Главная
WHAT   простатит   Плейфера   риба   запальний   Несвіт)   Виділення   «бронзовий   мелірування   questions   философи?.   109.   остеохондроз   философии.   Learn   Розкладання   щеплення   личность   грудного   множники.   спориш   спорт   Алгебра   оптимізаційні   кульбаба  
Додати статтю | Реєстрація
 укр  |  рус 
Будівництво та ремонт
Відносини чоловіка та жінки
Готові домашні завдання (ГДЗ)
Дієтологія, косметологія, фітнес
Діти та родина
Документи для роботи
Захоплення та хобі
Здоров'я, медицина, захворювання
Конспекти, лекції, курсові роботи
Красота, імідж, одяг
Кулінарні рецепти
Мода та стиль
Питання психології
Подорожі та туризм
Працевлаштування та освіта
Шкільні реферати
Історія
Географія
Література
Людина й світ
Різне
Визначні пам’ятки Іспанії. Легендарна Альгамбра. 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт ) 
Знімаємо утому 
10 кроків до фітнес-перемоги 
Go-Go 
Поради по догляду за волоссям. Проблеми волосся й способи догляду 
Гардероб вагітної жінки й кар’єра 
Як повинна поводитися справжня жінка 
Як швидко позбутися головного болю 
Зуби, лікування, імплантація 
Alla Nesvit English 8 class (Алла Несвіт, Англійська мова, 8 клас) 
Чому ми виховуємо дітей неправильно 
Рідна мова 7 клас Олександра Глазова, Юрій Кузнецов. Вправа 342. 
Спадкоємна схильність 
Финансовая помощь: понятие, виды (субсидии, дотации, субвенции). Бюджетный кредит.  
Поняття творчості свободи і відповідальності 
Хміль - лікар для жирної шкіри 
Фуд - Розвідка 
We Learn English, 7 class, Alla Nesvit. (Англійська мова, 7 клас, Алла Несвіт )  
Зберегти сторінку Зробити стартовою Відправити другу
 укр
 рус
Різне
Гроші в сучасному світі
У 21 столітті кожна маленька дитина розуміє, що означає купити шоколадку чи іграшку. Гроші давно стали звичним засобом для отримання у користування того чи іншого товару. Був час, коли процесу купівлі-продажу як такого не існувало, відносини будувалися лише на натуральному обміні. Те, що це незручно, зрозуміло сьогодні кожному. Саме тому таким необхідним посередником в обміні товарами стали гроші.


Сьогодні все більшої популярності набувають безготівкові способи розрахунку між продавцем та покупцем. Починають активно використовуватися електронні гроші. Деякі ставляться до них з побоюванням. Вони суттєво відрізняються від традиційних паперових купюр, які можна потримати в руках. Електронні гроші вважають ненадійними, небезпечними, незрозумілими. Багато людей просто не усвідомлюють того, що самі вже давно ними користуються. Найяскравіший приклад - мобільний зв'язок. Для того, щоб поповнити рахунок, купується картка. Таким чином «живі» гроші змінюються на електронні (віртуальні). Виходить, що в момент введення коштів на рахунок кожна людина виробляє електронну оплату послуги.
   Розвиток системи платежів можна порівняти з комп'ютеризацією. Всього пару десятків років назад мало хто вмів користуватися комп'ютером, його теж вважали непотрібною розкішшю, йому не довіряли, надаючи перевагу паперовим носіям інформації. Точно так само сьогодні багато хто ставиться до електронних грошей. Мине небагато часу, і розрахунок віртуальними валютами буде настільки ж звичайною справою, як розмова по мобільному телефону. У багатьох викликає сумнів реальна можливість обміну грошей електронних на справжні, паперові. Сьогодні існують спеціальні обмінні пункти, де це зробити не важко. Рейтинг обмінників розміщується на сайтах платіжних систем, де можна з'ясувати курси валют, провести необхідні операції по їх конвертації.
   Для того, щоб електронні гроші перестали бути чимось незрозумілим і страшним, має пройти час. Кожному, хто сумнівається в їх надійності, не завадить вивчити інформацію про історію, способах розрахунку і так далі. Кілька років тому різні товари більшість людей купували в звичних магазинах, сьогодні ж інтернет торгівля дуже популярна. Можна замовити будь-який продукт харчування, одяг, меблі, техніку і так далі в інтернет магазині, розплатитися електронними грошима не виходячи з дому. Це просто і зручно. Це - майбутнє.


Автор: Majestic | Відгуки: 0 | Перегляди: 3139 | 25/03/2012 Шкільні реферати - Різне

Ссылка на статью:


Оставить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Введите текст, изображенный на картинке:
 
Інші статті цього автора