Главная
Фінансов   замш   матк?   клас   тварин?   реолекс   глисти   зацікавити   профілактика   новорічне   лікуванн?   плов   посуд   прав   кори   українська   мова   клас   А.А.   Ворон   периферію   лондон   healthy   информатик?   questions   аренды   Прищ   храп   «палеоліт»,  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Дієти
Дієти при захворюваннях
Косметологія
Обладнання для фітнесу
Правильне харчування
Психологія схуднення
Різне про схуднення та харчування
Фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Маленькі груди.- Не трагедія! 
Зберігання косметики 
Усе, що потрібно знати про теплі підлоги 
Нервова вагітність - поганий сон маляти 
Зміцнення волосся дарунками природи 
Абрикосовий день 
У спорткомплекс не пускає комплекс 
Ліпнина й ліпний декор в інтер’єрі 
Усе, що потрібно знати про теплі підлоги 
Ущільнення в грудях 
Секрети здоров’я із усього світу. Північ 
Джинси 2011 самі актуальні моделі 
Їжа для мозку. Не тільки смачні, але й корисні продукти 
Як правильно розставатися з речами 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Дієти
23 омани тим, що худнуть
У надлишкової ваги, як здається, дуже зрозумілі причини розвитку й очевидні шляхи рішення. Запитаєте будь-яку повну людину, як слід худнути й у відповідь ви почуєте, що треба бути помірним у їжі, робити зарядку, не їсти...


У надлишкової ваги, як здається, дуже зрозумілі причини розвитку й очевидні шляхи рішення. Запитаєте будь-яку повну людину, як слід худнути й у відповідь ви почуєте, що треба бути помірним у їжі, робити зарядку, не є рясно на ніч, і взагалі, поменше солодкого, жирного, смачного. Але якщо все так добре відомо, то чому повні залишаються повними? Або все-таки щось важливе ми розуміємо не так, допускаємо якісь помилки? І тоді природно, поки ці помилки не будуть усвідомлені й виправлені, справа з мертвої крапки не зрушиться. Властиво, кожному, хто намагається скинути надлишкову вагу я б порадив почати з того, що б знайти й усвідомити свої помилки. І буде простіше, якщо деякі, найпоширеніші з них я назву:
   1. Слід худнути в кожному разі, якщо вага відрізняється від ідеальної Це не зовсім так. З погляду медицини зниження ваги показана, якщо є чітко пов’язане з надлишковою вагою захворювання. Найчастіше це артеріальна гіпертонія, атеросклероз і/або цукровий діабет. Схуднення може бути бажане й у тих випадках, коли є всі підстави побоюватися розвитку цих захворювань (літній вік, виражене ожиріння, розподіл жиру по чоловічому типу). Якщо ж людина молода, здорова, має невеликий надлишок ваги, яка його влаштовувує, то лікарі можуть і не наполягати на обов’язковому схудненню.
   2. Уже якщо худнути так худнути. Якщо надлишок ваги порядку 20-30 кілограмів, то немає ніякого сенсу в зниженні ваги тільки на 5-6 кілограмів Це не так. З медичної точки зору дуже істотного поліпшення здоров’я можна добитися вже при зниженні маси тіла на 5-10% від вихідного рівня. На ділі найчастіше це і є ті самі 5-6 кілограмів.
   3. Худнути безглуздо, тому що, навіть схудши, однаково потім потовстієш Мова йде про відомий багатьом феномен надзвичайно високого ступеня повернення надлишкової ваги. Дійсно, якщо не вживати ніяких заходів, що захищають людини від повторного набору ваги, то відновлення вихідної ваги практично неминуче й наступає в середньому через 6-12 місяців. Але, якщо вживати, то кількість випадків успішної підтримки ваги значно зростає. Це дуже важливе питання й ми присвятимо йому окрему главу.
   4. У всьому винувата генетика. Якщо батьки мають ожиріння, то набір ваги практично неминучий Дійсно, така людина як мінімум схильна до повноти. Набір зайвих кілограмів у неї більш імовірна, чим в середньому. Але якщо людина буде дотримувати так званого режиму помірного харчування, набору ваги в нього може й не бути, як сильно він би не був схильний до повноти. І навпаки, якщо харчування даної людини дуже жирогенно, він може поправлятися навіть не маючи до повноти ніякої схильності.
    5. Люди товстіють тому, що багато їдять Це не так. Спеціальними дослідженнями встановлене, що більшість повних людей їдять у середньому менше, або у всякому разі не більше, ніж більшість худих.
   Двері, які звичайно відкривають усередину можна шляхом нелюдських зусиль відкрити й назовні. Однак, якщо у вас це не вийде, ви ж не скажете собі, що ви слабка людина. Ви скажете собі – я припускався помилки, я намагався відкрити ці двері назовні, тоді як треба було всередину…
   6. Усьому провиною те, що повні люди ставляться до їжі, як алкоголік до горілки. Вони об’їдаються й тоді, коли їм уже не треба. По суті повних людей треба лікувати точно так само як алкоголіків і наркоманів. Не дивлячись на популярність подібного роду ідей, тут є кілька невідповідностей. Їжа, на відміну від наркотиків або горілки, є сукупністю незамінних для обміну речовин факторів. Без їжі організм довго жити не може. Відмова від їжі приносить людині абсолютно закономірні страждання. Проблема, скоріше в іншому. Намагаючись знову й знову скоротити своє харчування й щораз зриваючись, повні люди починають боятися їжу й боятися себе. Розвивається так званий харчовий невроз. Вихід? По-перше заспокоїтися, по-друге, усвідомити, що до необхідної перебудови харчування треба підходити розумно. Тому, не треба призначати собі дієту, яку не може витримати ніхто. Якщо звичайно ви прагнете схуднути, а не підготуватися розвідником в одну з африканських країн. У третіх, є дуже великий клас так званих нежирогенних продуктів, які можна їсти скільки душі завгодно без ризику поправитися. До нежирогенних між іншим, ставляться хліб, макарони й крупи, а так само нежирні м’ясо, риба й кисломолочні продукти.
    7. Чим більш нестерпна дієта, тим більше вона ефективна Це досить розповсюджена омана. Дійсно, призначаючи собі дієту, ми в першу чергу орієнтуємося на те, скільки щиросердечних сил вона в нас віднімає. І починаємо, що чим більше, тим краще. Однак, це не правильно – про ефективність дієти можна говорити тільки в тому випадку, якщо її можуть виносити більшість пацієнтів. Калорійність харчування і його ситність, це не зовсім те саме. Бувають не дуже калорійні, але досить ситні режими й, навпаки, неситний напівголодний режим може виявитися досить калорійним. Нарешті, організм має здатність зменшувати витрата енергії у відповідь на зменшення споживання калорій. Виходить, що часто болісні дієтичні режими не приносять певного результату.
    8. Схуднути заважає відсутність сили волі.
   Це не так. Більшість повних людей мають досвід голодування до доби й більш. Рідко хто з худих може похвастатися тим, що голодував більше доби.
    9. Метод схуднення тим краще, чим більшу кількість кілограмів вдається скинути за меншу кількість часу
   Це не так. Якщо людина скидає більше 3 кг на місяць, виходить, поряд з жиром вона втрачає неприпустимо багато нежирових тканин – м’язи, печінка, імунна система. Виключення становить перший місяць дієти, коли втрата ваги за рахунок виведення надлишкової води може бути трохи більшою. Говорити про ефективність методу схуднення безглуздо, не приймаючи в розрахунок його переносимість і безпеку.
    10. Якщо об’єднати кілька методів схуднення (наприклад, роздільне харчування й метод Монтеньяка), то їх спільний результат буде перевершувати результат кожного з методів
   Це не так. Багато методів у частині заборон суперечать один одному. У результаті пацієнт збільшує страждання, що змушує його передчасно припиняти лікування.
    11. Усе зло у вечерях. Якби вдалося не їсти після 6 годин вечора, схуд би без усяких дієт.
   Ідея відмовитися від вечері в бажаючих схуднути дуже популярна. І проте, цей захід звичайно не приносить бажаного ефекту. Біоритм людини побудований так, що в першу половину дня вона легше витрачає енергію, а в другу легше накопичує. Спроби заборонити вечірнє приймання їжі ведуть до непереборного голоду й до зривів. Вечеряти можна. Єдино, треба намагатися, що б їжа ввечері була нежирогенною.
   До якого висновку приходить людина, що багаторазово намагалася схуднути, щораз вертаючись у вихідну точку? Вона говорить собі – я невиліковно хвора. Це помилка.
    12. Від борошняного й солодкого товстіють
   Це зовсім не так. Існують численні дослідження, що показують, що якщо в їжі дуже мало жиру, людина як мінімум не поправляється при практично будь-якому споживанні борошняного й солодкого. Висновок про принципову нежирогенність вуглеводів є центральним у сучасній дієтології. На основі високо вуглеводних, але мало жирних режимів харчування можна будувати ефективні й легко стерпні режими підтримки ваги. Зізнатися, коли я сам уперше прочитав про це, мені здалося, що всі мої старі уявлення про біохімію встають із ніг на голову. Виявилося навпаки, вони нарешті те встали з голови на ноги.
    13. Пісне масло однозначне корисно.
   Це не так. Рослинні олії, які ми в побуті називаємо «пісними», насправді містять порядку 97-98% жиру. Це дуже жирогенні продукти. Хоча треба помітити, що рослинні олії, у відмінності від тваринних жирів, не прискорюють розвиток атеросклерозу.
    14. Маргарини корисні , оскільки вони не містять тваринних жирів
   Це не так. Доведене, що атерогенність маргаринів (здатність викликати або прискорювати розвиток атеросклерозу) не нижче а, навпаки, вище, чим у тваринних жирів. Що стосується жирогенності маргаринів, то вона приблизно така ж, як і в будь-якого іншого жиру, рослинного або тваринного.
    15. Докторська ковбаса називається так тому, що вона знежирена й сприяє схудненню.
   Це не так. Докторська ковбаса містить до 30% тваринного жиру й достатньо багато солі. Їсти її небажане не тільки при надлишковій вазі, але й при атеросклерозі, артеріальній гіпертонії й деяких ниркових захворюваннях. Це стосується й інших свинячих ковбас, а так само сосисок і сардельок.
    16. Схуднення припускає тривалу відмову від маси дуже смачних речей
   Це не так. Існують методи досить ефективного зниження ваги, при яких немає заборони тривалої або продукти навіть на один день. Наприклад наш. І нижче ми з ним познайомимося.
    17. Існують секретні ліки, які здатні привести до зниження ваги без усяких дієт.
   Це не так. Не існують ліки, здатні привести до зниження ваги, якщо одночасно пацієнт не дотримує дієти.
    18. Можна обійтися без дієти, якщо застосовувати спеціальний масаж, голкотерапію, або психотерапію
   Однозначно доведене, що впевнене й прогнозоване зниження ваги в пацієнтів з ожирінням можна викликати тільки за допомогою спеціально підібраного режиму харчування. Усі інші методи лікування в найкращому разі або підсилюють ефективність дієти, або поліпшують її переносимість.
    19. Фізичні навантаження однозначно сприяють зниженню ваги. Якщо робити вправи, то можна схуднути без усяких дієт.
   Це не так. Фізичні навантаження, які можуть виконувати більшість людей, ведуть до зниження ваги тільки якщо пацієнт одночасно дотримує дієти. Існують наукові дослідження, що показують, що неправильно підібрані навантаження ведуть скоріше до набору ваги, чим до її зниження.
    20. Якщо я знаю трьох подруг, яким допоміг даний методсхуднення, він однозначно допоможе й мені.
   Це не так. Програма зниження ваги як у частині дієти й фізичних навантажень, так і в інших своїх розділах потребує строгого індивідуального добору й дозуванні.
    21. Схуднення несумісне з їжею досита.
   Це не так. Правильно підібрана дієта зберігає в людини почуття задоволення харчуванням.
    22. Помірної їжі цілком достатньо щоб не поправлятися.
   Це не так. Як було встановлено в спеціальних дослідженнях, підвищення ваги може спостерігатися й при помірнім харчуванні, якщо частка жиру в ньому перевищує 50% від сумарної калорійності. Взагалі, якщо ви помітили, збільшення жирності харчування не додає йому ситності. Здається, що їм помірковано, навіть голоднувато, а вага росте.
    23. Застосування сечогінних і проносних прискорюють процес схуднення.
   Це не так. Дані засоби лише стимулюють виведення води й ні яким чином не сприяють більш інтенсивній витраті жиру. Важливо пам’ятати, що застосування сечогінних і проносних засобів без певних на те підстав дуже шкідливо для організму.
    У висновку повторю, що успіх у зниженні ваги обов’язково настане, якщо людина правильно розуміє ситуацію, ставить реальні цілі, робить адекватні зусилля, змінюючи потрібним чином своє харчування й спосіб життя і якщо у всім цьому він досить послідовний.
   


Автор: ukrix | Відгуки: 0 | Перегляди: 2861 | 03/11/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Дієти

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Дієта космонавтів
Усі, і в тому числі читачки жіночого журналу, знають, що космонавти — сильні, здорові й витривалі люди, здатні переносити всі тяготи тривалих польотів і перевантажень. Однак, судячи з...

Автор: ukrix |Відгуки:6 | Перегляди:3528 | 02/12/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Дієти
10 оригінальних рецептів схуднення
Навесні представниці прекрасної половини людства особливо активно вивчають нові дієтичні курси. Для рятування від надлишкових кілограмів, що нагромадилися за довгу зиму, можна скористатися наступними десятьома...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3050 | 11/12/2011 Дієтологія, косметологія, фітнес - Дієти
Как похудеть
Основных причин Вашего лишнего веса всего три: переедание, недостаток движения, медленный метаболизм. Для поддержания Вашего тела в тонусе достаточно выполнять 5 простейших рекомендаций

Автор: ukrix |Відгуки:5 | Перегляди:3095 | 02/09/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Дієти
Дієта для стегон
У кожної, навіть занадто стрункої людини, є певні запаси жиру. Однак місця відкладання цього жиру в різних людей можуть бути зовсім різними. Дуже багато чого залежить від конституції й індивідуальних особливо...

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:2713 | 23/02/2013 Дієтологія, косметологія, фітнес - Дієти
Місячна дієта
Уважається, що в повню й молодик слід дотримуватися дієти. Чому? Розповідає Президент Міжнародної федерації й французького суспільства фіто - і аромат терапії лікар-терапевт Кристіан Дюраффур. У ці дні міняє...

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2746 | 12/05/2012 Дієтологія, косметологія, фітнес - Дієти