкого схуднення
Ви, напевно, чули, що експрес-дієти користі організму не приносять, а зайві кілограми так швидко від вас, що втекли, так само швидко до вас і повернуться. Але що робити, якщо схуднути потрібно все-таки швидко? Буває адже...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2772 | 14/04/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Правильне харчування
Оцет необхідний для омолодження
Жирні кислоти й антиоксиданти потрібні жіночому організму для збереження молодості й краси. Шведські вчені на підставі недавно завершеного дослідження склали великий список продуктів харчування, особливе поле...

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:2851 | 09/04/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Правильне харчування
Дієта матері, що годує,
Уважається, що дітки жахливі ласуни. Але в перші роки життя для них немає нічого смачніше маминого молока. Воно завжди тепле, стерильне, свіже. Мамине молочко допомагає маляті рости й одержувати всі необхідні живильні...

Автор: ukrix |Відгуки:2 | Перегляди:2457 | 30/01/2013 Дієтологія, косметологія, фітнес - Правильне харчування
Дієтичні продукти
Насамперед, потрібно чітко представляти, що таке дієтичні продукти й чим вони відрізняються від - звичайних, недієтичних. Найчастіше сам по собі напрошується такий умовивід: якщо продукт дієтичний, його можна використати...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2326 | 23/02/2013 Дієтологія, косметологія, фітнес - Правильне харчування