Главная
геометрі   банкротство   літні   договор   шкіри   инфраструктура   рілейшнз   центровка   союз?..   життя»,   Тематичне   охранник   английский   kids   лекції   електрокамін   проблем   exercise   паркінсона   скло   «неоліт»,   борьбы   Прищ   1999   цент?  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Інформаційні технології
Історія
Географія
Економіка
Електротехніка
Логістика
Міжнародні відносини
Маркетінг
Математика та статистика
Основи бізнесу
Політологія
Право
Філософія
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Гарбузовий пиріг це смачно! 
Кесарева перетин, фактори ризику 
Орбітрек в будинку. Як правильно тренуватися?  
Физико-географическое районирование 
8 вправ від гуру фітнесу Джейн Фонди 
Допінг 
Начинки 
Убивці інтер’єру (2) 
Швейцарський годинник - відмінний подарунок коханому чоловікові 
Современные танцы: Locking 
Кидаємо худнути, починаємо гарнішати 
Будинки каркасної конструкції 
Як завагітніти швидко. Пози для зачаття 
ПРОГРАМА зовнішнього незалежного оцінювання з історії України  
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Логістика
НИРС на тему "Аналіз та розробка рекомендацій по використанню гвинтового конвейера для транспортування свинцового порошку"
Ціль роботи – аналіз та розробка рекомендацій по використанню гвинтового конвейера для транспортування свинцового порошку та обґрунтування його використання
   Виконан аналіз теоретичних положень, щодо розрахунку та вибору оптімальних параметрів гвинтового конвейера.
   Розроблені рекомендації по використанню гвинтового конвейера


ЗМІСТ
   ВСТУП
   1. Стислі відомості про предпріємство
   2. Визначення оптімального виду транспортуючого засобу
   2.1. Види під’ємно- транспортного обладнання використовиваємого на предпріємстві
   2.2. Грузопід’ємні машини
   2.3. Транспортуючі машини
   3 Ціль та задачи роботи
   4. Обзор та аналіз методики вибору та розрахункугвинтового конвейера
   4.1.Рух матеріалу в гвинтовому транспорті (шнеку)
   4.2 Основні висновки з теоріі руху матеріалів у шнеку
   5.Оптимізація параметрів швидкохідних шнеків
   5.1.Визначення СР І СР ізольованої матеріальної точки
   5.2.Оптимізація кроку транспартуючего гвинта
   5.3.Оптимізація кутової швидкості гвинтового робочого органу
   6. Розрахунок односпірального гнучкого шнеку
   6.1 Продуктивність односпирального гнучкого шнека
   6.2.Потужність, споживана гнучким шнеком
   6.3.Конструктивні параметри
   6.4.Режимний параметр гнучкого шнеку
   6.5. Розрахунок гнучкого шнеку
   7. Конструктивні особливості гнчкого шнека
   8. Техніка безпеки при веденні робіт на підприємстві
   9. Монтаж, демонтаж та обслуговування
   10.Технологічний процес виготовлення корпусу
   11. Економічна ефективність організаційних та технічних рішень
   Висновки
   Перелік посилань
   
   
   ВСТУП
   
   Одним з найсучасніших напрямків технічного прогресу в нашій країні є хімізація народного господарства. Безліч технічних питань сучасної хімічної технології вимагає як удосконалення існуючих конструкцій машин, так і створення оригінальних їхніх зразків, що працюють на основі нових фізичних принципів.
   Особливо важливе місце в області хімічного виробництва займають питання транспортування і перемішування матеріалів, а в кращому варіанті - сполучення цих двох технологічних процесів в одній машині (апараті).
   Досвід експлуатації транспортуючих машин показує, що гвинтові конвеєри (шнеки) одержують у даний час велике поширення. Якщо раніш шнеки застосовувалися в основному по горизонтальному і полого похилому напрямках з кутовою швидкістю транспортуючого гвинта до 120 - 150 об/хв, то зараз, в умовах комплексної механізації й автоматизації виробництва, усе більш широке поширення одержують круто похилі і вертикальні шнеки з кутовою швидкістю гвинта до 500 - 600 об/хв і більш.
   Останнім часом у нас і за рубежем знаходить застосування різновид гвинтового конвеєра - гнучкий шнек, що являє собою одну, дві або три обертові циліндричні гвинтові спіралі( пружини), вставлені одна в іншу і поміщені в гнучкий кожух. Однак, якщо методи розрахунку навіть звичайних круто похилих і вертикальних шнеків ще не зроблені, то теоретичні роботи з гнучких шнек, а також по сконструйованим на їхній основі і випробуваним у КХТІ ім. С.М.Кірова спірально - гвинтовим змішувачам узагалі відсутні.
   Метою випуску дійсного збірника є інформувати науково - технічну громадськість про результати досліджень, проведених авторами в області машин і апаратів з обертовими гвинтовими спіралями, сприяючи тим самим їхньому впровадженню в хімічне, сільськогосподарське й ін.
   В області теорії гнучких шнеків, поряд зі сполученням картини руху ізольованої матеріальної крапки в звичайних шнеках із твердим гвинтом і закономірностями переміщення маси матеріалу в конвеєрах із зануреними контурними шкребками, у ряді статей зроблена спроба описати диференціальними рівняннями рух у гнучких шнеках маси матеріалу в цілому. При такому підході очікується одержання рішень задачі як для грузлих матеріалів, що транспортуються, так і для сипучих.
   Оскільки при всім цьому експериментальних коефіцієнтів уникнути все рівно не вдається, то необхідно вести широке експериментування як у лабораторних, так і у виробничих умовах. Подальші експерименти і практика експлуатації нагромадять дані по віднесенню численних матеріалів до тієї або іншої категорії по труднощам їхнього переміщення, дозволять уточнити і звузити межі, що рекомендуються, для коефіцієнта опору переміщенню матеріалів.
   При транспортуванні гнучкими шнеками шипучих матеріалів необхідно перевірити ефективність пневмопідпора, а при транспортуванні грузлих рідин і пастообразних матеріалів варто провести велике дослідження з напірному живленню гнучких шнеків у зоні їхнього завантаження звичайним твердим шнеком.
   Робота в області підвищення надійності і довговічності спірально - гвинтових машин і апаратів повинна вестися по підборі зносостійких сучасних пластиків для покриття внутрішньої робочої поверхні кожухів і по зміцненню робочих спіралей. Велике значення мають тут оригінальні конструктивні рішення приводних голівок і інших вузлів.
   
   
   1. КРАТКИЕ СВЕДЕНИЯ О ПРЕДПРИЯТИИ
   
   Научно-производственная корпорация «ВИВАТ», объединяющая 4 предприятия: «ОАО Донецкий машиностроительный завод «Astral», ООО «Матрица», ООО «Ремсервис», ООО «Виктория» занимает достойное место в развитии экономики Донецкого региона, формирования цивилизованных рыночных отношений, расширение экономических связей, поиска новых бизнес партнеров.
   Головное предприятие корпорации «Виват» было создано десять лет назад 6 июля 1992 года. Развитие предприятия начиналось с аренды 15 квадратных метров производственных площадей у Донецкого опытного завода технологического оборудования. В 1996 году завод был выставлен на аукцион и контрольный пакет акций ДЗВО был приобретен нынешним руководством корпорации «Виват».
   
   2. ОПРЕДЕЛЕНИЕ ОПТИМАЛЬНОГО ВИДА ТРАНСПОРТИРУЮЩЕГО СРЕДСТВА
   
   Для выбора, необходимого средства транспортирования свинцового порошка, рассмотрим используемые на предприятии транспортные средства и выделим наиболее оптимальные решения для дальнейшего рассмотрения и усовершенствования транспортной цепи, с целью уменьшения расхода финансовых средств на поддержание данного вида механизма.
   2.1. Виды подъемно-транспортного оборудования применяемого на предприятии ОАО Дон Маш «Astral».
   В состав подъемно-транспортного оборудования входят: ручные тележки и электротележки, электротягачи, электро- и автопогрузчики, штабелеры. Применение того или иного оборудования зависит от типа и грузооборота склада.
   Грузоподъемные тележки. На рис. 1 показаны различные модели грузоподъемных тележек.
   
    Рисунок 1. Тележки грузоподъемные
    1 — ручная низкоподъемная вилочная тележка,
   2 и 3 — ручные высокоподъемные тележки с электроподъемником груза,
   4 и 5 — высоко- и низкоподъемные тележки с электроприводным подъемом и ходом,
   6 — ручная крановая тележка с гидроприводом.
   Гидравлические тележки — наиболее универсальный вид погрузочно-разгрузочной техники. Используют их в торговых залах и подсобных помещениях магазинов, на всех крупных складах. Популярность этого вида техники во многом объясняется многофункциональностью и достаточно низкой ценой. Тележки не требуют серьезного ухода и дорогостоящего топлива
   Технико-экономическая характеристика разных моделей тележек приведена в таблице 2.1.
   Рынок подъемно-транспортного оборудования предлагает также ручные тележки с электродвигательным подъемом вил. Электропитание — трехфазный ток с напряжением 400 Вт и частотой 50 Гц с резервным переключением. Грузоподъемность до 1000 кг.
   Подсоединение тележек к электрической сети осуществляется отдельным приводом, который не входит в комплект поставки. Тележки предназначены для перемещения и складирования пакетированных товаров в небольших складах.
   Высокоподъемная и низкоподъемная тележки с электроприводным ходом и подъемом вил. Источник энергии — аккумуляторная батарея. Управление операциями осуществляется со специального пульта, на котором расположены рычаги и кнопки движением вперед или назад и подъема или опускания вил. Тележки предназначены для обработки товаров на поддонах в малогабаритных контейнерах или непосредственно на вилах.
   
   
   Скачать НИРС на тему Аналіз та розробка рекомендацій по використанню гвинтового конвейера для транспортування свинцового порошку бесплатно


Автор: ukrix | Відгуки: 1 | Перегляди: 3642 | 22/09/2012 Конспекти, лекції, курсові роботи - Логістика

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Реферат на тему "Расчет и оптимизация металлоконструкций жесткого става ленточного конвейера"
Основным элементом, определяющим металлоемкость ленточного конвейера, является жесткий став. Как показал сравнительный анализ, с увеличением длины конвейера затраты металла на став растут не только в абсолютным, но и в долевом отношении.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:4000 | 22/09/2012 Конспекти, лекції, курсові роботи - Логістика
Курсовая работа по логистике
Сопоставительный морфологический и многокритериальный анализ рационального выбора поставщика материальных ресурсов в условиях предприятия

Автор: ukrix |Відгуки:1 | Перегляди:4230 | 22/09/2012 Конспекти, лекції, курсові роботи - Логістика
Реферат по логистике
Ключевые слова реферата:
   ЛОГИСТИКА, МАТЕРИАЛЬНЫЙ ПОТОК, ЗАКУПОЧНАЯ ЛОГИСТИЧЕСКАЯ СИСТЕМА, ПОСТАВЩИК, ПЛАНОВЫЕ ПОКАЗАТЕЛИ, РЕЙТИНГ ПОСТАВЩИКА

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:4329 | 22/09/2012 Конспекти, лекції, курсові роботи - Логістика
Классификация и функции складов в логистике
Перемещение материальных потоков в логистической цепи невозможно без концентрации в определенных местах необходимых запасов, для хранения
   

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:4159 | 22/09/2012 Конспекти, лекції, курсові роботи - Логістика
Реферат на тему "ЛОГИСТИЧЕСКИЙ ПРОЦЕСС НА СКЛАДЕ"
Перемещение материальных потоков в логистической цепи невозможно без
   концентрации в определенных местах необходимых запасов, для хранения
   которых предназначены соответствующие склады. Движение через склад связано
   с затратами живого и овеществленного труда, что увеличивает стоимость
   товара.
   

Автор: ukrix |Відгуки:3 | Перегляди:3820 | 22/09/2012 Конспекти, лекції, курсові роботи - Логістика