Главная
Nesvit.   спориш   вугрі   o.i.   Глазов   договор   фото   Русі   voice   серйозних   правильно   фінансове   Художня   інформаційна   мови   центровка   язык   прохолодно   юркевич   завдань   показання   читание   выражение   методи   ДЖЕРЕЛА  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Дієти
Дієти при захворюваннях
Косметологія
Обладнання для фітнесу
Правильне харчування
Психологія схуднення
Різне про схуднення та харчування
Фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Кефір може захистити дитину від алергії 
Другий триместр вагітності 
Стильні жіночі сумки зими 2010-2011 
Жирна шкіра - подарунок понад або покарання 
Збільшення губ без операції. Все геніальне просто 
Схуднути, не відходячи від колиски 
Демодекс 
Епіляція. Методи епіляції 
Навіщо потрібно і що дає юридичний супровід бізнесу? 
Тесты по предмету «Стратегия предприятия» 
Як захотіти схуднути 
Фарбування стін 
Аборт за допомогою пігулки 
Принципи дії вібраційних ущільнювачів розчину 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Дієти
Худнемо із задоволенням
Естетичні цінності сучасного суспільства ґрунтуються на абсолютно певних уявленнях: повнота стала ознакою нездорового способу життя, неуважності до своєї зовнішності, а стрункість - прикметою здоров’я, успішності...


Естетичні цінності сучасного суспільства ґрунтуються на абсолютно певних уявленнях: повнота стала ознакою нездорового способу життя, неуважності до своєї зовнішності, а стрункість – прикметою здоров’я, успішності, високого соціального статусу й навіть багатства. Медики, що стоять на стражі нашого здоров’я, невпинно роз’ясняють, які колосальні негативні наслідки для організму спричиняє надлишкова вага.
   Незбалансоване харчування приводить до порушення імунного статусу, що викликає розвиток різних захворювань, приводить до виникнення метаболічних порушень, у тому числі ожиріння. Нагромадження холестерину прямо пов’язане із процесом старіння організму й також стимулює розвиток серйозних хвороб. Та й сама людина відчуває, що його самопочуття різке погіршується, якщо з’являються зайві кілограми. А який серйозний психологічний аспект має ця проблема: не секрет, що комплекс недосконалості власного тіла отруїв життя мільйонам людей! Як же правильно худнути? І не тільки правильно, але й із задоволенням. Для правильної дієти необхідно: 1.Білка повинне бути досить для добової потреби. Основу цих продуктів харчування становлять білки тваринного (молоко і яйце) і рослинного (соя) походження. Крім білка, харчування містить усе необхідне (вітаміни, амінокислоти й мікроелементи).
   2.Будь-яка дієта не повинна збіднювати раціон по життєво важливих компонентах. Для того щоб жир почав розщеплюватися, необхідно знизити добову калорійність. У протеїновім харчуванні добова калорійність у строгу фазу не перевищує 600-700 ккал. При цьому апетит знижується за рахунок спеціальних добавок, голод не розморює, а, отже, харчування легко переноситься.
   3.Дієта повинна бути гіпо калорійною. Але крім зменшення добової калорійності необхідно для запуску механізму кетоза (розщеплення жирів) на час виключити «важкі» вуглеводи.
   4.Виключення вуглеводів. У протеїнових продуктах ця необхідність врахована.
   5.Необхідний якісний дренаж організму. Організм, почавши розщеплювати жири, повинен активно виводити продукти розпаду жирів, а також шлаки й токсини. Тому, перебуваючи на дієті, необхідно дотримувати питного режиму й активізувати роботу кишечнику, уживаючи велику кількість грубої клітковини, що перебуває в припустимих овочах («легкі» вуглеводи).
   6.Дієта повинна бути психологічно комфортною. Протеїнове харчування не тільки ефективне «спалює» жири, але й дуже смачне. Більш 60 готових продуктів можуть задовольнити самий витончений смак. Це апетитні супи, омлети, дисерти, напої, кекси, чіпси, «шоколадні» батончики й т.п.
   


Автор: ukrix | Відгуки: 1 | Перегляди: 2607 | 03/11/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Дієти

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Овочеві соки
Уже зовсім скоро на прилавках з’явиться свіжа городина - морква, буряк, капуста, кабачки, зелень. Їх можна використовувати для того, щоб відновити здоров’я після тривалої зими.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3085 | 08/10/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Дієти
Їжа для мозку. Не тільки смачні, але й корисні продукти
Продукти, які вживає в їжу людина, дуже впливають на настрій, рівень енергії й навіть активність мозку. Давно доведене, що певна їжа стимулює мозкову активність – не тільки поліпшує пам’ять, але й запобігає старінню мозку. Деякі продукти можна з повним правом називати «їжею для мозку» - вони поліпшують мозкову активність і забезпечують здоров’я мозку.

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:3183 | 08/10/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Дієти
Дієта при виразці дванадцятипалої кишки, щадний режим
Лікування захворювань шлунково-кишкового тракту припускає не тільки приймання ліків, але й жорстке дотримання дієти, запропонованої лікарем.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3957 | 08/10/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Дієти
Медяна дієта
Медяна дієта розраховано на 14–16 днів, за які людина втрачає від 2 до 6 кг. Ступінь втрати зайвої ваги залежить від первісного стану організму. Звичайно повні люди худнуть досить стрімко. Ті, у кого зріст...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2660 | 12/05/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Дієти
Рідка дієта. П’ємо й худнемо
Людський організм на 2/3 складається з води, саме тому важко переоцінити значимість правильного питного режиму. Рідка дієта базується на тому принципі, що рідина - це теж їжа, а достатня її кількість в організмі забезпечує не тільки втрату зайвих кілограмів, але й оздоровлення, ліквідує ознаки зневоднювання.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3299 | 08/10/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Дієти