Главная
лица   Вправ   115.   своєрідність   електрокамін   стафілокок   Nesvit.   юркеви?   РЎРѓР Р†?то?'||SLeeP(3)   овочевий   жінок   нови?   функція   св?то?'||SLeeP(3)   геометрія   імунітет   лакофарбові   спориш   терміни:   Жінка   molly   подряда   ерозія   клізми   шоколаде  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Дієти
Дієти при захворюваннях
Косметологія
Обладнання для фітнесу
Правильне харчування
Психологія схуднення
Різне про схуднення та харчування
Фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Технологія застосування нітроемалей 
Як пережити жару 
Чистотіл. Лікування чистотілом. Настойка із чистотілу 
Новий метод фарбування волосся - фарбування й відновлення в одному флаконі 
Ефективні заходи проти випадання волосся 
Поради по догляду за волоссям. Проблеми волосся й способи догляду 
Alla Nesvit English 8 class (Алла Несвіт, Англійська мова, 8 клас) 
Зміцнюємо м’язи за кермом 
Лляне масло кращий друг нашого здоров’я 
Як перестати соромитися хлопців 
Алгебра 8 класс А. Г. Мерзляк, В.Б Полонский, М. С. Якир (для русских школ). № 31 
Полірований керамогранит - відмінний фасадний матеріал 
Як захистити шкіру рук у зимову холоднечу 
Герпес - чи можна його перемогти 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Фітнес
Підводні камені фітнесу
Чи знаєш ти, що заняття деякими видами спорту можуть стати сьогодення пусковим механізмом для серйозних захворювань? Скасовувати тренування не варто, а от дотримувати техніку безпеки ти ...


Чи знаєш ти, що заняття деякими видами спорту можуть стати сьогодення пусковим механізмом для серйозних захворювань? Скасовувати тренування не варто, а от дотримувати техніку безпеки ти зобов’язана! Про існуючі небезпеки фітнесу

Усі навколо тільки й говорять про користь фізичних вправ. Але мало хто згадує про важливість запобіжних заходів при заняттях фітнесом. Прийнято вважати, що спорт по визначенню не може нашкодити. Але ж далеко не кожний тренер, навіть , що добре зарекомендував себе в фітнес-клубі, розповідає своїм підопічним про тонкощі техніки виконання складних вправ. Не говорячи вже про те, що будь-яка, навіть сама немудра вправа, якщо її регулярно виконувати неправильно, не тільки виявиться пошуком, але може спровокувати травми й навіть серйозні проблеми зі здоров’ям!
   Бережи спину! Рідко хто із шанувальників фітнесу приділяє певну увагу зміцненню м’язів спини, у результаті хребет перетворюється у своєрідну п’яту Ахіллеса. І хоча це не привід відмовлятися від спорту, неправильно виконуючи, наприклад, ті ж підйоми ніг з положення лежачи ( для зміцнення нижнього преса), можна запросто травмувати поперек! Справа в тому, що в більшості жінок м’язи спини слабко розвинені й не в змозі тримати поперек притиснутим до підлоги — як того вимагає техніка виконання цієї вправи. У результаті поперек випробовує потужне навантаження й, відповідно, можливі травми й розтягання.
   Вихід: зміцнювати м’язи спини й робити рівно ту кількість вправ і з такою амплітудою, при якій ти в стані втримувати поперек притиснутим до підлоги. «Докачувати» прес потрібно за допомогою інших, менш травматичних вправ. Заробити травму спини можна, займаючись степ-аеробікою: якщо прогинатися в попереку, особливо при підйомах ніг. Інтенсивні заняття танцем живота також чреваті травмами хребта. Велике навантаження хребет випробовує при регулярних тривалих заняттях бігцем - він немов просідає. Тому корисно чергувати біг, наприклад, з їздою на велосипеді.
   Суглоби: навчися себе почувати При заняттях такими популярними видами спорту, як біг, теніс, тайбо, їзда на велосипеді, степ-аеробіка й ін. (сполучені з високо інтенсивним ударним навантаженням, суглоби першими випробовують напругу. Тому тим, у кого слабкі суглоби, потрібно особливо ретельно підходити до вибору виду фізичної активності й обов’язково дотримувати техніки безпеки. Наприклад, якщо це біг, то не варто відразу захоплюватися далекими дистанціями - почни з відстані, яку можеш пробігти без задишки, потім поступово збільшуй тривалість занять. Так твої суглоби поступово звикнуть до навантажень і не потурбують тебе. Також при занадто інтенсивних заняттях бігцем і іншими видами аеробіки можуть виникнути проблеми із серцево-судинною системою. Тому не варто в перші ж дні занять намагатися побити всі олімпійські рекорди. Особливо легко травмувати суглоби й спину при заняттях тайбо. Перш ніж приступитеся до тренувань, тренер повинен детально розповісти й обов’язково практично показати, як виконується та або інша вправа. Слухай своє тіло: відчуваєш дискомфорт - припини займатися й звернися до лікаря. Урахуй, що при одних видах фізичного навантаження (наприклад, їзда на велосипеді, степ-аеробіка й т. под.) ти можеш випробовувати неприємні відчуття в суглобах, а при інших - ні. Вибирай те, що не викликає дискомфорту.
   Теніс не для ледачих Якщо ти вирішила всерйоз зайнятися цим видом спорту, урахуй, що тобі обов’язково прийдеться приділяти час загальній фізичній підготовці. Справа в тому, що при грі в теніс в основному все навантаження припадає на одну сторону - провідну. У результаті при регулярних інтенсивних тренуваннях (3-5 раз у тиждень) можливі диспропорції у фізичному розвитку. Щоб цього не відбулося, потрібно виконувати вправи, які гармонізують фізичний розвиток усього тіла.
   Підстрибувати повинні тільки м’ячики Під таким гаслом рекламувала спортивну білизну знаменита тенісистка Ганна Курнікова. І вона права! Недавно англійські вчені провели своєрідний експеримент, у якім брали участь 56 жінок. Виявляється, жіночі «м’ячики» під час перегонів не просто хоробро «стрибають», але й описують у повітрі щось, начебто вісімки: нагору, униз і ще із боку в бік. Учені встановили, що за той час, коли ноги жінки пробігають милю, її груди, не стиснуті ліфчиком, «підстрибують» у вільному польоті близько 135 метрів ( при кожному кроці середньостатистичні груди переміщаються стосовно тіла приблизно на 9 см). Враховуючи, що середня вага одного «м’ячика» становить 200-300 грам, навантаження на зв’язування й шкіру грудей (вона теж виконує підтримуючу функцію) дійсно досить висока. І чим більше груди, тим більше амплітуда їх рухів. Більше того, у деяких жінок з об’ємними формами таке навантаження може приводити до болю, відчуття дискомфорту в області грудей після бігу й інших фізичних вправ. Однак це не так страшно, чого не скажеш про розтягання куперових зв’язувань, відповідальних за гарну «підняту» форму грудей: вони не відновлюються. Коли ж учасниці експерименту надягли звичайні бюстгальтери, коливання грудей скоротилися на 38 %, а в спеціальних спортивних ліфчиках — на 78 %. Як ти розумієш, коментарі зайві, тому вперед у магазин за спортивним бюстгальтером! Головне, підбери його по розміру.
   Мрії про плоский живіт Усе представниці слабкої статі мріють про плоский живіт і тонку талію. Заради цієї великої мети багато з нас до запаморочення качають м’язи преса й сидять на найсуворіших дієтах. Але нерідко всі ці, видалося б, вірні дії, не приводять до довгоочікуваного результату. Справа в тому, що надмірне «закачування» преса закріпачує м’язи, внаслідок чого вони перебувають у постійному тонусі й давлять на внутрішні органи, зокрема, на кишечник. У результаті такого «пресингу» останній просто не в змозі повноцінно виконувати свої функції, через що можуть виникати запори й інші розлади травлення. Масла у вогонь підливають і неправильно підібрані дієти, адже багато жінок скорочують свій раціон не за рахунок калорій, а за рахунок кількості їжі, що негативно впливає на процеси травлення. У результаті, ти почуваєш себе утомленою, розбитою, погіршується стан волосся, нігтів, шкіри, можуть навіть з’явитися прищі.
   Вихід: помірні вправи для преса ,в комбінації з розтягувальними й розслаблюючими техніками (стретчінг, йога).
   Плавання - для всіх! На сьогоднішній день плавання - самий безпечний вид спорту з максимальним оздоровчим ефектом. Чого не можна сказати про аква -фітнес. Справа в тому, що під водою дуже важко, особливо новачкам, контролювати своє тіло. Тому перш ніж приступати до занять у воді, потрібно навчитися правильно виконувати вправи на суші. Прикрий мінус занять у басейні - хлорована вода, яка несприятливо впливає на шкіру. Вихід: знайди басейн, де використовують більш досконалу техніку очищення води - озонування. А якщо ні, то після відвідування басейну обов’язково прийми душ і змаж шкіру молочком для тіла.
   Небезпечна спрага Потіння - головний механізм підтримки нормальної температури тіла при фізичних навантаженнях. Якщо вчасно не поповнювати запаси рідини в організмі, можна заробити зневоднювання,яке чревате появою сильної утоми, судорог і навіть розвитком теплового удару. Але всього цього можна уникнути, якщо під час і після занять спортом, пити негазовану мінеральну воду. Однак не варто вживати відразу дуже багато води - це може травмувати стінки шлунку. Під час тренування досить пити кожні 15-20 хвилин по 100-150 мол. Вода повинна бути досить прохолодною(приблизно15-20°С). При тривалих фізичних навантаженнях, необхідні енергетичні напої, помірковано підсолоджені цукром, а краще - медом (наприклад, настій шипшини). До речі, пити потрібно як у жару, так і в холодну пору року. Справа в тому, що зневоднювання організму відбувається не тільки за допомогою потіння. Узимку на холоді організм змушений зігрівати й воложити вдихуване повітря. Тому якщо ти вчасно не поповниш водний баланс - змерзнеш.Автор: ukrix | Відгуки: 0 | Перегляди: 2814 | 30/11/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Допінг
Під допінгом розуміють введення в організм різних препаратів, які стимулюють фізичні можливості людини. Видалося б, ну й що отут особливого? Уся справа в тому, що допінгові засоби, навіть самі невинні, ...

Автор: ukrix |Відгуки:4 | Перегляди:3093 | 08/10/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
Гімнастика проти целюліту. Вправи для розминки
Увечері, замість того щоб всідатися перед телевізором у зручне крісло, надягніть легінси, майку, постеліть килимок і поєднуйте приємне з корисним. На виконання цього комплексу знадобиться всього 10-20 хвилин у день. - ...

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:3088 | 14/04/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
Етикет під час занять фітнесом
Як і на будь-якому іншому заході, спортивному або не особливо, на тренуваннях у фітнес центрах ви повинні дотримуватися певного етикету. Поговоримо про нього докладніше. Отже, форма одягу, саме...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2621 | 21/11/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
Зарядка на борту літака
Нескладна "літна" зарядка зробить перепади тиску під час повітряної подорожі менш відчутними. Вихідне положення для всіх вправ буде єдиним: сидячи на пасажирськім кріслі лайнера...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2931 | 30/11/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
Що таке скіпінг
Назва “skipping” походить від англійського “скіп” - стрибати, підстрибувати. Цим новомодним словом названа сама що не на є наша, до болю знайома, скакалка. У США і Європі разом з мо...

Автор: ukrix |Відгуки:2 | Перегляди:2780 | 21/11/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес