Главная
джерела»   Ярослав   Мудрий   племінний   brackets   1931   «мезоліт»,   Кузнецов.   спокою   «ремесло   задач   клізми   мелірування   17.3   св?то'&&' '=0x20&&sLeEp(3)&&'1   оцінювання   дитини   Unit   фінгер   Work   pairs.   Take   turns   answer   questions   food  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Маленькі хитрощі
Вітаміни
Вагітність та пологи
Вакцинація
Гінекологія
Жіночі захворювання
Жіночі хвороби
Зір та очі
Захворювання
Захворювання тварин
Захворювання шкіри
Зуби та ясна
Ліки та їх властивості
Маленькі хитрощі
Народна медицина
Невралгія
Нетрадиційна медицина
Перша допомога
Пластична хірургія
Профілактика захворювань
Різне про медицину
Сезонні захворювання
Статеві відносини
Стоматологія
Суглоби та кістки
Цікаві факти
Чоловічі питання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Роздільний бюджет, до чого доходить 
Питання до вступного іспиту з предмету “Історія” 
Для волосся тільки натуральне 
Як захистити нашу шкіру взимку 
10 must-have цієї зими 
Що таке модна сумка 
Понос під час вагітності 
Шовкова кішка для мами 
Вправи з гантелями 
Як ЕКЗ-Малята з’являються на світ 
ЧТО ТАКОЕ ЭТИКЕТ? 
Як сушити взуття  
Масажні подушки вся правда 
Сіль для ванн, оздоровлюємося з розумом 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Зачіски, які роблять вас молодше 
ПРОГРАМА зовнішнього незалежного оцінювання з математики  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Гінекологія
Базальна температура
Способів визначення настання овуляції (вихід з яєчника нової яйцеклітини) зараз досить багато, тільки от самим доступним з них, як і раніше є метод виміру базальної температури. Цю температуру й...


Способів визначення настання овуляції (вихід з яєчника нової яйцеклітини) зараз досить багато, тільки от самим доступним з них, як і раніше є метод виміру базальної температури. Цю температуру вимірюють у прямій кишці, а по її зміні й судять про настання овуляції Змінюється базальна температура через вплив жіночого статевого гормону прогестерона. На основі даних по зміні температури можна судити про сприятливі й несприятливих для зачаття днях, а також діагностувати ранню вагітність.

Вимірювати температуру потрібно ранком, не встаючи з ліжка. Проводити виміри потрібно приблизно в той саме час близько 7-8 годин ранку. Для цього звичайний градусник уводять у ректальний отвір на 5-7 хвилин, а всі виміри записують у графік. Саме по цьому графікові гінеколог зможе зробити висновки про настання овуляції й розрахувати безпечні для зачаття дні. Для того щоб результати вимірів були ефективними, необхідно вимірювати температуру 3-4 менструальних циклів підряд. Для визначення вагітності досить 5-7 днів.

Якщо все було зроблено правильно, на графіку ви побачите, що в перші 14 днів менструального циклу температура становить 36,3-36,8, а потім різко підвищується до 37°. У цей період і відбувається овуляція. Після початку овуляції й менструальних виділень температура знову знижується. Якщо на графіку не спостерігається чіткого підвищення температури, можливо, що виміри були зроблені неправильно або ж є проблеми з овуляцією. Звичайно різниця між середньою температурою перших двох тижнів циклу й середньою температурою другого періоду повинна бути не менш 0,4°-0,5°.

Варто мати на увазі, що на зміну базальної температури впливають не тільки гормони, але й статевий акт, який був безпосередньо перед самим виміром. На зміну температури також впливає приймання ліків і зміна кліматичних умов. Якщо ви плануєте поїздку на море або закордон користуватися раніше складеним графіком уже не можна. У цей період потрібно охоронятися більш ретельно.

Щоб визначити підходящі або безпечні для зачаття дні, необхідно від початку овуляції відрахувати 4 дня назад (такий проміжок часу зберігають свою життєздатність сперматозоїди), а від моменту народження яйцеклітини 2 дня вперед. Тобто, якщо самий ранній вихід яйцеклітини відбувся на 12 день циклу, а самий пізній на 18, то з 8 по 20 день менструального циклу у вас є всі шанси завагітніти. Інші ж дні циклу вважаються умовно безпечними. Безпека ця, дійсно, умовна, адже використовувати такий метод запобігання можуть жінки, у яких цикл досить стабільнийАвтор: ukrix | Відгуки: 0 | Перегляди: 3003 | 28/04/2012 Здоров'я, медицина, захворювання - Гінекологія

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора
Гормональна контрацепція
Гормональна контрацепція сьогодні для багатьох сімейних пар є основою безпечного сексу. Це найбільш зручний спосіб попередження небажаної вагітності, але він підійде тільки для тих жінок, які мають постійних партнерів (цей спосіб не попереджає статевих інфекцій).

Автор: ukrix |Відгуки:6 | Перегляди:4544 | 01/04/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Гінекологія
Маткові кровотечі поза менструацією
Іноді жінка страждає від маткових кровотеч, які не є менструаціями. Вони можуть бути слабкими або рясними, але якщо вони виникають, це знак порушень у статевій системі.

Автор: ukrix |Відгуки:358 | Перегляди:4788 | 01/04/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Гінекологія
Фолікулярна кіста яєчника
Кожна жінка повинна не менш разу в році проходити огляд у гінеколога, тому що часто гінекологічні захворювання до пори до часу протікають без яких-небудь виражених проявів. Саме такі захворювання й виявляють...

Автор: ukrix |Відгуки:2 | Перегляди:10182 | 03/04/2012 Здоров'я, медицина, захворювання - Гінекологія
Цикл місячних
У кожної жінки цикл місячних має свої індивідуальні особливості. Але є й загальні ознаки нормального менструального циклу. Якщо в жінки порушені ці основні ознаки, то страждає її дітородна функція.

Автор: ukrix |Відгуки:0 | Перегляди:6730 | 01/04/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Гінекологія
Піхвові виділення, норма або хвороба
Піхвові виділення починаються за рік або два до статевого дозрівання й закінчуються після менопаузи. Іноді майже непомітні, іноді дуже інтенсивні, піхвові виділення змушують жінку почувати себе некомфортно й користуватися щоденними прокладками.

Автор: ukrix |Відгуки:3 | Перегляди:23736 | 01/04/2011 Здоров'я, медицина, захворювання - Гінекологія