Главная
мови   Модні   зацікавити   сукні   позбутися   полезные   того,   гонорея   Основи   плеврит   form   1931   алгебр   храп   союз»...   нови?   підібрати   лактостаз   Love   «мезоліт»   вегетаріанство   Олександра   соль   презентації  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Дієти
Дієти при захворюваннях
Косметологія
Обладнання для фітнесу
Правильне харчування
Психологія схуднення
Різне про схуднення та харчування
Фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Швидка дієта, бути або не бути 
УЗД при вагітності 
9 порад тим, хто прагне мати дитину 
Alla Nesvit English 8 class (Алла Несвіт, Англійська мова, 8 клас) 
Жіночі статеві гормони й головний біль 
Лекции по информационной безопасности. ЛЕКЦИЯ 3 
Стильові напрями в дизайні квартири 
Приймання ліків під час вагітності 10 питань, що часто задаються,  
Як розмовляти зі своєю майбутньою дитиною 
Реферат по логистике 
Ахіллове сухожилля 
Усі подробиці менструального циклу 
Запалення молочної залози 
Кишкові дискінезії 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Фітнес
Фізіотерапія відмінний спосіб підтримати здоров’я
Лікар- Фізіотерапевт натискає кнопки, клацає тумблерами, мигають лампочки, тихо гудуть загадкові прилади, а нам тільки й залишається, що сидіти або лежати, нудьгуючи відведений час. Ні яскравих вражень ...


Лікар-Фізіотерапевт натискає кнопки, клацає тумблерами, мигають лампочки, тихо гудуть загадкові прилади, а нам тільки й залишається, що сидіти або лежати, нудьгуючи відведений час. Ні яскравих вражень, ні гострих відчуттів. Уколи й ті робити цікавіше.

Звичайно, у фізіопроцедурах немає ні яскравості роботи масажиста, ні чарівництва косметичних процедур, ні навіть драматизму відвідування стоматологічного кабінету, але якщо відволіктися від строгої медичної обстановки, то виявиться, що фізіотерапевтичні процедури насправді дивні, по-своєму загадкові, десь навіть магічні методи лікування. Недарма ж саме слово «фізіотерапія» походить від грецького «physis» - природа й «therapeia» - лікування, тобто це лікування силами природи – найдавнішим способом боротьби людини із хворобами.
   Фізіотерапія
    – метод лікування, у якім використовуються струми, магнітні поля, лазер, ультразвук і ін. Усі ці фізичні фактори брали участь у створенні життя на Землі й сприяли еволюційному розвитку тваринного світуу. Вони завжди були невід’ємною частиною екологічної системи людини, забезпечуючи нормальний плин усіх його життєвих процесів. Дефіцит їх впливу приводить до порушення нормального плину життєвих процесів, зниженню його функціональних можливостей, розвитку захворювань. Застосування фізичних факторів для відбудовного лікування й медичної реабілітації хворих доступне й фізіологічно, тому що вони є найбільш звичними для організму подразниками й, отже, винятково ефективні як для лікування захворювань, так і для їхнього попередження. Зупинимося на деяких методах фізіотерапії й проблемах, з якими вони допомагають упоратися.
   Міо стимуляція – струми для тонусу
    Проблеми зайвої ваги, целюлиту й слабкого тонусу м’язів турбують більшість сучасних чоловіків і жінок. Малорухливий спосіб життя, незбалансоване харчування, стреси, недолік часу для регулярних занять спортом – усе це приводить до нагромадження жирових відкладань, ослабленню тонусу м’язів, появі неестетичної « апельсинової кірки» на стегнах, животі й сідницях. Усі ці проблеми можна розв’язати за допомогою тренувань, але сили людини не безмежні, не говорячи вже про його терпіння й силу волі, необхідних для регулярних занять. Та й результат завжди хочеться побачити скоріше. І в цьому нам може допомогти міостимуляція, або, як її ще називають, міоліфтинг – використання імпульсних струмів для підвищення тонусу м’язів. Апарат для міостимуляції – це генератор імпульсного струму з електродами, за допомогою яких на нервові закінчення м’язів подається електричний імпульс, і м’язи починають активно скорочуватися, як при заняттях спортом. При цьому витрачаються підшкірні жирові відкладання, зменшуються обсяги тіла. Застосування фізіотерапевтичних методів звичайно не викликає болючих відчуттів, навпаки, вони мають заспокійливий, болезаспокійливий, а також тонізуючи, протизапальний і анти спазматичний характер, сприяють підвищенню природного й специфічного імунітету людини.
   Коментарі:
    Процедури міостимуляції не займають багато часу (максимум 40 хвилин у день) і вимагають від вас мінімум зусиль. Для досягнення гарних результатів рекомендується пройти курс із 15-20 сеансів по 30-40 хвилин, а потім робити підтримуючі процедури 2-3 рази в тиждень. Тільки не треба вважати міостимуляцію гімнастикою для ледачих і сподіватися, що ці процедури зможуть перетворити тіло в еталон краси й здоров’я, позбавивши вас від необхідності займатися спортом. На перший погляд процедура дійсно схожа на тренування без найменших зусиль: ви відпочиваєте, а ваші м’язи працюють. Але одна лише міостимуляція, без спортивних занять, може тільки підтримувати стан м’язів або трохи його поліпшити. Так що, міостимуляція не чарівна помічниця, що робить усю роботу за вас, але вона прекрасне продовження тренування й чудесний помічник для тих, хто дійсно готовий прикласти зусилля й добитися відмінних результатів. Тим більше, що в міостимуляції є й свої секрети, які допоможуть довести вашу фігуру до досконалості. Якщо при природному навантаженні в роботу включаються далеко не всі волокна, то міостимуляція зуміє змусити трудитися всі задіяні в процедурі м’язи. Таке примусове тренування дозволяє добратися до волокон, розташованих дуже глибоко, які у звичайних умовах навантажити складно, – наприклад, до м’язів внутрішньої поверхні стегна.
   Лікарський електрофорез
    Цей метод показаний при невралгії , неврозах, невритах, остеохондрозі хребта, при різних видах гриж міхребетних дисків, артрозо-артритах великих суглобів, при хронічному бронхіті, бронхіальній астмі й ін. Лікарський електрофорез являє собою комбінацію впливу постійного струму й вступника разом з ним в організм невеликої кількості лікарських речовин. Лікарські речовини, що вводяться за допомогою електрофореза, утворюють в епідермісі своєрідне депо, звідки, поступово вимиваючись крово- і лімфотоком, розносяться по організму. Тому що вступ лікарських речовин відбувається поступово, протягом декількох днів, це виключає їхній вплив на органи травлення, у тому числі печінку. Фізіотерапевтичні методи застосовують або у вигляді самостійного засобу лікування, або (частіше) у комплексі з іншими лікувальними засобами.
   Коментарі:
    Тривалість процедур – 10-20 хвилин. Тривалість курсу залежить від захворювання. Лікарський електрофорез – це винятково медична процедура, призначувана лікарем і проведена тільки за показниками. Лікарські розчини призначаються також залежно від захворювання. Наприклад, при грижах міжхребетних дисків у нашому фізіотерапевтичному кабінеті використовується «Карипазим» – рослинний препарат, що поліпшує еластичність міжхребетних дисків .Цей розроблений НДІ ім. Бурденко, метод ще мало де використовується, а от у нашому фізіотерапевтичному кабінеті він уже давно застосовується, і, треба сказати, ми дуже задоволені результатами лікування цим препаратом.
   Дарсонвалізація – імпульс здоров’я
    В 1892 році фізіолог Жак-Арсен Д’арсонваль почав використовувати для фізіологічних досліджень трансформатор високої напруги й увів його в лікувальну практику. Метод лікування одержав назву «дарсонвалізація». Під час процедури дарсонвалізації використовується невеликий дуже симпатичний приборчик з декількома насадками. Одна з них – прозора колбочка з мерехтливою усередині червоною іскрою розряду імпульсного струму – застосовується для очищення й оздоровлення шкіри. Процедура дарсонвалізації поліпшує її тургор і колір, сприяє скороченню зморшок. Ще одна насадка – прозора, як і колбочка, гребінець із таким же гарним розсипом яскравих іскорок усередині. Регулярне використання цього гребінця здатне помітно поліпшити структуру ваших волосся. Природні фізичні фактори, на відміну від фармакологічних засобів, не викликають побічних токсичних і алергійних явищ.
   Коментарі:
    Дарсонвалізація вважається косметичною процедурою, але вона успішно використовується для лікування багатьох шкірних захворювань, усунення венозного застою, активізації кровопостачання в артериолах і капілярах, що сприяє зникненню судинних зірочок на ногах. Процедура ефективно й безпечно усуває прояви целюлиту, зменшує набряклість тканин. Процедура дарсонвалізації – чудовий спосіб вилікувати облисіння. Може бути, пишної шевелюри на місці прикрої порожнечі у вашого волосся ви й не одержите, але вже точно процес її збільшення буде зупинений. Для гарних результатів процедуру необхідно проводити один раз у день, хвилин по 15-20.
   Магнітотерапія – сила поля
    Усім давно відома цілюща сила магнітів. А магнітотерапія – це лікувальний метод, в основі якого лежить вплив на тканини хворого постійного або змінного низькочастотного магнітного поля. Процедура проста: на тіло людини накладаються індуктори, і він спокійно лежить. А в цей час магнітне поле приводить до завихрення лімфатичних і кровоносних потоків, тим самим поліпшуючи харчування тканин, нормалізуючи роботу органів і так поступово, процедура за процедурою, приводячи до видужання. Саме відсутністю зовнішніх ефектів (адже впливу електромагнітного поля людина не відчуває) ця сама тиха й спокійна фізіотерапевтична процедура й змушує багатьох з нас сумніватися в її дієвості. Лікування чомусь завжди асоціюється з дискомфортом, болем, та й взагалі якоюсь активною дією. От нам і здається, що раз нічого не відбувається, то немає й лікування. Навіть ті, хто зміг на особистому досвіді переконатися в чудових результатах магнітотерапії, згадують про неї набагато рідше, чим про ліки, уколи й інших «відчутних» методах лікування. Дуже жалко, адже нам дана могутня й цілюща сила природи, здатна швидко й безболісно розв’язати багато з наших проблем зі здоров’ям, а ми їй не довіряємо і її не цінуємо, причому саме за її комфортність і гуманізм. Ефект від фізіотерапевтичних процедур (якщо це не знеболюючий режим) наступає після 4-5 процедур.
   Коментарі:
    Магнітотерапія має седативну, болезаспокійливу й протизапальну дію. Процедури магнітотерапії знижують емоційну напруженість, нормалізують сон, поліпшують кровообіг і трофіку тканин і зменшують їхню набряклість, знижують артеріальний тиск. Найбільш ефективна магнітотерапія при захворюваннях і травмах опорно-рухового апарата (остеохондроз, хребетні бурсіти), захворюваннях периферичної нервової системи (неврити, радикуліти), захворюваннях жіночої статевої сфери, хронічному бронхіті й багатьох інших.
   Ультразвук – масаж на клітинному рівні
    Цей метод лікування заснований на застосуванні в лікувальних цілях механічних коливань високої частоти, під впливом яких відбувається масаж на клітинному рівні, тобто клітини стискуються й розширюються. У результаті в м’яких тканинах відбувається розширення кровоносних судин, у них підсилюється кровоток, збуджуються нервові структури, активізуються життєві процеси. Ультразвукову терапію можна використовувати не тільки в лікувальних, але й у косметичних цілях. Виявляючи вплив безпосередньо на клітини шкіри, вона поліпшує їхній метаболізм і постачання киснем, підсилює активність ферментів, тим самим збільшуючи пружність шкіри, розгладжуючи зморшки. Ультразвукову терапію з антицелюлітним гелем використовують і як додаткову процедуру до міостимуляції – виходить уже ціла антицелюлітна програма. Під дією ультразвуку гель проникає через шкіру в більш глибокі шари, і проблема целюлиту вирішується набагато швидше, чим при використанні антицелюлітних кремів і мазей, які просто наносяться на шкіру. Усі фізіотерапевтичні процедури абсолютно безболісні. Біль – це показник того, що процедура робиться неправильно.
   Коментарі:
    За допомогою ультразвуку лікарські речовини вводяться глибоко під шкіру, де створюється їхнє депо, що в десятки раз збільшує ефективність їх лікувального впливу. Ультразвукова терапія показана при захворюваннях опорно-рухового апарату, захворюваннях суглобів і остеохондрозах.
   Лазерна терапія – ефект регенерації
    Лазерні методи лікування – вплив на організм із лікувальною метою низько енергетичним лазерним випромінюванням – є ефективними й перспективними. Основний механізм лазер терапії – це активізація мікроциркуляції, тобто поліпшення кровообігу на рівні самих дрібних судин – капілярів. Під впливом лазерного випромінювання активізується вступ кисню й живильних речовин до органів і тканин. Лазер терапі я дає яскравий протизапальний, що знеболює ефект, ефект проти набряку, що й регенерує. Більшість фізіотерапевтичних процедур – це лікувальні методи, і вони повинні призначатися лікарем-фізіотерапевтом з урахуванням індивідуальних особливостей людини, показань і протипоказань до тієї або іншої процедури.
   Коментарі:
    У лазер терапії використовуються два види лазера – інфрачервоний і червоний. Інфрачервоний лазер проникає глибоко й використовується для впливу на органи й тканини організму. Він допомагає при лікуванні захворювань хребта, невралгії, захворюваннях суглобів. Червоний лазер впливає більш поверхово й застосовується для лікування слизуватої оболонки й шкіри; це один із кращих засобів лікування всіляких ЛОР - і шкірних захворювань. Червоний лазер прекрасно лікує дерматити, буквально після однієї - двох процедур зникають почервоніння й сверблячка, а для того, щоб позбутися таких «маленьких» неприємностей, як герпес ,або тріщинки в куті рота, досить усього однієї процедури.Автор: ukrix | Відгуки: 0 | Перегляди: 3024 | 21/11/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Гімнастика від безсоння
У світі з’явилася спеціальна фітнес-програма для тих, хто зазнає труднощів зі сном. Чи можна розв’язати цю проблему за допомогою гімнастики? Розповідає тренер санкт-петербурзького спортивного...

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:3088 | 30/11/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
Великі секрети про маленький животик
Ох уже ці споконвічні проблеми схуднення! Скільки турбот вони нам доставляють. І от коли ви, обмежуючи себе в самих улюблених стравах нарешті домагаєтеся бажаного результату, ваш животик в...

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:2729 | 21/11/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
7 причин забити на тренування
Щораз, збираючись на тренування, ви шукайте причини, щоб піти? Або може бути ви шукайте причини, щоб не піти, але не знаходите їх? Розслабтеся! Ми знайшли 7 відмінних причин, щоб забити...

Автор: ukrix |Відгуки:3 | Перегляди:2655 | 21/11/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
Фітнес для ледачих, гімнастика, не встаючи з дивана
Щоранку ви даєте собі зарок обов’язково, прямо із сьогоднішнього дня зайнятися собою, а саме записатися у фітнес-клуб. Але наприкінці робочого дня ваша єдина мрія — добратися до дивана. Який там фітнес, ви й...

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:2870 | 02/12/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
Пілатес. Вправи пілатес
Пілатес – це система фізичних вправ. А саме сама безпечна методика, яка практикує розтяжку. Вона є найкращим із усіх можливих доповнень до вправ, якими ви займаєтеся щодня. Ці ...

Автор: ukrix |Відгуки:3 | Перегляди:3503 | 14/04/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес