Главная
«ремесло   brackets   афаз?   позбутися   href=   многочленів   соло   философии.   Work   121.   лікуванн   219.   11-12   Learn   кори   цент?   мінеральні   оцінюван   Take   reader   Newspapers   Nesvit.   життя»   нови?   логофобія  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Будівельні конструкції
Будівельні роботи
Внутрішній ремонт
Дизайн інтер’єру
Елетріка, світло
Меблі, обладнання приміщень
Облаштування будинку
Підлога та стеля
Планування квартири
Проектування, дизайн
Ремонтні роботи
Устаткування та комплектуючі для ремонту
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Лікування від остеопорозу - викликає ризик інфаркту 
Натуральний макіяж, техніка й секрети 
Дитячі суміші, труднощі вибору Частина 1 
Роберто Кавалли особисто провів показ у Москві 
П’ять типів флірту 
Домашні тренажери . Еспандер 
Як схуднути на салі 
Реферат на тему "ЛОГИСТИЧЕСКИЙ ПРОЦЕСС НА СКЛАДЕ" 
Жиро спалюючи суп на шляху до швидкого схуднення 
6 порад докторів, щоб дитина була здорова 
Осінній макіяж -  
Диетическое питание при ожирении 
Заняття дітей спортом зміцнюють родину 
Вправи проти целюліту. Як правильно виконувати 
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
ПРОГРАМА зовнішнього незалежного оцінювання з математики  
Должностная инструкция эстетиста в массажном салоне 
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Проектування, дизайн
Вибираємо кондиціонер для квартири
Для чого властиво потрібний кондиціонер, чому він нам так необхідний? Відповідь банально проста: для підтримки комфортних умов усередині приміщення незалежно від умов поза ним.


Тобто для підтримки заданої температури, вологості й чистоти повітря (список функцій залежить від моделі).

Не можна сказати, що осушення є функцією кондиціонера, це скоріше наслідок його роботи. Що стосується підтримки температури й очищення повітря — це прямі його обов’язки. Враховуючи, що кондиціонер є досить дорогим задоволенням, головне не помилитися у виборі оптимального варіанта.

Відразу обмовимося, остаточний розрахунок і складання проекту все-таки краще довірити фахівцям відомої компанії, що займається кондиціюванням і вентиляцією. По-перше, на те вони й фахівці, а по-друге, і запитати з кого буде, якщо, не дай боже, розрахунки виявляться невірними.

Розрахунок  потужності кондиціонера повинен проводитися з урахуванням багатьох параметрів. А тому що величини практично всіх цих параметрів непостійні, те й розрахунок у кожному разі носить наближений характер. От тут досвід і необхідний.

Не заощаджуйте на якості Принцип роботи кондиціонера полягає в перерозподілі тепла. Необхідно позбутися «зайвого» тепла з боку стін, вікон, дверей, підлоги й стелі, а також від внутрішніх джерел (наприклад телевізор, аудіоцентр, комп’ютер і т.п.), тобто охолодити приміщення.

Для рішення цього складного завдання існують методи розрахунку, що враховують кліматичні умови й фізичні властивості матеріалів. Але можна для простоти скористатися наближеними формулами, згідно з якими на підтримку температури 1 кубічного метра повітря для наших кліматичних умов необхідно затратити як мінімум 33 Вт на годину.

Сюди ж потрібно ввести виправлення на приплив повітря (приміщення в нас аж ніяк не герметичні) і несприятливі умови. Наприклад, спрямованість вікон (теплоізоляція яких, як правило, гірше, чим у стін) на південь або досить велика теплопровідність стін (можливо ви прагнете охолодити металевий гараж) і т.д., і т.п.

Потім, необхідно врахувати приплив тепла від людей, приладів і апаратів, що перебувають у приміщенні. (Не забудьте гостей.

Уявіть собі ситуацію: Спекотним липневим днем Ви запросили до себе гостей і вихваляєтеся прохолодою у будинку. І раптом уся ваша компанія, зауважує, що температура в кімнаті підвищується. Як Ви думаєте, наскільки переконливим буде ваш аргумент: але я заощадив при покупці?) От, у загальному й весь розрахунок.

Це, звичайно, досить спрощено, адже є ще й санітарні норми й правила, які писалися не просто так. Це ще один довід на користь фахівця. До речі, не плутайте отриману потужність із майбутнім споживанням електроенергії. Кондиціонер не робить холод, а просто перерозподіляє теплову енергію в потрібному напрямку.

Споживання складе приблизно третину отриманої цифри, і те, у випадку безперервної роботи компресора, чого при правильному розрахунку бути не повинне. Найкраще, звичайно, уточнити ці дані у фахівця. Якщо Ви прагнете заощадити в майбутньому на оплаті електроенергії, то вибирайте модель із найменшою витратою, але не захоплюйтеся — потужність охолодження страждати не повинна.

Зателефонуйте фахівцю Залишилося на перший погляд сама малість — вибрати кондиціонер. Справа в тому, що типів кондиціонерів досить багато. Мається на увазі не тільки конструктивні, але й функціональні відмінності. Є моделі, здатні тільки охолоджувати повітря (їх часто називають «холодні»), є й реверсивн, що вміють і охолоджувати й нагрівати ( «тепло-холод» або «теплові насоси»).

Є інвертори, які плавно регулюють продуктивність при наближенні до заданої температури, є й працюючі за принципом термостата в простому холодильнику — увімкнувся, попрацював, виключився. Є із вбудованим зволожувачем для точної підтримки вологості.

Є такі, що допускають додавання свіжого повітря ззовні приміщення. Є мультізональні й системи з рекуперацією (перерозподілом теплової енергії між приміщеннями). А вже про конструктивні відмінності й говорити нема чого. Що ж із усього цього випливає? Приблизно оцінити необхідну продуктивність кондиціонера звичайно можна, навіть потрібно. Адже основний фактор, що обумовлює його вартість — саме його потужність.

Але остаточні розрахунки й складання проекту вимагає строго професійного підходу. Ці же фахівці й пояснять Вам про особливість кожної моделі. До речі консультації безкоштовні й, як правило, Ви можете безкоштовно викликати фахівця для огляду приміщення. А за Вами — остаточний вибір.

Типи кондиціонерів  
   Віконний тип Віконний кондиціонер — це моноблочний кондиціонер, який встановлюється у віконний проріз або монтується на стіну. Він менш зручний, ніж спліт-системи: має високий рівень шуму, створює сильний потік повітря й не залишає вибору для місця встановлення, погіршує освітленість приміщення. До плюсів можна віднести простоту монтажу й низьку вартість.


   

Спліт — системи Спліт — означає «розділений». Так воно і є, спліт-система складається із двох блоків: внутрішнього, розташованого в приміщенні, і зовнішнього, винесеного на вулицю. Завдяки такому поділу, кондиціонер не «прив’язаний» до віконного прорізу і його внутрішній блок розміщається практично в будь-якому зручному місці. Він проганяє повітря в кімнаті через кілька фільтрів, охолоджує або нагріває його, а також очищає його від пилу, пилку рослин, тютюнового диму.

Інша частина — зовнішня, з компресором, закріплена за межами приміщення: так не чути її шуму. Усі сучасні спліт-системи постачаються з пультами дистанційного керування. За їх допомогою можна задавати температуру з точністю до 1-2 градусів, встановлювати таймер для автоматичного включення або вимикання кондиціонера, задавати режим роботи, регулювати напрямок повітряного потоку.

И нарешті, ще однією перевагою спліт-систем є великий вибір типів внутрішніх блоків. Вони бувають настінними, стельовими, колонними, підлоговими, такими що вбудовуються в стелю — касетними й канальними. Для квартир, невеликих магазинів і офісів зазвичай використовують спліт-систему настінного типу, вона найпоширеніша й доступна за ціною. Діапазону потужності різних моделей, від 1,5 до 8,5 кВт, вистачає на те, щоб обслуговувати площі від 12  до 75 кв. м.

Пидлогово-Стельовий кондиціонер зовні схожий на настінний, але має меншу товщину — 15-20 сантиметрів. Його потужність досягає 13 кВт. Встановлюється він унизу, у стіни, або на стелі. У першому випадку потік повітря буде скерований нагору, у другому — уздовж стелі.

Серед переваг таких кондиціонерів — оптимальний потік розподілу повітря. Колонні підлогові кондиціонери призначені для встановлення у великих приміщеннях: залах, холах, ресторанах і мають велику потужність.

Касетний кондиціонер використовується для монтажу в підвісну стелю. Основна його перевага — непомітність, назовні виходить тільки нижня частина, закрита декоративними ґратами, які на перший погляд не виділяються із загального вигляду. Але для квартир з низькими стелями він не підходить, тому що внутрішній блок, вмонтований у підвісну стелю, мінімум на 20-30 см зменшує висоту кімнати.

Тому у квартирах краще встановлювати канальний кондиціонер, який також ховає свій внутрішній блок за підвісним або підшивною стелею, але, на відміну від касетного, його можна встановити в підсобному приміщенні, санвузлі або сховати у фальш-антресоль. Його «ізюминка» — це здатність розподіляти охолоджене повітря по системі повітряпроводів відразу на кілька приміщень.

Повітряпроводи, що розходяться по кімнатах, видають себе тільки невеликими витонченими ґратами. Крім того, вони можуть бути обладнані фільтрами й заслінками, які не дадуть прокуреному повітрю поширюватися по приміщеннях. Потужність такого спліта досягає 20-25 кВт, що досить для охолодження невеликого офісу або 4-5 кімнатної квартири. Ще один плюс цієї системи — можливість подачі свіжого повітря.

Така функція є тільки в канального кондиціонера (правда, деякі моделі касетних і колонних спліт-систем припускають частковий (1:5) приплив свіжого повітря з вулиці). Його єдиний недолік — необхідність монтажу в процесі капітального ремонту або будівництва. Однак встановлення спліт-системи на цій стадії коштує в 1, 5 рази дешевше, ніж у приміщенні з виконаним ремонтом.

Якщо на один зовнішній блок працює відразу декілька внутрішніх, то такий кондиціонер називається — мультіспліт-системой. Вони діляться на три групи.

До першої відносяться одне-, двох-, трьох-, чотирьох- і п’ятиблочні системи, у яких кожному зовнішньому блоку відповідає строго певна комбінація внутрішніх.

Друга група по своїх можливостях нагадує дитячий конструктор, у якому з декількох деталей можна зібрати все, що душі завгодно. Тобто до одного зовнішньому блоку приєднується 10-12 внутрішніх.

Третій тип мультіспліт-систем — мультізонні, або Vrf-Системи. Таке встаткування володіє декількома унікальними можливостями. Одна мультізонна система може включити в себе від 6  до 30 внутрішніх блоків різного типу, сумарною потужністю від 14  до 100 кіловат.

Цього вистачає, щоб охолодити котедж, велику квартиру або багатоповерховий (5-6 поверхів) будинок. Ще одна важлива особливість Vrf-Системи — відстань між зовнішніми й внутрішніми блоками може досягати 100 метрів, що дозволяє заховати зовнішній блок на горище, у двір або на даху.


   


Автор: ukrix | Відгуки: 0 | Перегляди: 2794 | 12/10/2012 Будівництво та ремонт - Проектування, дизайн

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Ліпнина й ліпний декор в інтер’єрі
Прагнення прикрасити інтер’єр власного будинку або офісу властивий напевно кожній людині. Більш старше покоління часте схиляється до класичного стилю, схожого на “старий Петербург” у якому пройшла перша частина їх життя. А важливою частиною будь-якого старого будинку або квартири була гіпсова ліпнина

Автор: ukrix |Відгуки:2 | Перегляди:2977 | 30/10/2011 Будівництво та ремонт - Проектування, дизайн
Електрокаміни
Є багато способів створити ілюзію полум’я. Найчастіше вогонь одержують із тонких шматочків шовку й металевої фольги, які коливаються під дією вентилятора й підсвічюються системою ламп, світлофільтрів і дзеркал. «Тліючі дрова» зазвичай роблять із розфарбованого пластику, підсвіченого зсередини й замаскованого шматочками вугілля

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:3244 | 14/10/2011 Будівництво та ремонт - Проектування, дизайн
Мінімалістичний дизайн інтер’єру
Сьогодні, у період кризи, стриманість і простота в дизайні квартир стає усе більш актуальною тенденцією. От кілька ідей по створенню інтер’єру, наприклад, у східному стилі, якому характерний мінімалізм

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:2929 | 14/10/2011 Будівництво та ремонт - Проектування, дизайн
Як зробити маленьку кімнату просторніше.
Є приймання, використовувані професійними дизайнерами, які допомагають візуально збільшити обсяг кімнати. У цій статті ви знайдете поради по добору оформлення кімнати.

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:3619 | 14/10/2011 Будівництво та ремонт - Проектування, дизайн
Квіти для офісу
Прикрасивши будь-яке приміщення квітами, живими або штучними, зробивши його гарним, затишним, урочистим, вам завжди захочеться повернутися сюди ще не один раз

Автор: ukrix |Відгуки:4 | Перегляди:3332 | 05/10/2011 Будівництво та ремонт - Проектування, дизайн