Главная
brackets   щеплен   матк   афазія   Олександра   корисн   .пиріжки.   Диета   molly   періодів   пухлини   «колонізація»,«племінний   ПОРУШЕННЯ   нови?   «ранній   амариліс   8-9;   робота   силові   мова   сімейні   очей   роботи   ерозія   монома?  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Дієти
Дієти при захворюваннях
Косметологія
Обладнання для фітнесу
Правильне харчування
Психологія схуднення
Різне про схуднення та харчування
Фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Ліки від кашлю 
Как танцевать стриптиз 
Злив води з натяжної стелі 
Чому секс під час вагітності корисний 
Йога - гімнастика для душі й тіла 
Букет по настрою 
Як допомогти дитині впоратися зі стресом 
Як провести розвантажувальні дні 
Учені виявили причину дитячих кольок 
Удосконалення розподільного щита або заміна електропроводки 
Якщо чоловік не прагне працювати 
6 порад докторів, щоб дитина була здорова 
Потуги 
Двох’ярусні ліжка небезпечні для дітей 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Фітнес
Розумне тіло
У тому, що займатися фітнесом – добре й правильно, сьогодні нікого переконувати не треба. Але добре, якщо ви – підготовлена людина, яка займається системно й з дитинства дружить зі спортом....


У тому, що займатися фітнесом – добре й правильно, сьогодні нікого переконувати не треба. Але добре, якщо ви – підготовлена людина, яка займається системно й з дитинства дружить зі спортом. А якщо вам набрид сидячий спосіб життя, тіло просить фізичних навантажень, а нерви – відпочинку, але від однієї думки, що треба скакати, потіти й задихатися, вам стає погано? Ви не самотні!

По-перше, різке навантаження на організм не тільки неприємне, але й некорисне. Навіщо непідготовленому організму зайве насильство? А якщо при цьому у вас ще й проблеми із хребтом і ви боїтеся традиційних силових тренувань, то вам потрібні тренування, які будуть приносити, насамперед, задоволення. Не потребуючі особливих фізичних зусиль, вони зміцнюють м’язи, розбудовують гнучкість суглобів, еластичність зв’язувань, дають відчуття гармонії – загалом, здатні привести в норму кого завгодно. Саме тому напрямок mind-fitness – «розумний фітнес» користується такою великою популярністю у світі. До нього ставиться безліч технік, які поєднує збалансованість і м’якість дії. Кожна з них являє собою струнку систему, дотримуючись правил якої, можна досягтися приголомшливих результатів.
    От основні з них:
    Концентрація – це значить, що тут і зараз ви повинні відчути зв’язок між розумом і тілом. Потрібно забути всі свої проблеми, насолоджуючись сьогоденним моментом і приділяючи максимум уваги кожному руху. Контроль – основа всього. Потрібно стежити за правильністю виконання вправ. Рухи повинні бути м’якими, з поступовим переходом від простого до складного. Центрування. Особлива увага центральній частині тіла, оскільки саме тут перебуває енергетичний центр. Ізоляція. Управляти окремими «ланками» тіла можна лише ізольованно, не допомагаючи собі іншими групами м’язів. Плавність рухів. Ніякої різкості, ніякої суєти й неточності. Дисципліна. Якість рухів важливіше їх кількості. Кожний наступний рух випливає з попереднього. Подих. Принцип бере початок зі східних технік: використовується не глибокий, а грудний бічний подих, що стимулює роботу легенів. Подих допомагає координувати рухи, очищає організм і харчує клітини киснем. Регулярність. Результат тренувань помітний лише при регулярних, не рідше 2 раз у тиждень, заняттях. Напрямки, які я перелічу нижче, користуються особливою популярністю у фітнес-клубах, і недарма. Особисто я, одного разу, випробувавши на собі кожну з технік, залишаюся їхньою вірною шанувальницею.
   ТАНЬ ЧИ ЧУАНЬ
    Цей чудовий напрямок (інший варіант назви – Тайцзи Цюань) бойового мистецтва ушу фактично починалося як танець. Винахід його відносять до легендарного імператора Фу-Цзи, який призвав ченців змоделювати для його народу “великий танець”, щоб люди могли вправлятися з радістю й запобігти хворобам. За останні сто років тань чи чуань, поступово розвиваючись, став широко розповсюджений як у Китаї, так і в усьому світі. Саме тому, що це не стільки бойова практика, скільки ефективна система плавних танцювальних рухів і спеціальних дихальних вправ, опанувати нею може кожний. Секрет практики тань-чи в тому, щоб навчити людину розслаблювати всі м’язи, не задіяні безпосередньо в чиненому русі, і виховати звичку рухатися плавно. А для цього підключаються внутрішні резерви організму, звичайно не використовувані людиною. Крім того, таньйчи стабілізує енергію, що особливо важливо для виснажених жителів великих міст. На заняттях ви поступово навчитеся концентрації, усвідомленості кожного руху, умінню вірно «розподілятися» і контролювати своє тіло. Така концентрація дуже корисна не тільки для м’язів і суглобів, але й для свідомості. Після занять, незважаючи на фізичне навантаження, ви відчуєте себе відпочилими й готовими звернути гори. Говорять, що практикою можна досягтися потужного ефекту омолодження. Суть у тому, що щораз ви начебто знову «перезаряджаєте батарейки» і змушуєте власну енергію служити вам, а не розпорошуватися куди потрапило. Спробуйте й ви.
   ПІЛАТЕС
    Пілатес – це система, що одержала свою назву на честь німецького лікаря, тренера й спортсмена Джозефа Пілата. Самому Пілату (Пілатес – більш відомий варіант прізвища) у дитинстві не повезло зі здоров’ям, і він вирішив, що подолати природні недуги зможе, тільки ставши спортсменом. Уже в 14 років він розробив власну методику тренувань, яка чудесним чином дозволила йому зміцнити здоров’я й знайти тіло атлета. На початку минулого століття, саме в розпал Першої світової війни, Пілатес вирішив поділитися своєю методикою з іншими стражденними. І випробував її в госпіталі, де лежали поранені солдати. Пізніше, уже живучи в США, Пілатес відкрив фітнес-студію – в одному будинку з нью-йоркським міським балетом. Цей вибір був удалим, адже незабаром туди зачастили артисти, щоб підлікувати розтягнуті на репетиціях м’язи й вибиті суглоби. Їхній професійний підхід до усвідомленого руху згодом збагатив методику елементами, привнесеними з балету. Оскільки пілатес споконвічно розроблявся як методика реабілітації, він абсолютно безпечний і практично не має протипоказань. Однак не думайте, що виконання вправ дасться вам легко й просто! Адже вони націлені на розтяжку й пророблення глибинних м’язів і суглобів, так що по закінченню тренування ви відчуєте, як «прокинулися» навіть ті м’язи, про існування яких ви й не підозрювали. Такий ефект дуже зближає пілатес із йогою, адже не даремно й те, і інше змушує тіло працювати «зсередини до поверхні» плюс загальний медитативний настрой. А оскільки у вправи привнесене багато чого з балету, їх треба виконувати легко й граціозно. Тому представте, що у вас постава й звички балерини. Початкова й фінальна частини тренування взагалі нагадують балетний екзерсис, що приносить, особливе естетичне задоволення тим,хто займається.
   КАЛЛАНЕТИКА
    Калланетика – це система вправ, яка базується на двох основних елементах: статичних позах і стрейчингу. Її створювачка, американка Калан Пинкні, у дитинстві страждала від вивиху стегна. Але це не перешкодило їй стати професійною балериною. Пізніше, пішовши зі сцени, вона серйозно додала у вазі й стала мучитися від болю в хребті. «Відповіддю» на це стало створення власної системи, яка зробила її першоїю леді фітнесу початку 90-х років. Калланетика увібрала в себе рухи з індійських, арабських, африканських танців, східних гімнастик і, звичайно, балетного екзерсису. Те, що ці елементи різнорідні, не заважає їм відмінно доповнювати один одного. Статичні «незручні» пози спрямовані на пророблення м’язів, особливо в проблемних зонах. Вправи «на розтяжку» допомагають спалюванню жиру й знаходженню гнучкості. Разом це дає організму сильне, але гармонічне навантаження, що могутньо підстьобує обмін речовин. При цьому ніякого навантаження на серцево-судинну систему й хребет! Освоївши ці вправи, ви можете робити їх і вдома, і в офісі. Досить 10-15 хвилин у день – і ви прекрасно себе почуваєте. Однак чудес не буває. Ви досягнете результатів тільки за умови системного підходу й регулярності занять. Зате здоровий спосіб життя вже не здасться вам недосяжною мрією!Автор: ukrix | Відгуки: 1 | Перегляди: 2602 | 21/11/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Зарядка в метро
Усі прагнуть бути гарними, сильними, здоровими. Але, на жаль, не в усіх є час для спортзалів, клубів....

Автор: ukrix |Відгуки:2 | Перегляди:3096 | 19/05/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
Бодіфлекс, погляд з боку
Ідея створити універсальний спосіб рятування від целюлиту й зайвої ваги, напевно, не покине людство ніколи. Одна з останніх тенденцій у цій області - система вправ бодіфлекс....

Автор: ukrix |Відгуки:228 | Перегляди:3968 | 26/03/2013 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
Чому від плавання худнуть не всі
Ми впевнені, що у воді згоряє набагато більше калорій, чим на суші, і відправляємося за стрункою фігурою в басейн. Улітку його з успіхом заміняє найближча ріка або просторе море на курорті....

Автор: ukrix |Відгуки:3 | Перегляди:2894 | 30/11/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
Гімнастика проти целюліту. Вправи для розминки
Увечері, замість того щоб всідатися перед телевізором у зручне крісло, надягніть легінси, майку, постеліть килимок і поєднуйте приємне з корисним. На виконання цього комплексу знадобиться всього 10-20 хвилин у день. - ...

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:3096 | 14/04/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес
Каланетика вдосконалюємо тіло, оздоровлюємо організм
Досвідчені тренери радять вибирати для себе види фітнесу, орієнтуючись на мету занять і особисті переваги. Далеко не всі люди люблять швидку музику, динамічні вправи й колективні заняття, тому аеробіка й танці...

Автор: ukrix |Відгуки:5 | Перегляди:4074 | 08/10/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Фітнес